Agents of S.H.I.E.L.D. Parkı

(Umur) #5242

(Cihan Çetinkaya) #5243

sahne öyle görünüyor ama hem o kafayı kurtarıp tekrar vücuda monte edecek teknoloji darkhold olmadığı için yoktur ivanov’da hem de gerizekalı mı tekrar “ölümlü” olmayı göze alsın. bin kere öldüm demesinden de ölüp ölmemek pek umrunda değil olarak anladım ben. belki diğer lmd’leri aida olmadığı için dört dörtlük yapamadığı için kendine bağlayarak istediğini yaptırma yoluna gitmiştir. sadece fiziksel görünüm değil içerisine yapay zeka da koyamıyodur belki.

bu arada mack’i yo-yo’nun içeri kapattığı sahne belki kısa mesafe olduğu için aşırı yükleme olmamıştır diyeceğim ama gene de dizinin falsosu oldu bu.

genel olarak bu sezondan hiç memnun değilim. 3. sezondan sonra 4. sezonu o kadar beğenmiyordum ama bu sezon onu da mumla aratır oldu.

(Cihan Çetinkaya) #5244

bu arada kolpack’a sordum kendi yorumunu mu yaptı legit bi cevap mı bilemiyorum

artık aida olmayınca sıfırdan quantum beyinli body yapamadığı için elindeki son bedene kendi kafasını monte edecek ya da kavanozda bi kafa olarak yaşamaya devam edecekmiş o da monte etmeyi seçmiş falan. ama bu kısmın dizide açıklandığını hatırlamıyorum. mantıklı esasen o cihaza kendisi de girmeyi istiyordu zaten.

edit: adam zaten demiş ölen superior’du diye. tekrar sormuş oldum :smiley: https://twitter.com/MarkKolpack/status/985640113500639233

ama pek iyi açıklayamamışlar dizide gerçek superior olduğunu, yani sonuncuysa kaçmaya falan çalışsaymış keşke, yazık ettiler adamı.

(Can) #5245

Chloe Bennet 5. sezonun çekimlerinin tamamlandığını ve olabilecek en epik şekilde finali (5. sezonun ya da dizinin) yaptıklarını söyledi. Birde denilene göre finalde Daisy ile Gravitonium kapışacakmış.

(GENERAL) #5246

O meshur 100.bolum (12.bolum ) gibi olmasinda

(Can) #5247
  1. bölüm en azından güzeldi sadece beklenti arttırmanın dengesini fazla kaçırmışlardı.

(Kadir Yılmaz) #5248

Evet ama hatırlarsan sonrasında fitz-simmons ı vuruyordu silahla yanlışlıkla. Yani ipucunu vermişlerdi aslında kolların olayının.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5249

Hiç olmadığı kadar umutsuzum sezon finali için. Son sezonu yaşıyoruz sanırım :sob:

(Ferdi) #5250

Bitmesin!!

(Some men just want to watch the world burn) #5251

Şimdi dizi biterse diye bu diziye izleyenlerin zevkine güvenerek sorayım DC dizilerini izleyenleriniz var mı? Arrow Flash’ı bırakalı baya oldu. Süpergirl ve diğer başlayanları hiç izlemedim. Legend of Tomorrow’da falan bir umut ışığı var mı

(Ferdi) #5252

DC dizisi olarak Gotham’ı izliyorum. Tavsiye ederim.

(Can) #5253

3 sezon Flash ve 2 sezon Legends izledim sonra bıraktım ikisini de. Diğerlerini bilmiyorum. Legends Flash’ın aksine daha iyiydi. Flash’ı bıktığım için bıraktım Legends’ı ise sezon bittikten sonra boşlukta kalırsam izleyeceğim onu bırakma nedenim yoktu.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5254

Yarın çok kritik bir bölüm bizi bekliyor

(Hedef 2019) #5255

Legends of Tomorrow 2 sezondur kendisini aştı bayağı sağlam şuan kesinlikle tavsiye ederim

(Hedef 2019) #5256

o değilde yeni farkettim bayağı benziyorlar

(Boş İnsan) #5257

(Hedef 2019) #5258

Bu olay GOTG2 de Peter’in Pac-Man’e dönüşmesi gibi bir şey eğlendim ben valla

(Boş İnsan) #5259

Legends of Tomorrow’a başından beri önyargılıyım, ve onlar da baya yardım ettiler bu ön yargımı sürdürmemde. Ama bilemiyorum yani Altan.

(moon knight) #5260

ohoooo dayı, her bilemeyen bana mı gelecek

(Hedef 2019) #5261

Ya o oyuncak üstüne bir bölüm var dizide ve bu oyuncağa takımda ki en geek eleman yüzünden dönüşüyorlar, aynı Ghostbusters’da ki Marsmallow Man ve dediğim gibi GOTG2’de ki Pac-Man olayı gibi

Ayrıca dizi aşırı eğlenceli Einstein, Elvis Presley, Barack Obama filan gözüküyor geçmişte