Agents of S.H.I.E.L.D. Parkı

(Can) #5099

Framework’te bulunan sayılmaz bence. Yani karakter framework’te tekrar karşımıza çıkacak diye tekrar kozaya sokmak nedir? Bence o kozadan çıkacak. Çünkü okyanusa atıldığında okyanusta terrigen sisi vardı. Inhumans dizisinde de ölen birini tekrar kozaya soktuklarında kozadan daha delirmiş bir şekilde çıkıyordu. Muhtemelen onun kötü tarafını göreceğiz gibi.

(Cain) #5100

Phil Coulson, Captain Marvel filminde oynayacak diye bir haber gördüm. Doğruluğundan emin değilim, kaynak gösterilmemiş.

(Can) #5101

Dönmemesi için hiç bir sebep yok. MCU’da hala öldü sanılmadan önceki bir zamanda olması iyi olur ve bir sürü açık kapı bırakıp bu kapıları AoS ile kapasalar güzel olur.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5102

90’larda geçse bile dönmesi çok güzel bir haber. En azından Marvel TV’den Marvel Studios’a geçiş için bir engel olunmadığını gösteriyor.

(Ferdi) #5103

O filmde Fury’de 2 gözüyle oynayacakmış. Yeni hero’dan çok fury’i merak ediyorum.

(Ayhan) #5104

Coulson, Ronan ve Gotg’deki Who diyen dayının Cpt. Marvel filminde olacağı onaylanmış.

(Cagri Akgur) #5105

(Can) #5106

Biri şu diziye 6. sezon onayı versin bu film işleri tersine dönüştürmek için harika bir fırsat.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5107

Reyting kurbanı olmaz umarım. Aslında çok izleyeni var fakat sadece ABD seyircisi hesaba katıldığı için böyle sıkıntı var ortada.

(Mehmet Can) #5108

(Xάος) #5109

Bu bölümün sonunda gölgelerden ercü falan çıksaydı keşke :smile: hala bir ümit gelir diyorum gelmiyor. 100.bölüm bu olsaymis keşke ama.

(Xάος) #5110

("Daisy Ridley Fanboi" ) #5111

(Xάος) #5112

(Cain) #5113

Hmm…

(Hedef 2019) #5114

Yoyo iyi olmuş

Summary

(Sencer Çakır) #5115

Rezalet resmen ya ne uniteı delirdiniz mi

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5116

Coulson’ın bu teklifi alaycı bir şekilde geri çevireceğini düşünüyorum. İzleyicilerin tepkisini Coulson yansıtabilir.

(Can) #5117

Fragmanı izlemiştim. O birleşme olayı uzaylı istilasına karşı. Beraber Dünyayı savunmayı istiyorlar yani Hydra bile Dünya’nın sonunu istemiyor.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5118

Hükmedecekleri bir gezegen olması için mantıklı tabii ki iş birliği yapmak.