Agents of S.H.I.E.L.D. Parkı

(Kayra Yeşilırmak) #5119

(Cihan Çetinkaya) #5120

bugünkü bölümü henüz izlemedim de sneek peeke bakmıştım,

bu general hale skrull çıkarsa şaşırmam. kree’lerin invasion yapmasını bu yüzden istemiyor olabilir. yalandan hydra ayakları falan.

bi de coulson this is not my first rodeo tarzı bi şey dedi gene. bu da captain marvel filmine forshadowing olabilir mi acaba dedim.

(GENERAL) #5121

ben anlamadım o uzay gemisi kimindi ya

(Gürkan Çatal) #5122

Güzel bölümdü. Eski Aos bölümlerini hatırlattı.

Hale’in uzayda konuştugu elemanin Red Skull ile bağlantısı çıksa keşke. Tip olarak anımsatıyor. Ama burnu var. Derisi de kırmızı değil gibi de maske takıyor falan deriz. Bi de Red Skull tesseractla baska bi yere ışınlanıyordu capin ilk filminde. Ona da bi açıklık getirmiş olurlar

Infinity war’a da güzel yer yapıyorlar.

1. Bölümün kötülüğünden sonra dizi biraz batırır diye düşünüyodum da bu bölümle beraber gelecek bölümler için umudum yükseldi.

(Gürkan Çatal) #5123

Eğer infinity war’a bağlanacaksa Thanosun ya da black orderin olabilir diye dusundum ben.
Ama o yardım eden konfederasyonun da gemisi olabilir iste bak biz böyle güçlüyüz demek için göstermistir adam.

(Kayra Yeşilırmak) #5124

Muhteşem bir bölümdü.

Hale’ın geçmişine yolculuk yapmak, Jasper Sitwell ve Baron Strucker’ın gençliğini görmek hoştu. Whitehall’ı da unutmamışlar.

Dünya’ya yakında gelecek olan savaş için Coulson ve Hale’ın ittifak yapma muhabbeti ilgi çekiciydi.

Tam AOS kalitesine yakışan ve açıkçası ikinci ve üçüncü sezondaki bölümleri andıran bir bölümdü. Genel olarak bakacak olursak ekibin Dünya’ya döndüğü bölümden beri işler yolunda. Keyifli bölümler olacağını umuyordum öyle de oluyor.

(Ayhan) #5125

Bölüm mükemmeldi yav. Bittiğini bile fark etmedim üzüldüm :frowning:

(Kayra Yeşilırmak) #5126

Bir sonraki bölümün tanıtımı

Ek olarak Dove Cameron ne güzel kız yav

(⏬) #5127

Kimin gemisiydi o ya? Thanos’un kine zerre benzetemedim ben.

(Gürkan Çatal) #5128

Kanalda AOS incelemesi yapmayı bıraktılar mı ?

(Sencer Çakır) #5129

Sanırım gelmiş geçmiş en mükemmel bölümlerden biriydi. Çoğu sahnede tüylerim diken diken oldu. Eski karakterleri ve MCU’da belli bir yeri olan karakterleri arada sırada göstermeleri hoşuma gidiyor.

(Bersan Şahin) #5130

Hale:“Dünyanın en güçlü insanını yaratmaya çalışıyoruz. Mümkünse kadın olsun.”

Ben:“Captain Marvel’a mı bağlar acaba???”

(Cihan Çetinkaya) #5131

daha bölümün ortasındayım ama, ben demiştim diyeceğim günler yakındır

talbot’u red hulk yapacak bunlar o whitehall’un cihazıyla. (bölümün sonunda talbot’u öldürmezlerse tabi)

(Cihan Çetinkaya) #5132

adama işkence ediyorlarmış arkadaş. belki ölmek üzereyken o cihaza kendini atar kendi kendine süper insan (red hulk olmasa da) olur. tarihe not düşülsün.

(Umur) #5133

Maalesef.

(Can) #5134

Dürüst olayım sakın o geminin Thanos veya Infinity War ile herhangi bir alakası olduğu hayallerine kapanmayın. Infinity War gibi büyük bir hikayeyi böyle bir senaryoya kendi kafalarından değiştiremezler zaten. Kreeler ile alakalı bir şey olacağından eminim. Sezon başlamadan o kadar uzay muzay var ama Infinity War ile zerre alakası olmayacak diye belirtmiştim dediğimde olmuştu. Avengers’ı yok sayarak Dünya’yı savunmayı Shield üstleniyor Quake Dünya’yı yok ediyor falan…

(⏬) #5135

O geminin Thanos’un gemisiyle zerre alakası yok zaten.

unnamed

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #5136

Abi 27 Nisan da film vizyon girecek o film görmezden gelemezler. Hem belki İnfinity war da 2. Bir gemi daha göreceğiz nereden bilebiliriz. :slight_smile:

(Kayra Yeşilırmak) #5137

Infinity War ile çok alaka kurmayacaklarını söyledi zaten Jed Whedon. Görmezden gelmezler ama direkt bağlanmaz kanımca.

(Can) #5138

En fazla New York’un ortasına açılan portal medyaya yansır o kadar. Wakanda savaşından dış Dünyanın haberi olacak değil ya? Haberleri olsaydı orada tek savaşan Wakandalılar ve Avengers olmazdı.