Açık Uçlu Sorularınız 📋

(Berkay Küçük) #3258

Brian May galiba şu anda.

(Oğuzhan) #3259

Friends ekibinden birisi ölürse yataktan kalkamam o gün galiba. Geçen rüyamda Matthew Perry yüksek dozdan gidiyordu. Sanki yakın bir dostum ölmüşcesine yanar içim.

(İbrahim Kaya) #3260

Kafamda manevi dedelerim olarak konumlandırdığım Michael Caine, Patrick Stewart ve Ian McKellen.

Bu üçlü dışında, sevdiğimiz bazı karakterlerin sesi olmuş, bu karakterler ile hemhal hale gelmiş Kevin Conroy(Batman), Peter Cullen(Optimus Prime), Mark Hamill(Joker), Frank Welker(Scooby-Doo) gibi ses sanatçıları hayatını kaybetse üzülürdüm.

image

Edit: Bir demişsin 6 olmuş ama hepsine de eşit derecede üzülürdüm gerçekten.

( ◉) #3261

Ferhan Şensoy. Ben Ferhangi Şeyler’i karşısında izleyemeden ölürse gerçekten içim sızlayacak.

Asla uzun süreli ilişki(evlenip 40 yıl evli kalan çiftler gibi) yürütemeyeceğimi düşünüyorum. Çok kolay insan harcayabiliyorum. Biri bana bunu dediğinde ise, 20 tane karşı tez sunup çürütüyorum anında, haklı oluyorum.

(İbrahim Kaya) #3262

Bu zamana kadar ölümüne en çok üzüldüğünüz kişi kim?

(Witch-Dentist of Muhit) #3263

Yakınımdan dedem.
Yakınlarım hariç Barış Akarsu.

Allah rahmet eylesin…

(Umur) #3264

Geçmişe dönüp ölümlerini öğrendiğim günleri düşününce, verdiğim tepkilere vs. göre, amcam. Henüz küçük olmam ve amcamı aşırı sevmem fazla etkilemişti beni.

Ancak genel anlamda baktığımda, yani şuana göre konuştuğumda… Yok. Ölü yavaş yavaş solarak siliniyor hafızamdan, anılarımdan. Bu yüzden çok da fark etmiyor artık, çok da üzmüyor. Yani, yanlış anlaşılmayayım, şuan amcamın ölümüne ne kadar üzülüyorsam, arkadaşımın ölümüne de o kadar üzülüyorum, dedemin ölümüne de… Hepsi gözümde eşitleniyorlar yani, düşünce yapım çok değişti son bir kaç senede, ondan kaynaklı bir şey sanırım.

(evethearteyes) #3265

Yakın çevrem dışında Özgecan Aslan sanırım. Bildiğin günlerce tadım kaçmıştı.

(Fransuva'nın Ayranı) #3266

Bir yerden sonra insan o kişinin yüzünü bile hatırlamıyor. İstese bile üzülemiyor.

(Seni özlüyoruz Emir... ) #3267

Kazım Koyuncu.Cidden çok üzülmüştüm çok erken ayrıldı aramızdan.

(curiositas) #3268

Rusça
Latince
Fransızca
Çince (Ama her şeyiyle)
Almanca

(John Watson) #3269

Şu ana kadar en çok Robin Williams’a üzüldüm. Kızının mesajını okurken boğazım düğümlendi. Çocukluğumdan bir parça kaybettiğimi hissettim. Hâlâ bir yerde filmine rastlasam duygulanırım.

(alifromboston) #3270

David Gilmour veya Bill Russell.

(alifromboston) #3271

Babamın dedesi. Yakın olmayanlardansa David Bowie.

(-küçük çay bardağı artık yıldı-) #3272

Miyazaki.

Olayları gereksiz dramatize etme huyum ve anlamsızca karamsar oluşum.

(Serkan of İzmir) #3273

Az önce Twitter’da gördüm, ben de burda sorayım dedim. Sahip olduğunuz ilk forma neydi?

(Gökçe Yıldız) #3274

Neşet Ertaş. Duyduğumda kahrolmuştum

(alifromboston) #3275

Beyaz Mavi Nihat Kahveci a milli takım forması.

(Liquidman) #3276

Ahhhh şöyle bir şeydi Lincoln formasıydı. Futboldan gerçekten zevk aldığım zamanlar :sneezing_face: Şimdi kadroyu say desen sayamam.
x5_573720149v5u
Fotoğraf bana ait değil

(meta) #3277

Göbeğim.