Adın Yazılacak Mücevher Taşa! / M. Kemal ATATÜRK (1881 - ∞)

(sergen) #101

(Serkan of İzmir) #102

ATA’m tam instagramlik foto çekilmiş.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #103

(Ahmet Demir) #104

Muhtemelen Türkiye’nin en iyi topluluğuyuz. Muhit’i seviyorum <3 . 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun! 30-agustos-zafer-bayrami-nedir-30-agustos-zafer-bayrami-onemi--7575970

(Aleyna) #105

:heart:

451D2C5E-EAEA-403D-AD24-7F5AFED5C31F-11893-00000D7CB0FE4149

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #106

(İbrahim Kaya) #107

(marko) #108

Yarasın bee, iyi bayramlar arkadaşlar.

(elif) #109

İyi Bayramlaar :sunny:

(İbrahim Kaya) #110

Zaferin fotoğrafını da buraya bırakalım.
Yine yeniden 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #111

(büşra) #112

Molla takımı Atatürk’ü sevmez bilirsiniz, peki neden sevmezler; işte güzel bir örnek.

:cherry_blossom:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #113

(*) #114

Muhitimiz aslında güzelde,gençlerimiz biraz hızlı

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #115

??

(sergen) #116

IMG-20160906-WA0020

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #117

1. sınıf sosyal bilgiler kitabından, “Atatürkçülüğü ve Atatürk İnkılaplarını Öğreniyorum” ve “Atatürk İlke ve İnkılapları” bölümleri çıkarıldı ve ayrıca “Türkler gayet az yerler. Sofra zevkine pek az düşkündürler. Bir parça ekmekle beraber tuz, soğan ve yoğurt bulurlarsa yemek için başka şey aramazlar.” gibi metinler kitaba eklendi.

Bu kadarı fazla artık ! Birileri tepkilerini sonuç alınabilecek bir şekilde göstersin artık !

(sergen) #118

ulan şu an kendimden ve çevremdeki insanların Türklüklerinden şüphe ettim. biz yemek yemeyi seven insanlarız ya, hani bunu bilmeyen mutfağımızın genişliğine bakabilir, anlamayana da sınır kapısını göstermeli…

(elif) #119

Kendilerine karşı gelenleri içeri atıyorlar, karşı gelecekleri de böyle cahilleştiriyorlar. Her şey planlarına uygun gidiyor. Bu ülkeye dair umudum kalmadı.

Belki gelecekte tarih derslerinde doksan senede bir cumhuriyetin nasıl saltanata dönüştüğünü anlatırlar. Belki de sadece Atatürk’ün böyle bir milletin başına gelen en güzel şey olduğunu anlatırlar.

(Ufosu Kayıp Uzaylı) #120

Yakup Kadri Karaosmanoğlu -Yaban