2018-19 NBA Sezonu

(Burak) #1450

Evet diğer açılardan bakınca (31. saniyede) anlaşılıyor, bu ayı bilerek devrilmiş. Yalnız GSW’nin bu kadroya rağmen hala Zaza gibi toxic basketçilere bel bağlaması da nasıl bir seviyesizlik örneğidir. Jordan Bell’in yavaş yavaş formayı kapmasından sonra Zaza’nın da adam sakatlamaktan başka görevi kalmadı herhalde, ondan adamı bu şekilde değerlendiriyorlar gjdskdgj

(Zalet Nenci) #1451

Ben bu artiz artiz ahkamı kestikren sonra olanlar: 3.'lükteki en önemli rakiplerinden Minnesota’da Jimmy Butler sakatlandı. En az 1 ay yok. Cavs’e deplasmanda 20 küsür sayı fark attılar. Şimdi de bu:

Bir şey değil Spursseverler.

(meta) #1452

Ev sahibi/deplasman, kawhi’li/kawhi’siz fark etmez. İlk turu geçemezler diyorum.

02:18 a.m. 02/27/2018

(anon17803553) #1453

Kawhi’ın dönüşüyle birlikte takım coşacak ya. Kawhi’ım tam zamanında yetiştin.

(Umur) #1454

(Ercan Berber) #1455

Uffff Harden napmış öyle

(Burak) #1456

Böyle normal sezonda herkese horozlanıyorsun ama Playoff’larda suspus oluyorsun Harden efendi.

(Umur) #1457

:exploding_head:

(Burak) #1458

Al işte, hadi bakalım buyur buradan yak. Lebron herkesin psikolojisini bozuyor abicim önce o gitsin doktora görünsün.

(Burak) #1459

D-Rose’un kariyerini kurtarmaya çalışırken Tom Thibodeau’nun eline düşmesi rezaleti

(Burak) #1460

Güzel yazı olmuş.

Ayrıca Kevin O’Connor yazıda Lebron-Spurs ihtimalinin düşük olduğunu, şu dört takımla masaya oturacağını iddia etmiş. Sizce böyle bir durumda nereye gider?

• Cavaliers
  • Lakers
  • 76ers
  • Rockets

0 oylayan

(Umur) #1461

Hay…

(Ercan Berber) #1462

Böyle bir sezondan sonra Spurs bitti demek bence yanlış. Sezonu kaçıran Kawhi, yarım sezon oynamayan Parker, Rudy Gay uzun süreli sakatlandı. Murray, Anderson, Forbes, Lauvergne, Mills, Green, Aldridge, Ginobilili bir takımın burada olması bence büyük başarı.

Ben bu sene son sıradan da olsa playoff yapabileceğimizi düşünüyorum. Yapamasak bile çok üzülmem çünkü Murray ve Anderson’ı kazandık, ikisi de çok büyük oynuyor. Özellikle defansif olarak şimdiden çok iyiler, yanına Kawhi eklenince seneye defansif ratingimizin 60 civarı olacağını düşünüyorum.

Ayrıca Kawhi haftaya dönüyor deniyor. Bakalım nasıl dönecek.

(Zalet Nenci) #1463

@unratedlogician la 1 sene önce Nurkic takası yüzünden burayı ateşe vermiştik. Adamlar Batı 3.'lüğüne koşar adım gidiyorlar. Ah ulan ah NBA takımlarının yöneticileri şu takasları yapmadan önce bir bana danışsalar…

(Umur) #1464

Yok artık LeBron James! köşemizde bugün.

(Zalet Nenci) #1465

Şaka maka ne koyduk dün Cavs’e

((Aslında Değil)) #1466

Lebron can fool us but can’t take a W

(Ercan Berber) #1467

Spurs playoff potasından düştü, tarihe tanıklık ediyoruz.

(meta) #1468

Ben hala o takasın kağıt üzerinde gözüktüğü kadar facia olmadığını düşünüyorum :grimacing: Oradan açtıkları yer ile Millsap’i aldı Denver. Portland’ın da aldığı 1. tur hakkından bir şey çıkmadı. Tamam, şu sıralar Nurkic iyi katkı veriyor, istatistik yapıyor ama orta/uzun vadeli güvenilebilecek bir oyuncu değil hala bana kalırsa. Nurkic 2. turun ötesine gitmek isteyen bir takımın oyuncusu olamaz. Portland’ın başarısı oyuncularından normal sezonda maksimum verim almalarını sağlayan muhafazakar oyun yapılarından kaynaklanıyor. Terry Stotts başarısı büyük ölçüde.

(anon17803553) #1469

Takımın peşini şanssızlıklar bir türlü bırakmadı ki. Başka bir takım olsa bu kadar şanssız olaydan sonra playoff hayali bile kalmazdı.