2017-18 NBA Sezonu

(Mrs Mercedes'i Arıyor) #1370

Pek bir şey beklemiyorum ben Reggie’den. Ish Smith’in potansiyeli var gibiydi ama o da sönük kaldı. Bu yaz acil bir PG almalı bence Detroit.

(Axl Rose Fanboyu) #1371

(Umur) #1372

One beard to rule them all…

(Burak) #1373

Kawhi’ın takas muhabbetleri yalan olmuş, takıma geri dönmesi planlanıyormuş. SAS herkesi geri çeviriyormuş. Kalan iki yıllık sözleşmesini zorla kullandırtacaklar sakat sakat. Halbuki adamı Houston’a salsalar Batı’da ne güzel contender olurdu GSW’ye karşı, ah be Claw reis.

(Umur) #1374

Doktor bu ne?

(Ercan Berber) #1375

Kawhi gitmez, muhtemelen mutsuz haberleri de yalandı.

(İbrahim Özaydın) #1376

San antonio çok güzel yönetiyor buraları.Bir cleveland’daki saçma sapan olaylara bak bir de Spurs yönetime…
Dağlar kadar fark var.O değilde Cavs’ın durumu nolucak?

(Arda) #1377

Isaiah Canaan da çok kötü sakatlandı. Lanetli sezonlardan biri oldu sanırım bu.

(Burak) #1378

Kdjskjdskd lol

(Axl Rose Fanboyu) #1379

Çok güzel muhabbet dönüyor. Beklerim.

(Berkay Küçük) #1380

katılıyorum. Ve bence Geekyapar da hakları yeniyor. Aldıkları bazı yorumlar saç yoldurtuyor. Geekyapardakilerin suçu yok ama onların Sen Ne Diyon kitlesi “geek” bir kitle değil zaten. İçerikleri çok kaliteli.

(Axl Rose Fanboyu) #1381

Sinema konuştuğunuz zamana denk geldin. :smile:

(Berkay Küçük) #1382

Ben doğrudan Podcastten bahsetmiştim Telegram olduğunu şuan anladım.

(Axl Rose Fanboyu) #1383

Ha o sen değildin demek.

(Burak) #1384

(Burak) #1385

Yaklaşıyor yaklaşmakta olan

(Umur) #1386

(Zalet Nenci) #1387

Öf be Clarkson’un kontratından çıkıp Isaiah’ın biten kontratını almışız üstüne 1. tur da almışız soyguna bak. Bunun için de Larry Nance Jr’dan vazgeçmişiz takasa bak be. Biz bir de Randle’ın kontratından çıkmaya uğraşırız, Cavs de muhtemelen Kemba için bir takas daha yapar oturur asıl planları. Yoksa bu kadar kötü takas yapılamaz aşlskfşsldkşasdkfasdflşk

Edit: Biten Frye’ın da kontratını almışız <3

Edit 2: Frye’da bir Lakers’lı serkeşliği sezdim şimdiden

(meta) #1388

İlk tur draftı Cavs’in kendi hakkı, IT’nin de yarardan çok zararı vardı. Bence Cavs de öyle pek bi kayıp yaşamamış.

(Zalet Nenci) #1389

Abi kendi elleriyle bize hem Lebron hem George’a cap açtıracak takas yaptırdılar, üstüne 1. tur verdiler??? Bunun için de yine savunma yapamayan kontratından çıkmaya çalıştığımız Clarkson’la bench oyuncumuz Larry Nance Jr’ı aldılar???