Adın Yazılacak Mücevher Taşa! / M. Kemal ATATÜRK (1881 - ∞)

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #41

Bilmem anlatabildim mi_?

(dubliner) #42

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #43

(Overpowered Matter Core) #44

Not the hero we deserved but what we need.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #45

Kesinlikle!

(İbrahim Korkmaz) #46

Meraktan soruyorum: hala Atatürk’ü vatan haini/ajan zanneden geri zekalılar var mı?

(.) #47

Hemde o kadar çok var ki

(İbrahim Korkmaz) #48

Haa… Demek ülke asla kurtulmayacak. Good to know.

(.) #49

Ben neye dayanarak söylediklerini hiç duymadım. En iyi argümanları “eh… o da çok hata yapmış, olur mu öyle” cümlesi. Yemin ediyorum 10 kişi gördüysem onu da bu cümleyi savunuyor ama devamını dinlemek nasip olmadı hiç.

(Mustafa Eren) #50

Ben genelde belli başlı sözleri yanlış tarafa çekerek ve din düşmanı ithamlarıyla görüyorum

(İbrahim Korkmaz) #51

Pek çoğu ateist olduğu için filan çamur atıyor. Bazıları da, “Türk değil ki lan o salaklar!!” seviyesinde.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #52

Benim eski sevgilim tarih öğretmeniydi. Bir gün yoğun bir şekilde Atatürk nefretini günyüzüne çıkardı. Sebep olarak ta orjinal dilin değiştirilmesi, sınırlar belirlenirken işbirliği yapması ve yunan ajanı olduğunu gösteren orjinal eski evraklar gördüğünü söylemişti ben kendisine yol vermeden 1 dakika önce. PİŞMAN DEĞİLİM.

(İbrahim Korkmaz) #53

"Eski sevgilim tarih öğretmeniydi."
What the fuu…

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #54

Tam olarak hangi kısma şaşırdın İbrahimcim :smiley: _?

(İbrahim Korkmaz) #55

Yaş kaç eagle abi? :smiley:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #56

30 a yakınım kardeşim :smiley: Ama yaş kompleksim yok :smiley: İster abi de ister kartal de.

(.) #57

Şu kısmı görmezden geliyorum :sweat_smile:

Ben bunu birkaç yerde okudum fakat gerçekten anlayamadım, bu orjinal eski evrakları sadece bu insanlar mı görüyor?
Benim cahilliğim de olabilir, yeterince derin araştırmamış olabilirim, cidden soruyorum. Aslı nedir bunların.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #58

Ben Atam a saygı göstermeyen bir hatunu yanımda gezdirirmiyim ya. Evet Pişman değilim :smiley: :smiley:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #59

Sanırım Naruto Animesindeki Sharingan ile okunabilen tabletler gibi bunu da sadece beyninde örümcek ağları bulunan insanlar görebiliyor. :smiley:

(İbrahim Korkmaz) #60

Sana baba diyebilir miyim, eagle amca? :smiley: