2018-19 NBA Sezonu

(Robin Ryger) #1289

Kralı gelsin fark etmez.
Ekran Alıntısı

(Burak) #1290

Abi WTF just happened yav bu skora inanmıyorum ben. Teksas derbilerinde niye böyle şeyler oluyor? Kawhi da 15 dakika süre almış 13 sayı 6 ribaunt, fena değilmiş. Yogi Ferrell vitaminsizi yine karıştırmış ortalığı. Rick hocam beni mars etti.

(Robin Ryger) #1291

(Umur) #1292

KAT vs Embiid :joy:

Bunlara sebep olan pozisyon:

(Ataberk ) #1293

Bu arada kimse söylemek istemiyor ama herkesin aklına KAT’in beklenen kadar iyi bir oyuncu olamama ihtimali düştü.Defansı gerçekten berbat.

(Zalet Nenci) #1294

Dünyanın en kötü koçu tarafından çalıştırıldığı için öyle.

(Ataberk ) #1295

Kısmen katıldığım bir durum ancak kendi çözemediği sorunlara da sahip.Gelişmesini çok istiyorum ancak olamama ihtimaline hazırladım kendimi.

(Zalet Nenci) #1296

Kötü savunmacı falan değil yani. Rudy Gobert’e sürekli switch’le guard kovalatsan o da çok kötü savunmacı gibi görünür. Harcanıyor sadece. Towns’a ice değil hedge-switch türü savunma yaptırmalı çünkü guardların karşısında kalabiliyor o konuda iyi. Ama Thibadou isimli ruh hastası, demode bir koç olduğu için zamanında Ömer-Noah’ı kullandığı gibi kullanıyor.

(Ataberk ) #1297

Güzel noktalara değiniyorsun ancak KAT karakter olarak o seviyede değil gibi.Kavin Garnett bi sene daha kaldı gelişimi için ama KD ile aralarında büyük mental farklılıklar var.

(meta) #1298

Thibadou biraz kendini yeniler diye umuyordum, büyük hayal kırıklığı. Harcanıyor ligin en iyi 5 kadrosundan biri göz göre göre.

(Zalet Nenci) #1299

Onu bilmem karakter sarrafı veya müneccim değilim. Sadece berbat savunmacı değil dedim.

(Ataberk ) #1300

Tamam kabul ediyorum biraz abarttım berbat diyerek ancak iyi seviyede olduğunu hala düşünmüyorum.

(kısaca gökyüzü...) #1301

Thibodeau gerçekten de şu potansiyel dolu kadroyu göz göre göre harcıyor.
Henüz sezonun 3’te 1’lik kısmını yeni yeni tamamlıyoruz, adam şimdiden 8 kişilik rotasyonla oynamaya başladı. El insaf gerçekten. Böyle bir durumda ne KAT’da ne de Wiggins’de suç bulamıyorum şahsen.

(Umur) #1302

Cedi Osman 22 dakikada 10 sayı 4 ribaund ile oynadı. Maçın son dakikalarında fark tek hanelerdeyken sahadaydı. Çok iyi gidiyor. Ceza üçlükleri, potaya giderken ki özgüveni, kurnaz ribaund alışları vs. bu dakikalara çıkarttı kendisini.

#TheFirstCedi

(Yiğit) #1303

http://eserekten.com/2017/12/18/sezonun-dikkat-ceken-caylak-performanslari/

En çok dikkat çeken çaylaklar üzerine yazdım birşeyler.

(kısaca gökyüzü...) #1304

NBA için büyük önem arz eden bir olayın burada atlanmış olması şaşırttı beni.

Yaklaşık 10 yıl önce Lakers’ı ve dolaylı olarak NBA’i bana sevdiren adamın iki gün önce iki forması birden emekli edildi. Cümleleri art arda sıralamaya çalıştıkça duygulanıyorum her seferinde o yüzden sözü videolara bırakıyorum.

(Burak) #1305

FDJKSKDKFKSJKS

(Ercan Berber) #1306

Saat 11de Cavs-Gsw var, bu kadar erkene gelmişken kaçırmayın.

(Burak) #1307

Bu akşam 8 saat falan aralıksız maç izleyip beyin kanaması geçirmeyi planlıyorum.

(Burak) #1308

Acil düzeltme

Öyle bir yazmışlar ki ben de hepsi aynı gün sandım lol.