2018-19 NBA Sezonu

(kısaca gökyüzü...) #1309

Bugünkü maçlar:

8’de New York vs. Philadelphia
11’de Golden State vs. Cleveland
1:30’da Boston vs. Washington
4’te OKC vs. Houston
6:30’da Lakers vs. Minnesota

Edit: Düzeltme yazınca ben de yukarıdaki programı aynı gün içinde yazdın zannettim :smiley: Bir önceki post bugünün maçlarını içeriyormuş zaten.

(alifromboston) #1310

Cavs maçı için link istiyorum maç saati gelince.

(Zalet Nenci) #1311

NBA’den bir süre uzak kaldım, tam dönmelik günmüş. Erken başlayan geceyi Minnesota’ya vereceğimiz küsküyle bitiriyormuşuz çok da cici çok da şeker.

(Burak) #1312

Hocam Lebron da o küsküden nasibini alır bu gece panayır var.

(Mrs Mercedes'i Arıyor) #1313

Enes bugün baya iyi oynuyor. Ayrıca hala kavga olmamasına şaşırdım, aynı sahada Embiid ve Enes var

(Must) #1314

Enes fena oynuyor. Aman Yarabbi :d deli hücum rebound’u çekti :d

(Ercan Berber) #1315

Maç sonunu bok etti hakemler. İki temiz faulunu yediler kingin. Maç sonu muthis olur diye 2 saat boşuna izledik.

(Zalet Nenci) #1316

Malum maçtan aklımda kalanlar.

• Warriors maçlarında Love’un 5 oynaması taraftarı değilim ya. Warriors en önemli hücumcusunu kaybettiği yerde maçı dengedeyken kaybettiler. Çünkü loose ball’ların hepsini aldılar. Bu sayede tempo düşük olmasına rağmen kontrol onlardaydı.

• Durant’in Lebron’u savunduğu iki pozisyon da net faul. Ama sezarın hakkı sezara maç boyu acayip savundu Lebron’u, çok uzun, uzun kollu ve uyanık oyuncularıyla pas kanallarını zaten çok iyi kapatıyor Warriors, boyu sayesinde biraz uzaktan da rahat savunuyor. Final serisinde dengede giden maç olursa nasıl başa çıkacak pek bilmiyorum eskiden Kyrie’ye topu salıyordu, Isiah’ın dönmesini bekleyeceğiz.

• Bu maçta sanırım Zaza olmadığı için ilk 5 başladı ama ben artık Jordan Bell ilk 5’ten kopmaz diye düşünüyorum. Kerr, Stevens’ın Tatum’u ilk 5’in önemli oyuncusu yapmasına feci özeniyordur. Cavs’e bu Bell 5’teyken ribaund üstünlüğü kurmaları da çok korkutucu olsa gerek, çünkü Bell de kolları uzun atlet bir savunmacı (sanki yetmezmiş gibi) Houston hariç herkesi boğarlar gibi gözüküyor.

• Jae Crowder’da hakikaten savunma falan hak getire, abi üzülüyorum cidden Ainge pis itelemiş, bugün iyi de şut attı aslında ama normalde %30’la atıyormuş yazık.

Edit: Abi bir de üstüne NBA’in en saçma ama tek olan kan davalı rekabetini de S Sport yayınlıyormuş. Ya siz ne ciciş ne şeker yayıncılarsınız öyle.

Edit 2: Kendime cevap:

(Mrs Mercedes'i Arıyor) #1317

Ben de yazayım aklımda kalanları

2 takım da düzgün oynayamadı gibime geldi. Top mu kaygan bilmiyorum yoksa elleri ayakları mı titriyo bilmiyorum ama çok fazla TO ve looseball oldu.

Tyronn Lue oyuncu sokmaya alerjisi var sanırım. Çok ufak rotasyonlarla oynatıyor gibi geldi.

Jeff Green-Durant-LBJ pozisyonunda bence Durant’e faul çalınması çok saçmaydı. Jeff Green denilen arkadaş tarlada gezer gibi geziyordu.

Jordan Bell deli gibi dakika aldı ve güzel bir haber bu. Son 2 periyot iyiydi ama ilk yarı biraz vasattı. Umarım kendini geliştirir.

Durant ve Love şahane oynadılar. Yüzdeleri düşük ama özellikle Durant’in savunmaya katkısı inanılmazdı. Ligin en çok blok koyan 2-3 adamından birisi oldu zaten bu sene.

Bu güzelim Christmas gecesinin en iyi 5 performansı ise bence
Kanter
WB
Harden
KD
Wall

(Zalet Nenci) #1318

Heykelini dikecez heykelini!

((Aslında Değil)) #1319

(Umur) #1320

Dayı n’apıyorsun, 40 yaşındasın sen.

(Must) #1321

Nowitzki ve Vince’in yakında birakicak olması gerçekten çok üzücü.

(Kırık Ağaç) #1322

Daha da üzücü olanı ne biliyormusunuz?Vince’in hiç şampiyonluk görememesi.

(kısaca gökyüzü...) #1323

Çok ilginç bir statline gerçekten… Rondo’nun kariyer rekoru olmakla beraber Pelicans/Hornets tarihinin de rekoru.

(Ercan Berber) #1324

Boston 26 sayı geriden gelip Houston’i yenmis. :clap:

(Must) #1325

Harden’a gereksiz bir hücum faulü çalmışlar.

(Gökhan Ali Başkan) #1326

Yapıldı mı bilmiyorum yapıldıysa affola

• CAVS Kyrie
  • CELTICS Kyrie

0 oylayan

(alifromboston) #1327

Uncle Drew Kyrie ikisini de döver.

(Umur) #1328

James Harden için de çok sevinmiştim tek başına taşıyabileceği bir takıma gittiği zaman. Şimdi MVP olmak için yarışıyor. Kyrie de aynı.