2018-19 NBA Sezonu

(Salih Arandı) #1430

Puanlamayı Acun, Murat ve Turabi yapsaydı daha adil olurdu.

(Zalet Nenci) #1431

Ben ilkokuldayken çocuk potasında özenerek Carter forması giyip yaptığım hareketlerle yarışma kazanılıyor yazıklar olsun.

(Berkay Küçük) #1432

Yine aklıma geldi Basketbol Ligi All-Star da Acunun pazarladığı elemanlardan biri jüriydi sinirlerim bozulmuştu.
Bu arada Furkan’ın Vader Smacı > Oladipo’nun Panther Smacı

(Zalet Nenci) #1433

Bilen varsa bu Turabi’nin niye yine Survivor’a kartıldığını anlatabilir mi? Zaten 2-3 defa kazaanmadı mı, neyine yetmiyor bağımsız milletvekili adayı olacak da para mı topluyor? Survivor başlığı yokmuş (çok şükür)
burada sorayım.

(Burak) #1434

Paul George üçlük çizgisinde Charles Barkley’e dönüşünce tadım kaçtı kapattım, Slam Dunk’a kalamadım ya. Ayrıca bunlar nasıl kepaze smaçlar abi Jordan Kilganon’ı falan çıkarın şu yarışmaya artık, seviye çok düştü.

(anon17803553) #1435

Ben hayatımda hiç bu kadar dandik smacı bir arada görmedim.

(Zalet Nenci) #1436

Bak Curry abicim dün gece kardeşine puroyu hazırlattırıp, seneye All-Star’ı kazanıp maç sonu röportajına onla geleceksin tamam mı? Daha da hırs istiyorum karşim benim.

(Özgür Yılmaz) #1437

Golden State Warriors fancıkları yüzünden NBA’den soğumaya ve bahsi geçen takımdan iyice nefret etmeye başladım. Curry’yi ve Klay Thompson’ı pek sevmem ama saygı duyarım. Kevin Durant’ı da OKC dönemindeki kadar sevmesem bile gönül bağı kurarım yine de. Hepsi gerçekten çok iyi basketbol oynuyorlar ama onlara küfür ediyorsam eğer, günahı Warriors fancıklarının boynuna. Bunların kalitesi, Enes Batur seven ergenlerin kalitesinden bile düşük ve acınası. Daha çok hakaret etmek istiyorum ama etmeyeceğim.

Bu sebeplerden ötürü -biliyorum çok zor ama- bu sene konferans finalinde Rockets’ın Warriors’u saf dışı bırakmasını canı gönülden istiyorum. Sadece bu yüzden de değil elbet. CP3 ve Harden ikilisinin beklenmedik uyumu ve harika performansları, takımın diğer oyuncularının güzel basketboluyla birleşince şampiyonluğu hak eden bir takım oluyor Houston Rockets.

Özellikle son 3 sezondur, ligi domine eden iki takımın final oynamasından, bir basketbol sever olarak sıkıldım. Son final serisi hariç, ilk 2 yılda oynanan final serilerinin heyecanı eyvallah ama Warriors, basketbol zevkimin içine etmeye son sürat devam ediyor, bu da beni ligden ve basketboldan bir hayli soğutuyor.

(fza) #1438

Şunu bizim de yapmamız lazım ya. Ne kadar eğlenceli olur izlemesi. Gerçi, Türkiye’de ki ünlüler bu tip olaylara yanaşmaz gibi geliyor nedense.

(Zalet Nenci) #1439

Kawhi sorunuyla beraber, Spurs için Tony Parker’ın takım arkadaşları arasında “cezalandırıcı” olduğu ortaya çıktığı sezondan daha kötü bir sezon olacak gibi gözüküyor. Batıda ev sahibi avantajını kaybetmeleri de bayağı olası gibi.

(evethearteyes) #1440

O neymiş yav

(Gökhan Ali Başkan) #1441

Zaten Gregg Popovich “Kahwi dönerse bana da süpriz olur” diyordu :joy:

(Berkay Küçük) #1442

Oyunlara gelmeyiniz. Her sezon millet Spurs’e zor playoff yapar diyor. Sonra bir bakıyoruz konferans finalindeler.

korkuyorum gençler

(Ercan Berber) #1443

Rudy Gay döndü, biraz daha toparlayabiliriz diye düşünüyordum ama fikstür çok zor. Dün oynanan Denver maçını sayarsak bu dönemde batıda playoff potasında olan herkesle maçımız var. Şuan ben 22de 6 yaparsak kardır diyorum.

(Zalet Nenci) #1444

(Berkay Küçük) #1445

Spurs zaten bir kışla şehri olduğundan tam asker disiplininde bir takım zamanında ne kadar iyi yönetmişlerdi bu olayı.

(Ercan Berber) #1446

(Burak) #1447

Ya Zaza’dan ben de nefret ediyorum falan orası okey de, bu pozisyonda Nick Young ortalığı karıştırmış gibi gözüktü bana. Hem Westbrook’a hem de de Zaza’ya ayağını takmış. Tabii bilerek atlamış da olabilir sonuçta sicili kabarık.

(Ercan Berber) #1448

Abi yapmayın, adam bilerek atladığını daha ne kadar belli edebilir. Nick Young’ın ayağı bana takılsa öyle düşmem. Hadi diyelim ondan dolayı düştü, direk bacağı hedef alıyor.

((Aslında Değil)) #1449

Diğer kamera açılarında Nick’le alakalı olmadığı belli biraz, net kendini bacağa atmış Zaza.