2. Geekmuhit Yılbaşı Çekilişi (Katılımcı Olmak İçin 136. Posta Gidin!)

(Dilay) #153

Herkesi sevdiği film/dizi/oyun/kitap falan başlıklarına alalım ya. Gönderileri üç yüzüncüye okuyup hüsranla muhitten çıkmaktan yoruldum…

(Sapere Aude!) #154

Bana kitap alabilirsiniz arkadaşlar.

Çekilişe katılmış olmak gerekiyor mu? Bana dikkate alınmayacak kadar ufak bir ayrıntı gibi geliyor.

Katılmadım bu arada.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #155

Kalbinden geçen biri alır belki :grinning:

(Sapere Aude!) #156

Mahcup olurum, öyle şeyler yapmayın.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #157

Yapmayacağım zaten öyle bir şey, sadece birine sözüm var :slight_smile:

(Melih Erpulat) #158

Kitap bende dusundum ama ya onda da varsa zaten? Biraz sikintili bir durum

(I'm not fine.) #159

‘Friends’ severim. Çok severim.
Değişik bardak da çok severim.
Kahve de severim.
Bence bu kadar ipucu yeter.
Aşağıda kendinden bir parça falan yazılınca kötü hissettim. Yardımcı olsun diye şeyettiydim. İzdivaç dışında pek postum yok sanırım. Ama çok uğraşma benim çıktığım arkadaş cidden göynünden çıkanı yolla gelsin. Boş kutu göndersen bile sevinirim ben :smile:

(öğnkü) #160

Ooo herkes beni beklemiş yazmak için. Dökün böyle içinizi :smile:

(I'm not fine.) #161

Sen neler seversin elpiscim. Muse dışında. Reyisimiz olarak nasıl hediye istenir yol göster bize.

(öğnkü) #162

Ben saymaya başlarsam o liste son bulmaz.
Hediye nasıl istenir 101: Seda Sayan dobralığı. Bundan sonra gerisi geliyor :stuck_out_tongue:

(Melih Erpulat) #163

bana kitap olabilir aslinda ejderha dovmeli kizin 5. kitabi yok ernest cline in baslat falan kahve kolik birisyim kupa vs kime ciktiysam kusra bakmasin :joy:

(Dilay) #164

Kendimi stalkladım da marmıl haricinde bir şeyim yokmuş gibi görünüyor, yok da zaten. Ama kabarık bir okunacaklar listem var fantastik/bilim kurgu kitaplarına açığım.
Edit: Böyle açık açık yazınca hile yapıyormuş gibi hissetsem de, sevdiğim en sevdiğim dizileri de eklemek istedim: Rick and Morty, TBBT ve HIMYM.

(Zeynep) #165

bugün biraz empati yapıp çekilişte kendime kendimin çıktığını düşündüm ve üzüldüm yani muhite 2 hafta önce gelmişim ve tek ilişik olduğum konu star wars. biraz yardımcı olmak için buraya sevdiğim şeyleri bırakıyorum;
star wars (ofc)
lotr
sherlock
the beatles
queen
merlin
himym
dylan thomas

(Kuyuya düşmüş it) #166

Benim denk geldiğim arkadaş ne alırsa bana kafi. (Utandım hediyemi seçmeye çalıştığım için, sonuçta hediye bu canınız ne isterse.)

(.) #167

Merhabalar. Bana alacak kişinin çok uğraşmasını istemem açıkçası. Benim seveceğimden ziyade kendi sevdiği bir şeyi , yani kendinden bir parçayı göndermesi çok hoşuma gider. Güzel bir anı olur. Sadece belirtmek istedim. Umarım kabalık olmamıştır.

(nam-ı diğer) #168

This.

Lütfen mesajlarımı/konularımı okuyup benim isteyeceğimi düşündüğün bir şeyi alma sayın secret santa. Gönlünden ne geçiyorsa onu al. Hatırası olsun :slight_smile:

dipnot: ben öyle mi yapıyorum? Hayır tabiki stalkun allahını yaptım ona göre seçtim. dediğimi yap yaptığımı yapma demişler.

(Emir) #169

Bu ne yiea. Kaldı mı 2017’de böyle şeylerr.

(Cafer Karabulut) #170

Witcher serisini çok severim, ilk iki kitabı bende var.
Kral katili güncesiyle ilgili herhangi bir şey olabilir yada kafasına göre alsın kime çıktıysam artık.

(Hande) #171

Ben de bir istekte bulunmaya geldim. Böyle şeyler pek söylenmez ama bana kim hediye alacaksa, eğer hediye kitapsa baştaki bir boşuğa, eğer değil de başka herhangi bir şeyse bir karta/kağıda iki satır bir şeyler döktürebilirse inanılaz mutlu olurum. Öpüyorum.

Edit: Öyle bir mutluluk ki inanılmaz bile yazamamışım, düşünün artık! Düzeltmiyorum da kalsın öyle.

(sergen) #172

eyyy benim çıktığım kişi, eğer kitap almayı düşünüyorsan kütüphane ve evdeki geek başlıklarını biraz stalklamanı öneririm :yum: