Agents of S.H.I.E.L.D. Parkı

(Haydi gel (ayran) içelim.) #5079

O da bizi seviyor ki böyle güzel bir dizi oluyor.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5080

(Cihan Çetinkaya) #5081

dizi bitecek daha ne etkilemesi :smiley:

(Haydi gel (ayran) içelim.) #5082

Biteceği kesin değil diye biliyorum. Söylentide bitecekti.

(I'm not a robot, sir) #5083

Sondaki Twist hakkında bir fikrim var

Eğer ciddi ciddi yeni bir “Hydra artıkları” hikayesi işleyeceklerse çok kötü. Ama eğer konunun Tesseract aracılığıyla uzaya ışınlanmış Red Skull ile bir ilgisi varsa…
Yok lan. O kadar coşarlar mı ki? Olsa mükemmel olur ama. Hayali bile güzel

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5084

Keşke be keşke. O zaman bu olay bir şeye benzer işte.

(Umur) #5085

Ben de bunu düşündüm bugün. Ufak fanboy coşmaları yaşadım kendimce.

(Liquidman) #5086

Üf oturduğum yerde coştum ha. Büyük umut bağladım şimdi ne çıksa beğenmeyeceğim

(Haydi gel (ayran) içelim.) #5087

Hydra nın geri dönmesini neden istemiyorsunuz anlamıyorum. Çok gizli ajan kuruluşu ile çok gizli kötü ajan kuruluşları arasındaki çatışmayı hep sevmişimdir şahsen.

Red Skull ı da göstereceklerse sinemada göstersinler bi zahmet.

(Cihan Çetinkaya) #5088

çünkü hydra’yı geride bırakalı çok oldu. izleyecek tonla plotline var, ne gereği var.

(Haydi gel (ayran) içelim.) #5089

Çok gizli ajan örgüt ile çok gizli kötü ajan örgütünün çatışması çok havalı.

(⏬) #5090

Kötü Gizli örgüt nihayetinde yenildi yeey>>> yok geri döndüler >> Tekrar yenildiler vuhuuu >>> oha en başından beri yenilmemişler zaten, kandırık etmişler >>>> ohh bu sefer kökten gittiler >>>> Çüş bir daha tekrar geri döndüler >>> ohh miss geberip gittiler >>>>> yuh onlar zaten en başından beri buradaymış tüm buraları onların üstüne yapmışlar, tekrar bir daha beşinci kez burdalarslfkenclfmf geyiği klişe repertuarı en bilindik klişeleri bile kapsamayacak kadar kısıtlı olan dimağlar için bile aşırı bayat bi klişe. Hani zaten bi klişe üzerine bir de bayat bi klişe.

-S.H.I.E.L.D. canım sen alınma, sen kesin dehşetengiz bir şeyler yaparsın sana lafımız yok. :heart:

(Haydi gel (ayran) içelim.) #5091

Yapacak bir şey yok. Kahramanlar yener villianlar geri döner :smiley:

(Hedef 2019) #5092

Korku boyutu kapanmadan Ercüyü son kez göreydik ya

(I'm not a robot, sir) #5093

Red Skull hariç ne bahane bulurlarsa bulsunlar, bu twist ucuz kalır. Ne de olsa öbce Hydra liderleri gitti sonra Hydra artıkları ve Hydra’nın tarikat versiyonu. Sonra Hydra’nın kendisi geldi (Hive) Onu da öldürdüler.

Şimdi geriye bir tek Red Skull kalıyor. Hazır uzay hikayesi de varken kullansınlar işte. Zaten Captain America filmleri de muhtemelen bitti.

(Cihan Çetinkaya) #5094

kimse korkmuyorsa artık ondan demek ki :sweat_smile:

(Mehmet Can) #5095

(Ege) #5096

Hydra “Bir ölürüz, bin diriliriz, Shield tayfayı bir gün elbet öperiz” gibi bir grup ya. Dönmeleri o yüzden “yine mi yauvvvv” gibi saçma bir şey dedirtmedi bana. Ha sonda konuşan adam uzaylıydı, Hydra orada ne alaka ama bu dizi güzel işler, bağlantıyı iyi kurar güveniyorum. Bekleyip yorum yapacağım.

Bu bölüm baya iyiydi. Bu diziyi ne zaman izlesem çok sevmeme rağmen hakkını yediğimi düşünüyorum. Nedense diziyi günü gününe izlemiyorum, birkaç gün geç izliyorum ama çok keyif alıyorum izlerken. Şimdi iyice yükseldim. Bölümler iyiydi, şimdi sezonu ilginçleştirdiler komple.

Bu arada Fitz sen ne kadar muhteşem, ne kadar harika, ne kadar muazzam, ne kadar inanılmaz, ne kadar şahane, ne kadar harikulade, ne kadar olağanüstü (ve diğer benzer sıfatlar) bir oyuncusun ya? Yönetmen olsam direkt kadroma alırdım hatta uygun filmse başrol bile yapardım. Gerçekten inanılmaz. Leopold da inanılmaz karakter. Hiç beklemiyordum.

Dizi de cidden bitebilir gibi. Tüm sezondan karakterler geliyor. Ah Ercü de gelse be son olarak.

(Ferdi) #5097

Uçakta vurulup suya atılan bir inhuman vardı. O ortaya çıkmadı değil mi?

Ara ara aklıma geliyor ne zaman geri gelecek diye merak ediyorum :slight_smile:

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5098

Framework’te gördük en son. Onun hikayesini işlemek gereksizdi bence. Güçleri de zaten her zaman alışık olduğumuz türdendi.