Agents of S.H.I.E.L.D. Parkı

(Can) #5162

Geçmişe döndükleri günden beri her bölümün Agents of Shield logosuna dikkatle bakın. Her geçen bölümle Dünya’nın yok oluşunu adım adım gösteriyor. Özellikle son bölümün logosunda kıtalar arasında çatlak oluşuyor. Dizinin senaryosuyla bir alakası yok diye spoilera almadım.

Burada da biri durdura durdura anlatmış.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5163

(Buse Güner) #5164

Sizce dizi 6. Sezon için onay alabilir mi?

(Can) #5165

Almış sanırım.

(Kid A) #5166

(Can) #5167

Bölüm çok iyiydi. Taa ilk sezondan 5. sezon için yol yapmış adamlar… Raina’yı görmekte umursamasam bile sevindirdi en azından.

O zehir içme kısmında içim yanmadı değil. Yo-Yo’da neden ölümsüz gibi takılıyor ya? Gelecekte kendisi demedi mi zaten ben bir çok kez öldüm ve her seferinde beni canlandırdılar diye… Yo-Yo’nun ilerleyen bölümlerde öleceğini düşünüyorum. Çünkü eğer zaman gerçekten sabitse ölse bile gelecekte tahiti ile canlanacak.

(Sencer Çakır) #5168

Girl in the Flower Dress!!!

(Umur) #5169

Bölüm açılırken gösterilen ilk sahne hangi bölümden? Hatırlayamadım.

(Can) #5170
  1. sezon 3. bölüm.

(Yanıyorsun Fuat Abi) #5171

Abc kanalı HYDRA tarihini anlatan bir dizi yapsa oturur izlerim.

(Cihan Çetinkaya) #5172

hydra tarihi bu dizide fazlasıyla anlatılmadı mı zaten :slight_smile:

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5173

Güzel bölümdü. Meğersem dizi çok ileride olan olayların planını ilk sezondan yapmaya başlamış. AOS, tam istediğim şekilde ilerliyor 5. Sezon 11. Bölümden beri.

(I'm not a robot, sir) #5174

Sağda solda “Dizi 6. Sezon onayı aldı” tarzı haberler görüyorum. İşin aslını bilen var mı?

(Gürkan Çatal) #5175

Bence dizi ilk sezondan beri ucu açık olan şeyleri kapatmaya çalışıyor. Bu da bu sezonun final sezonu olabileceğinden olabilir.

Gravitonium icindeki doktor olsun.
IAN miydi neydi adamin adi skye i ilk sezonda vuran adam ona ne oldugu gösterilmemisti. Coulson’in ghost riderla anlasmasi. Creeli göstermeleri falan

Bence veda zamanı geldi. Eğer daisynin babasi napiyo diye gösterirlerse tamamdir ya dizi final

Onun disinda bolum bence 7/10luktu.
Yo-yo ya gitgide sinir olmaya başladım ben.ölse sevinirim o derece. Ergen ergen tripler falan ya ben 3. Sezondaki yoyoyu özledim. Bölümde 2 3 kez flintin adi gecti. Flinti tekrar görebiliriz bence. Bu arada ya creel abicim neden ruby ile tenini donusturmeden dövüşüyon egil hemen yere dokun taş ol falan. Sirf cgi a para vermemek için adami bi an öldürcekler sandım. Bu arada Hale e gitgide isiniyom ben ya kadin bana cok güzel geliyor. Ruby bence ilerleyen bölümlerde annesini öldürecek o havayi sezdim bi

(meta) #5176

Bu zaman manipülasyonu, kadercilik vs. konuları iyice soğutuyor beni diziden. Nereden girdiler şu işlere ya. Ruby’i de göstermeyi becerebildiklerinden daha badass bir karaktermiş gibi yansıtıyorlar, fazla zorlama duruyor. Carl Creel a.k.a. Absorbing Man, yeri geldiğinde Hulk’a kafa tutabilecek güce sahip bir karakteri iki tekme, üç yumrukla yenilen bir kişiye dönüştürüyorlar bu yüzden. Hayır, inanılmaz zor bir şey de değil bunu akla yatkın bir şekilde işlemek. Beklemediği bir anda saldırt, farklı akıl oyunları oynat, dikkatini dağıt, hadi CGI gösteremiyorsan dönüşümünü etkileyen bir madde, bir şey uydur onu kullandır. Böyle dümdüz karate kursu hazırlık antremanı izletme hakaret edermiş gibi. Hem detaylarda, hem de ana ilerleyişte yazar yaratıcılığı genel olarak diplerde bu sezon. Bir önceki bölüm ne güzeldi halbuki.

(Can) #5177

Sondaki sahne ilk sezon için çekilmiş ve sonradan silinmiş bir sahneymiş. Aktörler geri dönüp oynamamış.

(Gürkan Çatal) #5178

O CGI kullanmamalarini ben de sevmedim de şey diye kabullendim gravitoniumu sogurmaya çalıştı ya orda işte yoruldu tekrar bişe soğurunca ciddili ağrı yapıyor diye düşündüm. Öyle kabullendim yoksa harbiden saçma. Ozel gücün var kullan abicim bam bam

(meta) #5179

Evet, bu bir neden olabilir aslında ama onu o şekilde yansıtmayı da tercih etmemişler pek.

(Cihan Çetinkaya) #5180

Quinn’i oynayan adamın bir çizgi dahi yaşlanmamış görünmesinden belliydi hocam. bi de adamı sırf öldürtmek için geri getirmeleri saçma olurdu… gerçi bu sahne de eğer aynı adam geri gelmeyecekse halen saçma ama bilemiyorum. gravitonium içerisine insanları hapseden bir madde değildi ki, malum abi içerisine düşmüştü yanlışlıkla. ne yani insanları mı içerisine hapsetmeye başladı bi yerden sonra. sahnenin kullanılmaması için bi sebep varmış demek ki, keşke de olmasaymış.

(I'm not a robot, sir) #5181

O sahneyi öyle süs olsun diye kullandıklarını sanmıyorum. Bölüm içinde de Gravitonium’un içinde hayatta olan kişiler konusu az az işlendi. Demek ki bir yere bağlanacak