2018-19 NBA Sezonu

(Zalet Nenci) #1

Buraya yeni sezondaki NBA takımlarının hareketliliği ile ilgili analiz, gıybet, goygoy yapalım.

Bu başlığı açmamın sebebi olan ilk haberi de vereyim, Chicago Bulls Derrick Rose’u Robin Lopez ve 2. tur draft hakkı için takasladı. 5 sezon öncesinin MVP’sinin düştüğü durum harbiden Flash TV’lik dram.

Nba 2017 Playoff'ları
Irving - Celtics Takası
(Joker's Laugh) #2

Bugünü yarını bağlayan gece Draft gecesi.Güncel mock draft.
www.nbadraft.net/2016mock_draft

(meta) #3

G.Hill -> Utah
J.Teague -> Indiana
12.sıra draft hakkı -> Atlanta, bu 3'lü takas da gerçekleşmiş.

Bu yaz son yılların en hareketli takas sezonu olacak :neutral_face:

(evethearteyes) #4

Mock Draft ne kadar doğru bilmiyorum da bir şekilde Kris Dunn almalıyız. Şu Rubio'ya yol verelim artık sıkıldım bunun şutunu geliştirmesini beklemekten

(Kürşad Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez) #5

Knicks in iş yapıp yapmayacağı belli olmaz (umarım yapar melo7 hayranıyım) amare ve billups la kötü olduğunu da gördük ama en azından artık 2K17 de NYK alabiliriz. 16 nın en kötülerindendi carmelo ya hasret kalmıştık.

(Kürşad Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez) #6

Teague'un indiana ya gitmesine sevindim, Paul George la güzel ikili olurlar

(Zalet Nenci) #7

JR Smith şampiyonluk kutlamalarındayken.

(Zalet Nenci) #8

(anon26188407) #9

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

(evethearteyes) #10

Phila

(anon26188407) #11

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

(Zalet Nenci) #12

Spurs Durant ile görüşme ayarlamış. Lan yuh bu NBA ne saçma hale geldi, 73 ile 67 galibiyet alan takımlar Durant'in peşinde. Thunder'ın saçma takası öncesi rahat 1+1 imzalar diyordum, ama artık kafam da karıştı.

Edit: Şanlı Lakers'ımız Mozgov'a 4 yıl 64 milyon verecekmiş. Oyuncu tamam da o nasıl kontrat be abi?

Edit 2: Bizden kötü bir kontrat geldi hemen. Toronto DeRozan'a 5 yıl 140 milyon verecekmiş. Kuzeyde kış uzun bir süre daha devam edecek gibi gözüküyor.

(Zalet Nenci) #13

Ölüyorum ya böyle bir şey yok.
https://amp.twimg.com/v/3f23ac97-5d45-4d8d-b3f4-e26b5f800729

(katolikpiyanist) #14

Ya ben bayadır takip etmiyorum biri aydınlatsın mike conley 5 yıl 153 milyona grizzlies ile anlaşmış jsjsjsjsj abi ne deli paralar dönüyor mike conley bu kadar hakediyo mu ya

(evethearteyes) #15

Cap artıyor bu sezon. Hatta seneye de artacak.

(Zalet Nenci) #16

Luol Deng'e 4 yıl 72 m vermişiz. Kupchak oğlum seni bir bulursam....

(meta) #17

Kelepir Mozgov'un yanında :grin:

(evethearteyes) #18

Ingram ve Randle varken mi bi de? Bunamış la bu Kupchak.

(Zalet Nenci) #19

Jonathan Starks The Ringer'da Lakers takaslarının o kadar da mantıksız olmadığını yazmış. Ben yine yemedim o ayrı.
https://theringer.com/lakers-sign-timofey-mozgov-luol-deng-2016-nba-free-agency-59da626f5a4e#.rtmkgh9zr

(Uğur Can Aksu) #20

Durant geliyor Durant :four_leaf_clover: