Agents of S.H.I.E.L.D. Parkı

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5139

Whedon en fazla bu kadar oluyor diyor.

(Ayhan) #5140

Daisy’nin müthiş esprileri beni benden alıyor aldmkdmfkc “Hale Hydra” dldmkdkdld

(Ömer Taşkaya) #5141

O geminin Thanos’un gemisi olduğunu kim söyledi ki. İlla onun gemisi olması gerekmiyor ki. O o sahnede sembolik birşeydi sadece. Takmayın bu kadar. Olaylar çok net Infinity War’a doğru gidiyor.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #5142

Abi o gemin THANOS ayit oldu her yerde söyleniyor. Ki sızan fragman da Loki tessaracik uzattığı sahne de ölen asgardlı’lar görüyoruz.

(Burak ) #5143

Aslında çok güzel bir şekilde İnfiny War’a bağlanırdı. Bak biz Daisy dünyayı yok etmesin diye göndermedik Thanos dünyaya geldi. Neden bu kadar kopuk olur ki dizi ve film departmanı.

(Hedef 2019) #5144

Coulson kadar cool olsak yeter

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5146

Bölümün en güzel sahnesiydi. İyi güldüm

(Buse Güner) #5147

Başarıyor. Şu anda küçük göndermeler var ama ilk 2-3 sezonda iyi göndermeler vardı. Dizinin atmosferi ise çok iyi. Eğer Plottiwist izlemeyi seviyorsan öneririm.

(⏬) #5148

Burada bu soruyu sorduğun için seni ihbar edecek olanlar var. Ne demek tavsiye eder misiniz?

(Hedef 2019) #5149

Ben çoktan ihbar ettim, birazdan S.H.I.E.L.D. ekibi arkadaşı evinden alır

(Batuhan Kaymaz) #5151

O gemi çok yüksek ihtimal ile Thanos’a ait…Zaten gelecek de geçen bölümlerde dünyayı kreelerin işgal ettiğini değil, dünya yok olduktan sonra kreelerin gelip ordaki topluluğu köleleştirdiği söyleniyor(Yanlışım varsa düzeltin) Filmin çıkışıyla dizinin finali birbirine yakın zaten ben bağlantılı olacağını düşünüyorum.

(Haydi gel (ayran) içelim.) #5152

Dizi sanki, ‘‘artık sıktı ya…’’ diyenlere kapak olsun diye bölüm çıkarıyor şuan :smiley:

Lan övmeye üşendim bu bölümü, öyle güzeldi.

Bu arda bu Deke i şamar oğlanı yapmaktan vazgeçecekleri yok :smiley: Fitz in tepkisi harika be.

Not: Jemma ile Fitz arasında death flag açıyorum. Ama çok büyük ihtimal Jemma.

(Ömer Taşkaya) #5153

Dizideki gemiden bahsediyordum ben oktay.

(meta) #5154

1 senedir ilk defa bir AoS bölümünden bu kadar keyif aldım.

(Cain) #5155

Hayır etmem.

CW yapımı Arrow, Flash, DC’s Legends ya da Black Lightning izlemeni tavsiye ederim.

(Cihan Çetinkaya) #5157

talbot adamsın dedim ya. o daisy LMD idi dedi, birazdan SHIELD kapını kıracak bekle sen dedi, gelen olmadı, sakalları uzayınca gençleşmiş adam zaten. süper güçler elde eder de bizim ekibe katılır umarım :smiley:

bunun dışında bölümün tabi ki en lame sahnesi, uzaylılara bizim de elimiz armut toplamıyor diye göstermelik güçlü bi süper kahraman lazım deyip akla hiç avengers ekibinin gelmemesi :slight_smile:

bi de bu dove cameron denen ablamız bu sezonun en kötü castı bence. o surat hiç yakışmıyor bu diziye. tam bir arrow kötü adamı tipi var. rol de yapamıyor zaten.

(Hedef 2019) #5158

Ya bölüm boyunca Coulson’ın Hale’in yanında “İşte Hydrayı şöyle sktik böyle soktuk filan ehehehe” diye gezmesi çok iyi değil miydi

(Cihan Çetinkaya) #5159

bir de bu bölüm geçmiş bölümlere çok güzel bağlamışlar.

whitehall + malick referansı + final test olarak köpek öldürme + cap’ın red skull’un teserractın adlarının geçmesi + genç strucker + genç sitwell (aynı adamın saçlı hali bildiğin) + chautari cihazı.+ talbot reyis.

bi tek dikkatimi çeken whitehall coulson ile karşılaştığı dönemde daha çok alman aksanlı ingilizce konuşuyordu, bu daha çok yakışıyordu sanki adama. bu sefer direk basmışlar düz ingilizceyi.

(Liquidman) #5160

Yav bu diziyi bu dizi yapan şeyin Hydra olması ve hala sıkmaması ne kadar ilginçç. Geçen bölümde aha bu sefer sıkacak artık diye çok emindim halbuki.

(Ömer Taşkaya) #5161

Ya herşey iyi güzel bölüm süperdi falanda dizi bütçesinin geçen sezonlara göre düştüğüde belli olmuyor değil.

Uzaylı diyip insan koymak nedir.

Ayrıca anlamadım uzaylı herif neden Hail Hydra diyor. Ne alaka anlamadım şuan.

Birde o koordinatlarla bunlar bir yere ışınlanıyorda nereye ? O oda nere ? Dünyamı başka bir yermi.