Agents of S.H.I.E.L.D. Parkı

(Can) #5182

Ian Quinn’in neden kaybolduğunu açıklıyordu işte. Ayrıca orada çekme nedeni intikam diye umuyorum.

(Haydi gel (ayran) içelim.) #5183

Agents of s.h.i.e.l.d ın büyük sınavına iki hafta kaldı. 27 si infinty war. Eğer aynı evrende olduklarını unuturlarsa ve infinity war a hiç değinilmez ise çok büyük hayal kırıklığına uğrayacağım.

(Boş İnsan) #5184

Birazcık da olsa benzemiyorlar mı? Benim göz doktoruna gitme zamanım mı gelmiş?

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5185

Doğrudan olmasa da filmdeki olayların diziyi etkileyeceğini geçen günlerde açıkladılar. Age of Ultron zamanındaki gibi olsa yeter bence.

(Morpheus) #5186

Age of Ultron kadar olsa ohoo… O zaman baya bağlanmıştı hatırlarsanız Maria Hill istihbaratı Coulson’dan alıp Avengers’ı Sokovia’ya gönderiyordu film çıkmadan hemen önceki bölümde. Hatta dizide kötülerden biri olan bir yaşlı adam vardı onuda filmde Strucker’ın yanında görmüştük. O zamanlar önemsiyorlardı ama artık sanmıyorum o kadar önemsediklerini.

(Ferdi) #5187

Üşüyoruz Coulson Reyiz.

Süper bölümdü Coulson ölürse dizi bitmesede biter gibi geliyor.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #5188

(Sinan Onur Altınuç) #5189

Bunlar aynı evrende olduklarını unutmazlar güvenim tam. ama filmler kenarından bir hatırlasa bunalrla aynı evrende olduklarını. Bir güzellik yapsalar çıldıracağım :smiley:

(Sinan Onur Altınuç) #5190

(Can) #5191

Agents of Shield’ı izleyip, dizinin doğrudan bağlantılı olduğu film sahnelerine tekrar göz attım, harika. 20 senelik gönderme ihtiyacım karşılandı bu diziyle. Keşke yıllar önce başlasaymışım.

anigif

(Ferdi) #5192

Ward’un ben Hydraya sadık değilim Garret’a sağdığım gibi bi lafı vardı.
Fury olmasa çok net shield’a değil Coulson’a sağdığım diyeceğim :slight_smile:

Diziye değil Coulson’a sağdığız!!!

(Sinan Onur Altınuç) #5193

Coulson için geldim. Fitz için kaldım ben resmen :smiley:

(Gürkan Çatal) #5194

Fitz’in “Do something” kısmı diyorum başka bişe demiyorum

(Haydi gel (ayran) içelim.) #5195

Bu arada Fitz ya da Jemma ama büyük oranda Jemma (dolayısıyla Deke de oluyor) için death flag açıyorum.

Gerekçen ne derseniz, hislerim demek dışında bir şey söyleyemem.

(Cihan Çetinkaya) #5196

umarım dizimiz 6. sezon onayını alır ve Inhumans 1. sezonunu düzgün bi şekilde unutturacak bi royal family arcı izleriz. en azından havada kalmamış olur. bir de diğer dizilerden bi crossover görürsek tadından yenmez.

(Kid A) #5197

“We’re doomed” lafını bırakmış olmaları, Jemma’nın gelecekten gelen bir Deke var, bize bir şey olmaz kafaları sebebiyle bana da acayip bir şekilde Jemma gidici gibi geliyor.

(Can) #5198

Sanki şu bizler dokunulmazız ayakları bile sabit timeline’da bulunan bir durum. Gelecekte kızını doğuran Jemma’da kızının olacağını önceden bilip oda aynı şekilde davranmaya başladı.

(Cihan Çetinkaya) #5199

yalnız bize bi şey olmaz ayakları biraz da mack’i kandırmak için değil miydi

(Kid A) #5200

(Umut) #5201

fitz

Fitz muhteşem bir karakter ya