2018-19 NBA Sezonu

(Umur) #1349

:exploding_head:

(meta) #1350

İlk 5’lerde de yokmuş.

(Mrs Mercedes'i Arıyor) #1351

İlk 5lere Derozan hariç tamamen katılıyorum. onun yerine Oladipo’yu isterdim

((Aslında Değil)) #1352

Böyle bir şans yok… Lebron bile şaşırmış ne oluyor bakışı var orada :smile:

(alifromboston) #1353

Abi OKC çok zevk veren bir oyun oynamadı mı ya sizce de?
Onun dışında LeBron’un 30.000 sayıya ulaşamamasıma üzüldüm.

(Zalet Nenci) #1354

150 sayı yediler hem de OKC’den asşlfkaşslkfşaslkfşaslkf.

(Kaan ) #1355

Adamlar acımadan 150 sayı attı. Waow.

(Ercan Berber) #1357

Aşırı uydurma haber gibi geliyor, inşallah öyledir.

(Zalet Nenci) #1358

Westbrook’un All Star’la ilgili son açıklamalarını okudum ve nevrim döndü yine. Link:

Yorumlara bak yorumlara: “I don’t know who else made the team, but I know you got guys with four people from one team.” Klay dahil hepsi hakediyor. "You got guys complaining about being snubbed so they can get in. You got guys that just talk about it all the time, but the guys that deserve it should be in it." Burada taşı Lillard’a atmış ama sırf sataşmak için atmış. Lillard yerine gelecekse Chris Paul gelecek zaten (ki bence hakediyor), adamlar çok maç kaçırdığı için elemiş. George backcourt oyuncusu zaten rakibi değil maksat millete sataşmak ergenin. "It doesn’t make any sense a guy that leads the league in steals, compete every night, top two in his position, it don’t make any sense regardless of anything else… ". Tepemin tasını attıran yer. Birincisi top çalmada birinci Bledsoe, ikincisi Paul George’un Kevin Durant’ten daha iyi topçu olduğu iddia ediyor pis herif. Bak çarıklı, şu overrated dandik kariyerinde bir tane NBA Finali gördüysen o da Durant sayesinde. Triplere bak ya adamdan kurtulan kariyerinde yükselişe geçiyor (Oladipo, Fetöcü, Sabonis), NBA’in Arda Turan’ı yemin ediyorum.

Neyse işin diğer kısmına geçip George’un seçilmesi ne kadar büyük haksızlık ona bakalım. George’un önünde seçilen oyuncular; Draymond Green: NBA birincisi GSW’nin savunmadaki baş oyuncusu, bu sene üç sayı yüzdesi çok düşük onun dışında aynı seviyede devam ediyor 6 maç kaçırmış. Karl Anthony Towns: Batı 3.'sü NBA 4.'sü takımın en iyi ikinci oyuncusu. Sene başı çok kötü gözükürken şu anda yardırıyor Minnesota’nın yükselişindeki en önemli faktör onun seviye atlaması. Lamarcus Aldridge: Şu anda Spurs’ün Batı 4.'sü olmasının baş sebebi, 22.5 sayı yüzde 49 isabet 8.7 ribaund vs. + Kawhi yokken yaptı bunları. Bunların üstünde seçilmedi diye salya sümük ağlayacak bir durum yok çünkü istatistikleri zaten yakın (Draymond hariç), üstüne OKC’den çok daha başarılı takımlar bunlar. En azında George önünde görülse bile yakın farkla önünde olur. Ama tabikisi bu kadar yakın seçimde yine itlik puştluk peşinde koşmak Westbrook’a yakışırdı. MVP’lik hayal, playoff’ta Batı Yarı Finali görse öpüp başına koyacak, nasıl ilgi çekecek millete sataşarak, evrimleşemeyen sincap pokemonu seni.

(meta) #1359

Oo lakers lobisi devreye girmiş. PG’un piyasası azalsın da yazın daha ucuza gelsin değil mi? Ucuz oyunlar bunlar.

(Zalet Nenci) #1360

Dur abi çaktırma Westbrook’a sövüyoruz. HAYİN WESTBROOK!!

(meta) #1361

haa tamam Laflara bak harbiden. Bu Westbrook denen tazmanya canavarını dikkate alıp dalga bile geçmemek lazım.

(Umur) #1362

Team LeBron akıyor. Sadece ilk 5’i oynasa bile easy game.

(Robin Ryger) #1363

(Kırık Ağaç) #1364

Adam haklı dağılın gençler.İkili Oyun’da da konuşuldu, Kaan Kural da bahsetmişti sanırım.Cavs takım toplantısı yapıyor ve neredeyse bütün takım savunmadaki bu rezaleti Kevin ın üstüne yıkıyor.Wade ve Lebron çetesi bir yiğidin daha hakkını yedi.Yazık Cedi de arkadaşına kıyamıyor :joy:

(Umur) #1365

(Kürşad Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez) #1366

Vay be, resmen o harika Clippers kadrosu hiçbir şey yapamadan dağıldı gitti. Ama Drummond-Griffin pota altı çok korkunç görünüyor. Dışarıda da Reggie Jackson liderliğinde birşeyler yapabilirler belki.

(Berkay Küçük) #1367

Clippers’ın playoff kovalayacağını düşünüyordum. Tanking yapacak bir kadro kaldı ellerine. Lou Williams etrafina draftlarla genç bir kadro planlıyorlar heralde.

(katolikpiyanist) #1368

Tobias harris ve avery bradley çok güzel yan parçalar aslında, playoffa girebileceklerini düşünüyorum

(Berkay Küçük) #1369

Evet Playoff yapabilirler ancak güc dengesi batıda yok ilk 4 takım ilk turda son dört takımı süpürecektir. Eğer sıralama böyle kalırsa Thunder’in Minnesotaya eleneceğini düsünuyorum. Clippersta galibiyet serisi bittiğinden beri düşüşte 8.lik için Nuggetsla kapışacaklar Pelicans’in sakatlık sonrasi yaşayacağı bir düşüş onlara kisa yoldan playoff kapısını açabilir