2. Geekmuhit Yılbaşı Çekilişi (Katılımcı Olmak İçin 136. Posta Gidin!)

(Gizem) #84

Tamam :confused:

(öğnkü) #85

5F588223-0568-401E-A053-D65DEE5598E7

Senin katılmıyor olman beni bir parça kırdı :pensive:

(Dipsomanik Kullanıcı) #86

Neden katılmıyorsun?

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #87

Nedense bana çıkmanı istiyorum, belki kendime en yakın seni hissettiğim içindir ama bilemiyorum işte :grin::blush:

(öğnkü) #88

Işıl bu aralar beni bir tek sen mutlu ediyorsun djdjd Buram buram sevgi akıyor postlarından dur biraz fazla sevgiden boğulacağım :revolving_hearts: Seni ısırrrım :stuck_out_tongue:

(Gizem) #89

Ben çekinirim böyle şeylere

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #90

Acaba buluşmaya gelmesem mi?Ben yenilmek için daha Küçüğüm!

(Dipsomanik Kullanıcı) #91

Ben sana hediye alsam olur mu? Zaten erkek çıkar diye korkuyordum :smile: Erkeklere hediye almak çok zor.

Muhit Kıraathanesi :coffee:
(Ali) #92

10 kızdan 9u saat ve parfüm alıyor erkek arkadaşlarına. Bayaa zor gerçekten :smiley:

(öğnkü) #93

Kaçışın yok, üzgünüm :cupid:

(Volkan Şahin ) #94

Bugüne kadar hiçkimseye hediye vermedim, hiçkimseden hediye almadım… Bu stresi bünyem kaldırmaz, I’m out…

(Gizem) #95

-hediye kabul ettiğimi daha önce belirtmiştim- :smile:

(Dipsomanik Kullanıcı) #96

Çok iyi tanıdığım insanlara hediye seçerken keyif alıyorum. Diğer türlü insan geriliyor gerçekten.

(nam-ı diğer) #97

Let the 20 liralık sakız begin!

(nam-ı diğer) #98

Öncelikle "butthurt"lük yaptığım sanılmasın diye bahsi geçen kişinin ben olmadığımı söyleyeyim.

Bu sitede 18 yaşından küçük insanlar var. Bu sitede öğrenciler var. Bu sitedeki herkesin cebinde parası olmayabilir. Inb4: “O zaman katılmasın çekilişe!” deme gafletinde bulunan birisi olursa; böyle bir topluluğa ait hissedip, böyle bir etkinliğe katılmak kendine geek diyen bütün kardeşlerimizin hakkı. Fakat belki de hediye alma zamanı geldiğinde cebinde parası yoktu ve kendi elindeki bir çizgi romanı gönderdi? Belki de gönderirken çok utandı, ama elinden gelen bir şey yoktu? Hediyeyi alan kişi hala siteyi kullanıyorsa ve durum benim dediğim gibiyse, nasıl hissetti sence kendini?

Gevurların çok güzel bir deyimi vardır; "Don’t look a gift horse in the mouth."
Meali; Birisi sana at hediye ettiyse, bu at ne kadar sağlıklı/kaliteli diye açıp ağzını kontrol etmezsin. Teşekkür edersin, gülümsersin, hayatına devam edersin.

Amacım kesinlikle seni rencide etmeye çalışmak falan değil. Kötü niyetli biri olduğunu sanmıyorum, sadece olayın böyle olabileceğini düşünmediğin kanısındayım. Peki bunu özelden yazmak yerine neden buradan yazdım?
Önümüzde bir çekiliş daha var, bütün arkadaşların bu yorumumu okumasını istedim. Ufak arkadaşlarımız abi tavsiyesi olarak alabilir.

Hediyeleşin, tebrikleşin, teşekkürleşin, birbirinizi kırmayın emi :slight_smile:

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #99

“Ayy,bunu sever mi,ayy bu renk onu açar mı kapar mı,büyük mü gelir yoksa küçük mü?”

(Geek Velet) #100

Viserys oyuncağı mı?

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #101

Yok be,yani öyle bir oyuncak, figür yok :blush:

(Geek Velet) #102

Yok mu? Aaaaaa :grin:

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #103

Kimsenin koleksiyon amacı olmadan benden başka viserys şeysi alacağını pek zannetmiyorum :slight_smile: