2. Geekmuhit Yılbaşı Çekilişi (Katılımcı Olmak İçin 136. Posta Gidin!)

(Geekiz ama ergeniz) #125

Sildim,ne olur, ne olmaz.kendimi bayraklasam mı acaba?

(Berk Kaynak) #126

“Aslanlar sevince, çakallar dişlerini bilermiş.” -Some Unreal Ancestor

(Greymane) #127

@Isil_Bozkurt @elpis arkadaşlar özele gidebilir misiniz artık? Burada arkadaşı olmayan insanlar var… :cry:

(Geekiz ama ergeniz) #128

İşin tuhafı biz daha birbirimizi tanımıyoruz bile.üzülme, burada hepimiz dostuz :blush:

(Col Serra) #129

Bakınız ben.

(Salih Alp Gökçek ) #130

Ozan katılacak mısın çekilişe? Bir de ben sana Twitter’dan mesaj yazdım görmedin sanırım :sweat_smile:

(alana) #131

Işıl kızma lütfen :pensive:

(Geekiz ama ergeniz) #132

Neye kızıdım ben şimdi? Ben bir şeye kızmadım ki :grin:

(Greymane) #133

(Geekiz ama ergeniz) #134

Biz burada tablet dağıtmıyoruz yalnız

(Greymane) #135

:clap:

(Geekiz ama ergeniz) #136

@elpis bozuldun mu kız bana? Nedense öyle geldi de.

(alana) #137

Hayır canım olur mu öyle şey, niye kızayım durup dururken :smile:

(Geekiz ama ergeniz) #138

Ne bileyim öyle geldi, neyse eve kargo gelmiş, gidip alayım bari

(Berk Kaynak) #139

Kura tamamlanıp kişilere isimler ve adresler ulaştırılana kadar konu kilitli kalacaktır. Katılımcı olmanız için ise süremiz 5 gündür. 5. günde kura çekip isimleri dağıtmaya başlayacağım. Kalabalık olduğumuz için meşguliyetime bağlı olarak isim dağıtımında 1-2 gün gecikme yaşayabilirim, mazur görün.

Katılımcı olmak isteyen kişilerin bana özelden ad-soyad, telefon numarası ve kargo ulaşımı için bir adres ulaştırmaları gerekmektedir. Özelden bilgilerinizi ulaştırmadığınız sürece 5. günde kurada sayılmayacaksınız.

Çekilişe ben de katılacağım ancak organizatör olduğum için kendi sürpriz faktörüm feda olmak zorunda. Yani kura sonucuna göre herhangi birinizden kendim için hediye isteyeceğim. Biliyorum biraz garip bir durum olacak ancak ben de birinize hediye alıp bir anı bırakmak istiyorum.

Edit: Düzenleme işinden vazgeçtim. Yalnızca bana özelden bilgilerinizi ulaştırmanız yeterli.

28.12.2017: Normalde katılımı bugün kapatacaktım ancak şu an sadece 23 katılımcı olduğu için bir gün daha uzatmaya karar verdim. Anket sonuçlarına göre düşük bir oran. Katılmak isteyenler yarın akşama kadar bana özelden bilgilerini atsın lütfen.

Edit: Duyuru Yenileme:

Alt para limiti olacağını hepimiz biliyoruz ancak kesin limitten haberi olmayanlar için söylüyorum, alt para limitimiz önceki çekilişte olduğu gibi 20 liradır. Katılımcı olmadan önce bunu göz önünde bulundurmanız daha iyi olur. Teşekkürler.

01.12.2017: Çekilişi yaptım, yavaştan hediye alacağınız kişinin bilgilerini size özelden ulaştıracağım. Hazır olun.

Son Edit: Arkadaşlar konudaki kilidi kaldırıyorum. Şimdi savsaklama olmaması için bir deadline belirleyelim diyorum. Aşağı yılbaşından önce birbirine yakın 3 tarihin formaliteden anketini açıyorum. O tarihlere kadar kargo gönderimi olsun. Geçen çekilişte yılbaşı sonrasına sarkan hediye bile vardı, öyle olmasın.

• 22 Aralık Cuma
  • 25 Aralık Pazartesi
  • 26 Aralık Salı

0 oylayan

(Berk Kaynak) #148

(alana) #149

Ben kime çıktıysam artık yazsın da kararlaştıralım bana ne alacağını bence.

(Xάος) #150

Bence çekiliş olmadan sağa sola ne istediğinize dair ipucu koysaydınız, millet stalklaya stalklaya bi hal oldu.

(Melih Erpulat) #151

Su tarz bisi olabilir vs gibi herkes bi yazsa mi acaba?

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #152

Doğum günü hediye istek başlığında epey malzeme vardı yanlış hatırlamıyorsam.