13 Reasons Why [Netflix]

(I hope they remember you) #164

Beğenmedim. İlk sezondan farkı video kaseti değil de fotoğraf olması. Ha kendini izletir mi izletir ama gözümde ki değeri düştü.

(Köyün Delisi) #165

Şu diziyi tadında bırakın kardeşim ya 13 nedeni öğrendik tamam bitti gitti yani ne kasıyosunuz bu kadar

(JR) #166

Yeni sezonunda güzel şeyler söyleyeceğine inancım sonsuz. <3

(Smy) #167

Ikinci sezonun üçüncü bölümdeyim bence şu an iyi gidiyor. Ama birinci sezon kadar heyecan yok ama güzel.

(Ataberk ) #168

Ben de yeni üçüncü bölüme geçtim.O sürükleyici yapı gitmiş ve dizinin sağlam ilerleyelim bu sezon der gibi bir hali var.Bazı uyguladıkları fikirler hoşuma gitti.Bakalım nasıl devam edecek.

(Smy) #169

Aynen bölüm sonunda “Oooo hadi aç aç bölümü uyanmayıp bunu izliycem.” deditirmiyor ama yine baya güzel hikaye saçma sapan olmuyor.

(Eray | I can save the world alone) #170

Bitirdim. Gereksiz uzun bir sezon olmuş ama hikayeyi doldurma şekillerini beğendim. Hannah’ı başkalarından dinlemek ayrı bir üzücüydü. Puanlama yapmak istemiyorum sadece beğendim. Son bölümün 38.dk aşırı şiddetliydi mideniz kaldırmayabilir uyarayım.

(bite my shiny metal a**) #171

2.sezon yapısının daha doğrusu anafikrinin ‘‘Ergenlik döneminde ne yaşarsanız yaşayın,atlatabilirsiniz ve yalnız değilsiniz.’’ olması birçok insanı mutlu etmese yada eskisi gibi hissetirmese bile beni mutlu etti.İzlerken birşeyleri ciddiye alan bu tür hikayelerin insanları kahramanlaştırmadığını göstermek benim açımdan,benim değerlerim ve ideallerim açımdan çok doğruydu.2.sezona bende puan veremiyorum,hikaye açıklarını,13 bölüm olmasının tek sebebinin isminde 13 numarasının olmasını ve bu yüzden filler olan birçok sahneni olmasına takılamıyorum.Kızının ölümüne sebep olanları yakalamak ve adalet arayan bir anne,tecavüze uğramış genç bir kız,ölümüne sebep olduğunu düşündüğü için intihara teşebbüs eden genç bir çocuk ve ölümünden kendini suçlayan ve hayatları için kötü seçimler alabilecek diğer gençler ile dolu iken dizi Diriliş Ertuğrul izleyen dayılar gibi oluveriyorum.Konu ve karakterler diğer herşeyi yokediyor gözümde herneyse eleştirebileceğim tek birşey varsa 3.sezona sarkıtmaya çok fazla çabalamalarıdır.2.sezonun pozitif yönde gitmeye çalışmasıda ayrı bir hoş çünkü 1.sezonun mesajını iyi vermeye çalışsalarda aslında negatif mesajı daha yoğunluktaydı bundan arınmaya çalışmak en doğru şeydi bana kalırsa.

(Ataberk ) #172

Çok uzun olmuş.Yine 13 bölüm yapıp bölüm sürelerini bir tık az tutabilirlerdi.Onun dışında beğendim.

(Eray | I can save the world alone) #173

(Oğuzhan) #174

Tyler hakkında çok garip düşüncelere sürükledi beni. Son bölüm kafası kazılı bir şekilde geldiğinde - okul katliamı - kafasında zaten planını kurmuş sanmıştım. Okul tuvaletindeki o çarpıcı sahnede göz kırpmayı unuttum resmen ve gerçekten zar zor iyileşmiş bir çocuğun ne hale sürüklendiğini fark ettim. İlk sezondaki intihar sahnesinden daha çok etkiledi beni. Finali çok açık kaldı ve kötüler cezalarını çekmedi. 3. sezonda neler olacak meraktayım. Ama genel olarak ilk sezon daha hoşuma gitmişti. 7.9 / 10