Agents of S.H.I.E.L.D. Parkı

(Yiğitcan Erdoğan) #1

Evet, burada Agents of SHIELD övüyoruz, yeriyoruz, tartışıyoruz, konuşuyoruz! Haydi!

Captain America: Civil War Platformu
(enes senel) #2

simmons a ne oldu bilen var mi

(morp) #3

Favori dizim.Yeni bölümlerini beklerken günler geçmiyor resmen!

(Anıl Mavili ) #4

Sadece Coulson babanın karizması için bile izlenir bir dizi yanında da promosyon olarak muhteşem bir hikaye veriyorlar ayrıca Kyle MacLachlan'ın oyunculuğu....

(The Hızır) #5

O kadar heveslendim ki, ilk sezonda bile Iron Man'in diziye konuk olabileceği konuşuluyodu. Zamanla öyle bir şey olmadı, sonraları dizi çok açmamaya başladı. Lady Sif, Maria Hill iyi hoş da... Deathlok hariç bi kahraman lazım be...

(Ece Gül) #6

Bakalım yeni bölümünde kesin Avengers age of ultron ile ilgili bir şey olacak. Çok merak ediyorum.

(Murat Yıkılmaz) #7

Birinci sezonun sonunda ve ikinci sezonun başında çok saçmalamışlardı ama toparladılar, iyi bir final yaptığını düşünüyorum.

(Yiğit) #8

O balık yağları Inhuman olmayanları öldürür mü dersiniz ? Sadece Inhuman özelliklerini de aktive edebilir. Sinematik evrenin Terrigen Bomb'ı :D

(Ozan Cem ) #9

@tome_myboard Balık yağları meselesini azıcık ucuz kaçsa da denizde arındı o balık onu şeyetti tarzında açıklayıp sıradan insanlara zararsız hale getirebilirler. Dizi harbi sağlam. Özellikle 2. sezonla beraber çok şey kanıtladılar. Alır yürür artık durmaz.

(Ata Rıza Cicek) #10

Sezon finali harikaydı. Muhteşem bir finaldi. Simmons ölmedi bence onu canlandıran Elizabeth Henstridge 3 sezon kadrosunda yer alıyor

(Eray) #11

Katılıyorum. Muhtemelen MCU Fox'dan X-Men haklarını alamadığı için kendi mutantlarını kendileri yapmaya karar verir, o balık yağları zararlı mineralden arınmış halde insan vücuduna girer ve yeni Inhuman'lar çıkar ortaya. Shield bunu ne kadar engellemek isteyecek bilmiyorum. Muhtemelen engellemeye çalışır, bütün Inhuman'lar melek olmayacaktır bu dönüşüm kontrollü olmadığı için.

(Bersan Şahin) #12

Simmons'ı yutan sıvı-katı taş yepyeni birşey olacağı açıklandı. Çizgi romanlarda olmamış birşey ilk defa dizi için yepyeni bir içerik oluşturuyorlar.

(Ali Halit Diker) #13

Aklından "okyanusa dağılan kristaller bir Namor yaratır mı" diye geçirmeyen var mı?

(Eray) #14

Bence spoiler etiketi koyalım bu şekil cevaplara, insanlar korkmadan okusun.

(Eray) #15

Çok da güzel bağlanır sanki çizgi romana? Aşırı alakasız olmaz gibi. Neden olmasın?

(Yiğit) #16

Ben bu tür balık yağı gibi bir olayı Infinity War'da görürüz sanıyordum ama şuanki hali çok büyük çaplı olmayacak gibi

(Bersan Şahin) #17

Cehaletimi bağışlayın foruma yeni geldim smiley spoiler etiketi nasıl konuluyor ?

(Yiğit) #18

http://muhit.geekyapar.com/t/spoiler-uyarisi-nasil-yapilir/2372 Beyle

(Eray) #19

[spoiler] yazı buraya [/spoiler ] şeklinde ancak sonda benim bıraktığım köşeli parantezin yanındaki boşluk olmayacak.

(Ali Halit Diker) #20

Quake (Skye/Daisy Johnson) var ALLAH GİBİ! =)