2017-18 NBA Sezonu

(Ercan Berber) #1269

Ben zaten Lebron haterıyım, nazar değsin diye dedim hep bunları sdhaskjda. Şaka maka ben Tyronn Lueyu unutmuşum, takım yine defans yapmıyor, benchte bir sürü adam var yine 8-9 kişiyle maç bitiriyorlar, Lebron bu aylarda kasmıyorum diyor yine 40 dakika oynuyor, anlamadım gitti. Bakalım IT gelince nasıl olacaklar.

Son olarak, Lakers’tan bi cacık olmaz. Lonzo müthiş yetenek.

(Zalet Nenci) #1270

Jae Crowder gibi oyuncu zor bulunur. Üçlük atamayan ve savunma yapamayan bir 3&D oyuncusu asşfkaşlsfk.

(meta) #1271

Ajan o.

(Umur) #1272

Ben Simmons reis.

(Ercan Berber) #1273

Dhhhfhfhhshdhheh

(Umur) #1274

Marcus “Smart” :man_facepalming:t3:

(Gökhan Ali Başkan) #1275

Kulaklıkla en son ses dinleyenler için 1 dakikalık saygı duruşu…

(Zalet Nenci) #1276

Boston - GSW sonucu öğrendikten sonra öğlen tekrar yayınından izledim. İlk fikrim herhalde Kerr yine su kaynattı falan galibiyeti çaldılar. Aslında Kerr iyi iş çıkarmış, momentum dengelemek için kendi aşırı iyi savunma beşini sokmalar, maç elden gidiyor mu derken Omri Caspri hamlesi falan hatta son şut için çizilen set de güzeldi. Kısır ve kanser bir maç olduğu için belki de böyle oldu bilmiyorum ama Kerr’in iyi koçluk yaptığı bir günde Brad Stevens adamın fersah fersah ötesinde gözükmesi bilmiyorum ya. İyi performans gösteren bir koça karşı sahada oynamadan bu kadar fark nasıl yaratılır anlamıyorum, tahtaya sanat eseri çiziiyor her molada herhalde. NBA’in net en iyi koçu şu anda helal olsun.

(Burak) #1277

Socrates de olmasa adam gibi yazı okuyamayacağız.

(Gökhan Ali Başkan) #1278

Kyle Kuzma hakkında ki görüşleriniz nelerdir? Bir süredir Kobe ile istişare yapıyorlarmış, beraber akşam yemeği yemişler ve Kobe’den mental açıdan taktikler almış sonrasında ise çıktığı maçta 30 sayı attı.

(Robin Ryger) #1279

16 Temmuz’da şunları yazmıştım Summer League esnasında. Asist bölümünü çıkar geri kalanların hepsini gösterdi NBA’de. NBA’de artık bu tarz oyuncular el üstünde tutulurken bu adamın 27. sıradan draft olması çok şaşırtıcı. Yılın steal’i oldu açık ara.

(Robin Ryger) #1280

Adeta İbrahim Tatlıses’in Yıldız Tilbe’yi pezevenklerin elinden aldığı gibi Lavar Ball’un oğlu Liangelo Ball’u Çin hükümetinin elinden alan büyük lider Donald Trump’ın, bu hareketi karşılığında bir teşekkür bile alamadığı için attığı sitem dolu twitler:

(Must) #1281

Celtic FC ile Boston Celtics’i aynı takım sanmak…

(Zalet Nenci) #1282

Ya sadlaisşldasi Rose takımı bırakmış, Lebron’un şu 6 ayda başına gelmeyen kalmadı. Kyrie sattı, Thomas sakat geldi, takım çöp, Wade kraldan çok kralcıya dönüştü statü için koç satıyor, şimdi de bu. Lakers’a gel bitecek bu işkence koçum gel kutsal mor-sarıyı geçir üstüne. Lavar’la beraber Trump’a söversiniz.

(Burak) #1283

Yeni jenerasyonun T-Mac’i oldu bu adam. 23 yaşında MVP’likten 29 yaşında emekliliğe, böyle bir çöküş yok. Lebron da seneye kesin gidici artık belli oldu.

(Zalet Nenci) #1284

Biri n’olur şu Golden State Warriors kulübünü kapatsın artık. Zaten 4 süperstarları olması yetmiyormuş gibi rotasyonları o kadar genişledi ki maçlara 15 kişi çıkıyor manyaklar. Yeter lan yeter ben daha veletken NBA Live 2000’de böyle hile yapmıyordum allah belanızı versin.

(Zalet Nenci) #1285

alskjflaksjflaskjf

(Ercan Berber) #1286

ALLAHIM KAWHİ PROBABLE DİYORLAR

(Umur) #1287

Dönsün artık ya. Ufak bir şey diye bakılırken kaç ay oldu. Özlendin pençe reis.

(Burak) #1288

Kawhi bugün sahada olacakmış, bir Rick Carlisle ağlıyor gözleri yaşlı.