2. Geekmuhit Yılbaşı Çekilişi (Katılımcı Olmak İçin 136. Posta Gidin!)

(Cafer Karabulut) #173

Bana çıkan kişi hiç bir şey yazmamış, stalklamaktan artık kendisi hakkında kendisinden daha çok şey biliyorum. :smiley:

(Paladin) #174

Muhit’te sadece 2-3 başlıkta takılan, birkaç mesajdan fazla bir şey yazmayıp da çekilişe katılmış arkadaşların ne tarz şeyler istediklerini yazmaları en azından bizim için biraz daha rahat olur. Sapık gibi zaten az olan bütün mesajları okumaya çalışmayalım.

(Ata Öztürk) #176

vizelerden dolayı kaçırdım yine shiiiiiiiiiit

(Berk Kaynak) #177

Arkadaşlar 26 Aralık Salı gününe kadar kargolama imkanınız var. Kargolayan üyeler durumu bana özelden iletirlerse hediye aldıkları kişiyi bilgilendirmiş olurum kargo konusunda. Şu ana kadar bir kişi ulaştı.

(öğnkü) #178

AY NOLUYO HEDİYEM Mİ GELİYO :heart:

Sazan gibi atlamamışımdır umarım (:

(öğnkü) #179

İyi akşamlar.
Buraya iki teşekkür etmeye geldim. İlki canımın en içi @Truevoyageisreturn’e olacak ama birazcık baştan başlamak istiyorum. Çok başa gitmeyeceğim korkmayın. Zaten gözlerim dolu dolu yazıyorum bütün bunları.
Bugün 14:05’te kapı zili çaldı. Evet, zilin çaldığı saati biliyorum. Önemli olan nokta o değil, konumuza dönelim. Kargonun geleceği aklımdan çıkmış bir halde kapıyı açtım. Kargocuyu görünce yaşadığım sevinci tahmin edemez bence kimse. Nasıl oha diye bağırıp çıldırdığımı kafanızda canlandırabilirsiniz, izin var. Kutuyu ve hediyemin ambalajını öyle dikkatli bir şekilde açtım ki nasıl heyecandan paramparça etmediğime hala şaşkınım. Benim lügatımda o an hissetiklerimi tam anlamıyla anlatacak tek bir tane kelime yok. Önümdeki Muse plağına bakıp Deniz’in beni daha ne kadar mutlu edebileceğini düşünürken bir notla karşılaştım. Beni mutluluktan ağlatan bir not okudum gençler. Keşke ne kadar samimi olduğumu size anlatabilsem. Uzun süre sonra ilk defa mutluluktan ağladım ve bu, bu postu paylaşmama sebep olan kişi sayesinde oldu.
Teşekkür ederim Deniz. Bana bir insanı daha bir kere bile görmemişken, sesini duymamışken ya da hiç konuşmamışken ne kadar sevebileceğimi gösterdin bugün. Benim bile kendimi ciddiye almadığım bir zaman da beni ciddiye alıp düşündüğün, geçiştirmediğin için sana binlerce kez teşekkür ederim. İçimdeki ışığın, böyle parlamamın sebebi olan insanlardan biri olduğun için teşekkür ederim. Yüreğime daha nasıl ulaşabilirsin bilmiyorum. Milyonlarca kez iyi ki varsın. Seninle bir araya geldiğimiz zaman (bir araya gelmememiz gibi bir ihtimal söz konusu değil) sana o kadar sıkı sarılacağım ki bu deli beni öldürecek galiba diyeceksin.
Kendimi bu noktaya kadar ne kadar düzgün ifade ettim hiç bilmiyorum ama sanırım ikinci teşekkürüme geçebilirim. İkinci teşekkürüm buradaki herkese. Daha hiçbirinizi yüz yüze tanıma şansına erişememiş olsam da hepinizi tek tek çok seviyorum.
Yeri geldi bazen kızdım yeri geldi bazen yazılan bir şeye dakikalarca katıla katıla güldüm. Ne olduğu fark etmez burada hep çok mutlu oldum ya. ÖLENE KADAR BU SİTEDEYİM anlayacağınız. Hepinizi çok sevdiğimi aklınıza kazıyın, tamam mı?

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #180

Ben bile duygulandım ya,seni bunun kadar mutlu edemez biliyorum ama senin hediyen bende de hazır ,ama kargoyla gönderemeyeceğim maalesef sınavlardan dolayı,yüz yüze görüştüğümüz zaman veririm artık :grinning::blush:

(Deniz) #181

Ne diyeceğimi bilemedim. Kocaman kocaman bilmukabele der, en sevdiğim sarılma gifini atıp özelden devam ederim ehe mehe :blush:

giphy (5)

(Ali) #182

Benim hediyelerim de elime ulaştı. Öncelikle böyle bir platformda olduğum için gerçekten mutluyum. Arada bir tatsızlıklar olsada genel olarak çok güzel bir platform. Ve şimdide hediyesi için @boklukirpi 'ye çok teşekkür ediyorum. Sabah moralim bozuktu ama hediyeyi aldıktan sonra fazlasıyla düzeldi. Şuan da kolay kolay bozulmaz. :blush: (Bu arada akraba olabilir miyiz? Soyad olarak aynıyız. Güzel denk gelmiş. :smiley: )

(büşra) #183

Rica ediyorum, sana hediye seçmek benim için zevkti. Umarım severek okursun. Moralini düzelttiği için de ayrı bir sevindim. :cherry_blossom:

Ne yalan söyleyeyim bunu ben de düşündüm. :grin: :cherry_blossom:

(Gizem) #184

Galiba katılmadığım için acayip pişman oldum. Hediye alacağım kişiye ne alacağımı bilememekten ve yollamayı beceremeyeceğimden korkmuştum. Şu an biraz aptal davrandığımı fark ettim. ileride bir gün cesur olmayı ümit ediyorum

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #185

Ben de pişman oldum, ama kendi adıma kargo gönderemediğim için annem adına göndermem gerekirdi ve kesin şöyle derdi “tanımadığın insan için niye para harcıyorsun?”

(biraz ekşın) #186

Ben gözlemlemek istediğim için bu yıl katılmadım.Seneye katılırım büyük bir ihtimalle.

(nam-ı diğer) #187

Ne diyeceğimi bilemedim :heart_eyes:

Bugün ben yokken kargo gelmiş, şimdi elime alma fırsatını buldum. İçerisinde bir not yoktu, kim olduğunu hala daha bilmiyorum. Çok çok teşekkür ederim, hayatımda aldığım en güzel hediye sanırım. Normal hayattaki arkadaşlarım bile bu hediyeyi almayı düşünemezdi herhalde, hediyeyi diyorum ama hediyeler desem daha doğru sanırım. Çünkü tam olarak benim isteyeceğim bir şeyi bulmakla yetinmeyip; bambaşka bir tane isteyeceğim bir şeyle birlikte yollamışsın vallahi tebrik ve tekrardan teşekkür ediyorum.

Sanırım hayatımdaki kutsal kitap eksikliğini tamamlayacak bir şeyim oldu sayende;

Yanında da orjinal Eski İngilizce metin ve Çağdaş İngilizceye çevirileri ile birlikte Beowulf Destanı!

Abartısız diyecek başka bir şey bulamıyorum! Çok teşekkür ederim :smiley:
Bu ortamın bir parçası olmak bir kere daha beni çok mutlu etti sayende; bir de kim olduğunu bilseydim keşke, çık ortaya :smiley: İnanılmaz yoğun ve stresli olduğum bir dönemde resmen “you made my year”!

Çekilişe katılan, katılmayan; siteye her gün giren, yılda bir uğrayan; “DCci”, “Marvelcı”; Moffat’ı seven, sevmeyen ve aklıma gelmeyen daha niceleri; hepinize mutlu yıllar diliyorum. Bir de çiçeği burnunda kutsal kitabımdan bir not bırakıyorum hepinize;

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #188

Descartes yaşasaydı buna olumlu bakacağını zannetmiyorum :smiley:

(nam-ı diğer) #189

Tarih filozofların sözlerini çarpıtarak kendi propagandalarını yapan insanlarla dolu. Bu yaptığımdan zerre utanmıyorum, çok daha kötüleri yapıldı çünkü. :smiley:

(.) #190

Merhaba Umur, şu an ne diyeceğimi hiç bilmiyorum, hatta heyecandan biraz ellerim titriyor.
Senin için bir not yazmıştım aslında, en azından kim olduğumu çıkarabileceğin bir nottu bu. Ama sanırım bir şekilde eklenmedi. Olsun. Ben buradan açıklamamı yapayım. Secret Santan olarak sana hediye almak çok zevkliydi gerçekten. Beğenmeyeceğinden çok şüphe ettim aslında. Ama şu an bunları okumak gerçekten çok mutlu etti beni.

Vallahi çok duygulandım ben :’)) Umarım severek okursun, beni hatırlarsın.gördükçe.

(Gizem) #191

Şu ana kadar hep kızların aldığı hediyeleri gördük. Hepsi çok özenli ve alan kişilerin seveceği hediyeler almışlar :smiley:

(Umur) #192

@Cakinga bana hediye alsana, katılmadığıma pişman oldum.

(nam-ı diğer) #193

Notu eklemeyi unutmuşlar demek ki, üzüldüm görmek isterdim onu da :smiley: Çok, çok teşekkür ederim, yüreğine sağlık! İnan çok severek okuyorum, okumaya da devam ederim başıma bir şey gelmediği müddetçe.

Harikasın :heart: