2018-19 NBA Sezonu

(Berkay Küçük) #1410

Güne mutlu uyanmak.

( ◉) #1411

Cedi Atlanta maçı ile birlikte normal kadroda kendine en az 3-4 dakika ekledi sayılır. LeBron dışındaki veteranlar çocuğa ağır çaylak muamelesi yapsa da, LeBron’un destek ve moralleri çok iyi yönde etkiliyor Cedi’yi.

(Berkay Küçük) #1412

Takımda Lebron’dan Thomas’ına Gm’inden Koç’una Cedi laf üstünde sürekli taktir gördü. Ancak oyun süresinde istediği dakikaları alamıyordu. Lue (Lebron) takımın veteranları arasında uyum yakalamak için veteranlara abartı süreler tanıdı. Uyum sağlanamayınca yol verdiler zaten. Yeni takasların uyum sürecinde Cedi’ye ihtiyaçları çok. Cedi’nin serbest atışını geliştirmesi gerekiyor. Bu arada

( ◉) #1413

7 de 1 atış eğer Shaq değilseniz harbi rezalettir :slight_smile: Ama aşırı heyecanlandığı da belli oluyordu. Geliştirir kendini ya, geleceği Furkan’dan kat kat daha parlak.

(Berkay Küçük) #1414

Furkana hala çok güveniyorum. Sonraki sene Sixersta Flutz ve Furkan’dan beklentim büyük. Cedi süre aldıkça heyecanını atacaktır. Ben Furkan’ı her zaman Cedi’den 1 tık ileride görüyorum.

(Berkay Küçük) #1415

Cedi Shaqtin geliyor bu arada.

(Salih Arandı) #1416

(İbrahim Özaydın) #1417

Abi cavs neler yapıyor öle çok coştum takıma, Boston falan kalmadı ortada.

(kısaca gökyüzü...) #1418

(Gökhan Ali Başkan) #1419

Karl Anthony Towns için tasarlanan ayakkabılardan biri :joy:

(Ercan Berber) #1420

Şanslı Spursumün 50win serisi bitmek üzere :frowning: Önümüzdeki 23 maçta 15 galibiyet almamız lazım. Ve bu takımların neredeyse hepsi baba takımlar. Umarım AllStar arasından sonra bir çıkış yakalarız yoksa 50 wini bırak PlayOff göremiyoruz :cry:

(Can) #1421

Ünlüler maçı bu gece 03.00’te.

(Berkay Küçük) #1422

Mvp Justin Bieber’ı izlemek isteyen yoktur umarım.

(Zeynep) #1423

05:00 değil miydi ya

(Can) #1424

Burada gördüm ben de.

(kısaca gökyüzü...) #1425

Ünlüler maçı 3’te Çaylaklar maçı 5’te.

(Can) #1426

Hevesim kaçtı, neyse…

(Can) #1427

(Salih Arandı) #1428

(Berkay Küçük) #1429

Like father, like son. Kesinlikle hakkı yenildi Lance Jr’ın

Mitchell’ın Vince Carter smacı hem kusurluydu hem de ne gerek vardı. İlk smaç şampiyonunun oğlu babasının formasıyla orada.Carter emekli olduğunda yapsa ne kaybederdi.

Oladipo’nun smacında ilgi çekici tek şey Chadwick Boseman

Smith Jr. 'ın son smacı çok güzeldi.
Jürilerin puanlamasını zerre beğenmedim.