2017-18 NBA Sezonu

(Berkay Küçük) #1390

Larry Nance Jr. potansiyelli bir oyuncu.

(meta) #1391

Lakers’a yaramadı demiyorum, kağıt üzerinde sadece bu takası değerlendirdiğinde Cavs’in de kaybı yok. Salary konusu Lakers’a özel, Cavs’in o konuda bi telaşı yok zaten. Lebron’un gidip gitmeyeceği umurlarındadır fakat gittikten sonra nereye gittiğiyle ilgileneceklerini pek sanmıyorum.

(meta) #1392

Bu daha ilginç bi takas olmuş. Cavs Crowder, Rose ve IT’yi yollayıp Nance Jr. G.Hill ve Clarkson’ı almış oldu.

(Zalet Nenci) #1393

ÖFF işte kaliteli takas. George Hill’i kap Crowder’dan kurtul, Rodney Hood’u kap.

(meta) #1394

Shumpert da Kings’e gitmiş.

(Umur) #1395

En güzel hamle bu. OH BE

(meta) #1396

Fena takas değil bence de ama ben Love’ı elden çıkarmalarını bekliyordum/istiyordum. Love durduğu sürece pek bi cacık olmaz Cavs’den.

(Umur) #1397

Cavs tüm takımı değiştiriyor.

(Zalet Nenci) #1398

Biz Cavs’i kazıkladık, Cavs Kings’i kazıkladı. Dolaylı olarak biz yine Kings’i kazıkladık. Tarih kendini tekerrür ediyor aşlfkşaslkfşasflk.

Edit: E yok ebenin… Wade de mi gitti?

(Burak) #1399

IT artık Lavar’dan ücretsiz trash talk dersleri alır. Tayfaya bak ortama bak. Bunlar çete gibi gezerler LA’de.

(Zalet Nenci) #1400

2 sene önce verilen fahiş kontratlardan capler sıkıştı fazla takas olmaz dediler. Doğu üçüncüsü bütün takımı yeniledi. Bradley takaslandı, bir de Cenk Akyol’un hakları takaslansa ben okeyim vallahi.

(Burak) #1401

Çok fena tokatlamışız bu enayileri. Şanlı sarı ve moru Paul George’a giydireceğiz. Lebron da zaten tıpış tıpış kendi gelecek.

(meta) #1402

Korumalı 2. tur hakkı nasıl oluyor ya? Oyuncu tutarsa geri mi alıyorlar aşksljdas

(Burak) #1403

LOL

(Salih Arandı) #1404

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #1405

Demek bu gözler Wade’in ikinci tur draft hakkı karşılığı takaslanacağını da görecekti ha!

(Zalet Nenci) #1406

Düzeltme: Ağır korumalı ikinci tur.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #1407

Bence o kadar da kötü hamleler değil ya.

Kaan Bey haklı.

(Robin Ryger) #1408

Cavs taraftarı Thomas ve Crowder gitti diye delicesine seviniyor. Bu takaslardan anladığım tek bir şey varsa o da Brad Stevens’ın müthiş bir koç olduğudur.

(Umur) #1409

Cedi Osman 38 dakikada; 16 sayı, 6 ribaund, 5 asist, 3 top çalma. :relieved: