Agents of S.H.I.E.L.D. Parkı

(Mehmet Can) #5059

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5060

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5061

Ruby’nin silahı Nakia ile bağlantılıymış. Dove Cameron’a göre

(Can) #5062

Ne bölümdü be. Bunu 100. bölüm yapsalardı daha çok beklenti karşılardı.

(Doğukan Köse) #5063

son sahneye kadar çok iyiydi ama son sahnede yine mi dedeler dedim :sweat:

(Mehmet Can) #5064

(Cihan Çetinkaya) #5065

bölümün sonunda gene twist kasılmış

sanırım kadın kree, tipi görünmeyen dayının sesi de spartacus’teki doctore bildiğin.

hydra çıkmayan bi kree kalmıştı zaten. ne gereği vardı ki.

(Boş İnsan) #5066

Bölüm hakkında çok güzel yorumlar yapmaya gelmiştim. Fitz’in twisti çok hoşuma gitti ve çok vurucu bir sahneydi. Simmons ve Deke’in konuşması çok tatlı ve çok duygusaldı. Ama gel gör ki kötü karakterler giderek kötüleşiyor. Gereksiz gereksiz tartışmalar konuşmalar… Ve son olarak o gereksiz twist de bitirdi beni. Neden ya?

(🔄) #5067

haha kral

(Smy) #5068

hydr olaylarını ben seviyorum benim için şaşırtıcı oldu

("Daisy Ridley Fanboi" ) #5069

Geçen hafta ki bölüm çarşamba günü izlemiştim. "Çarşamba günü " yani artık izlerken o kadar merak etmiyorum ki eskiden çıktığı gün izlerdim. Şimdi kimbilir bu bölüm ne zaman izlerim. En iyisi şiddetli geçimsizlik son bölümün bir daha izleyim en iyisi.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5070

İyi bölümdü bu bölüm. Gerçekten zevk aldım izlerken. Nereye doğru gidiyoruz hâlâ belli değil açıkçası.

(Her güzel şey bitermiş ya hani... Muhit şimdi bitmeyeydi iyiydi. ) #5071

Dizi çok iyi gidiyor ya… O ilk yarı pek keyifli değildi ama şuan aşırı zevk alıyorum. Fitz daha ne kadar karakter gelişimi yaşayabilir diyordum. Abov! Yani Aboooooov!

Bu arada Jemma nın ‘‘Sen bizim torunumuz musun?’’ deyip kusması. Tamam anladım hamilelikten kustu büyük ihtimal ama… Deke de biraz şamar oğlanı oldu ya dizide. O yüzden çok komik geldi o sahne. Ne kadar duygusal sahne olursa olsun adam bir kaç saniye düşünür ''Lan! Benden ne kadar iğreniyorlar, torunları olduğumu öğrenince resmen kustu kadın." diye. Çok güldüm o olaya.

Kumandan meselesi de ilginçleşiyor…

Dedim dedim tekrar diyecem. Dizinin bu raddede bitmesini hiç istemiyorum. Arada ilk yarı gibi çürükler çıkacaktır belki, kabul bir güne kesinlikle bitmeli. Benden istemem 15-20 sezon olsun. Ama şu infinity war etkilerini de görmek istiyorum ya dizide.

(Umur) #5072

Agents of S.H.I.E.L.D. seni seviyorum.

(Kid A) #5073

Bu bölümde bu diziyi neden çok sevdiğimi tekrar hatırladım. Bu dizinin en güzel tarafı kesinlikle bir sonraki bölümü müthiş bir heyecan ile bekletiyor oluşu ki ben bu duyguyu bu sezon ilk defa bu bölümde yaşadım. Eski Shield sevgim adeta geri döndü. Bu noktadan sonra umarım yükselerek devam ederler.

(Ferdi) #5074

Yine çok iyi bölümdü ama Hydra’nın geri gelmesi biraz düşündürdü.

Shield dünyanın yok olmasıyla mı uğraşacak hydrayla mı coulson’ın ölüyor olmasıyla mı?

Neredeyse 7-8 kişi kaldılar nasıl toparlanacak bu örgüt bilmiyorum.

(Denizcan Sel) #5075

Keşke spoiler içine alsaydın kardeşim, bölümü şu an izleyemiyorum ve merakımı bastırmak için bölüm hakkında spoiler olmayan yorumlari okumaya gelmiştim. Eyvallah iyi oldu

(Bersan Şahin) #5076

2fc

(🔄) #5077

S.H.I.E.L.D, sen S.H.I.E.L.D. olmasan valla şu dünyanın en bayat tekrar bir daha geri dönüş klişesi hydra twistine ciddi ciddi göz devirecektim. Ama senin s.kin sağolsun. Hatta ne s.kin sağolsun ya kötü bişi yapmış gibi? Kesin süper bişi çıkar. Vizyona bak ya helal.

(Umur) #5078

“Hail Hydra! Immortal Hydra! We shall never be destroyed! Cut off one limb and two more shall take its place! We serve the Supreme Hydra, as the world shall soon serve us!”

Demişler zamanında. Vardır bir bildikleri, güvenimiz tam.