Açık Uçlu Sorularınız 📋

(Witch-Dentist of Muhit) #3298

Beni hiç sevmediğini düşündüğüm kişiler beğenince tebessüm ediyorum. Sanal ortam arkadaşlar, valla kin tutmaya, küsmeye, kızmaya gerek yok. Ben herkesi seviyorum burada.

(Iron Man) #3299

@Oktay_Sigirci1
@elpis
@solien
@WitchDentist
@Cakinga
@FordPrefect
@FranklinRichards
@Ali_Hiz
@VivaLaVida
@KayraYesilirmak

Bunları yazayım şimdilik.

(Taylor Swift Fanboi) #3300

Yazayım da şımarsınlar demii? Yok öyle

(I'm not fine.) #3301

ABV BENİM @Berkmoon tabiki o olmasa… Berksy balım istersen fişimi çekebilirsin hakettim.
@FordPrefect
@FordPrefect
@evethearteyes
@SvartirSandar (Tamamen mod olduğu için yalakalık.)
@Tophsecret
@elpis
@seadest
@MoB
@Cakinga
@GeraltofRivia35 (O beğenince düşüyorum.)
deadcool
Öf işte kim beğenirse mutlu oluyorum ben…

(alana) #3302

Tüm gönderilerini beğenmemiz için bir strateji mi bu Rodley djfkfmvm Çok mutlu oldum gece gece teşekkür ederim <333

@Greennight kız kardeşlik :purple_heart::purple_heart:

(Iron Man) #3303

Aaa olur mu öyle şey. Her insan her gönderisinin +20 olmasını ister ama strateji değil kesinlikle :ddd

(Serkan of İzmir) #3304

@EmirTQ .

(evethearteyes) #3305

@sage :sneezing_face::sneezing_face:

(alifromboston) #3306

Kutlu out
Ali in olmuş hocam neden?

(John Watson) #3307

Geçmişe gitme şansınız var ve çevrenizle etkileşime girebileceksiniz ama ne yaparsanız yapın gelecekte olacakları değiştirmeniz mümkün olmayacak. Hangi zamana gider, gittiğiniz zamanda neler yapardınız?

(Seni özleyeceğiz Moriarty... Katillerini yaşatmayacağız...) #3308

@GeraltofRivia35 Nuri kardeşlik :purple_heart::purple_heart:

(alana) #3309

Emir ayağını denk al koçum yoksa bütün 0-5 yaş fotoğraflarını yayarım burada.

(sanem) #3310

Sevdiğim ve düşüncelerine değer verdiğim insanlar beğenince mutlu oluyorum genellikle.

(Seni özleyeceğiz Moriarty... Katillerini yaşatmayacağız...) #3311

En sevdiğiniz Türk erkek ve kadın oyuncu? Neden?

( ◉) #3312

Kadın olarak, Mine Tugay. Oyunculuğundan bağımsız çok etkileyici bir kadın, onunla tanışabilmek için 15 yıl önce doğmayı dilerdim.

Mineciğim 39 yaşındaymış, 15i bi 17 falan yapalım da abla demek zorunda kalmayalım

Erkek olarak, bilemiyorum net bir kişi yok, ancak Ferhan Şensoy veya Çetin Tekindor olabilir.

(evethearteyes) #3313

Türkiyeli*

Haluk Bilginer ve Devrim Yakut sanırım.

(Martha Kemal) #3314

Cem yılmaz ile Haluk Bilginer’i saymıyorum.

Ufuk Özkan severim. Muhtemelen Geniş Aile’deki karakterinden dolayı. Ama o dizi yeni başladığında bile adama bi sempati duyduğumu hatırlıyorum o yüzden neden bilemedim.
Sadri Alışık
Engin Günaydın
Özkan Uğur
Emre Karayel
Tamer Karadağlı
Furkan Kızılay
Defne Joy Foster
Demet Evgar (Bazen boost yemiş gibi oynuyor bu abla, 1E1K’daki karakterine punt kick çekmek istiyordum bazen)
Demet Akbağ (Neden bilmiyorum)
Nevra Serezli

Ekranda gördüğüm zaman memnun olduğum isimler. Oyunculuklar ikinci planda.

(Devrim) #3315

Şener Şen: Absürt komedi ile ilk tanışmalarımdan olan Arabesk filmiyle çok sevdim. Sonraki zamanlarda da diğer rolleriyle yerini sağlamlaştırdı diyebilirim.
Demet Evgar: Hem kadın olarak duruşu ve hayat görüşü açısından beğendiğim birisi. (Tabi ki fiziksel olarak da) Ayrıca oyunculuğunu ve proje seçimlerini başarılı bulduğum için sanırım ilk sırada o var.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #3316

Ya birisi bana disney’in aynın warner bros gibi kurucusu olan aile tarafından neden yönetilmiyor bilen birisi bana anlatabilirim?
@cap

(i) #3317

Aslında çok var ama birkaç tanesini yazayım.

@Barthogan
@Barthogan
@Barthogan
@Barthogan
@Barthogan
@Barthogan
@Barthogan