Anime/Manga Cafe ­čç»­čçÁ

(He served well) #1

Genel anime ve manga muhabbeti yapabilece─čimiz bir ba┼čl─▒k olmad─▒─č─▒n─▒ fark ettim. Anime tavsiyelerindeki d├Ânen geyiklerin ├žo─čunu art─▒k bu ba┼čl─▒kta yapabiliriz bence.

─░sim ├Ânerilerine a├ž─▒─č─▒m. Daha g├╝zel bir ┼čey gelirse de─či┼čtiririz :slight_smile:

Anime Akademisi- Fullmetal Alchemist: Brotherhood ─░zliyoruz! #1 (Biti┼č Tarihi: 16 Temmuz)
Muhit K─▒raathanesi :coffee:
(Ercan Berber) #2

Bende d├╝┼č├╝n├╝yordum b├Âyle bir┼čey ohhh ├žok iyi oldu :smiley:

(He served well) #3

Bu g├Ânderi topluluk taraf─▒ndan bildirildi ve ge├žici olarak gizlendi.

(Ercan Berber) #4

Aynen burdan devam edelim :smiley:

Uzun olmas─▒n─▒n yan─▒nda ben daha hi├ž shounen animesi izlemedim. Belkide bu y├╝zden ba┼člamak istemiyorumdur. ┼×uan FMA ya ba┼člad─▒m onu bitirince HxH yada Gintama izlemeyi d├╝┼č├╝n├╝yorum bakal─▒m seversem di─čerlerinide izlerim :smiley:

Edit : Offf ben daha SnK n─▒n animesinide bitirmedim :frowning:

(He served well) #5

(tf.912) #6

Ya ┼čimdi kalite konusunda kesinlikle hakl─▒s─▒n,Anime ┼čirketleri her ne kadar fillerlar─▒ yaparken Mangaka'yla fikir al─▒┼čveri┼či yapsalar da,neticede ortaya ├ž─▒kan sonu├ž ana hikayeden ba─č─▒ms─▒z oluyor/olmak zorunda.
Nanatsu,Snk,OPM,Assasination Classroom gibi serilere de gelecek olursak;bunlar daha ├žok yeni seriler.Ve pop├╝lerli─če de,internet sa─čolsun,eskisinden ├žok daha ├žabuk ula┼č─▒labildi─činden,├žok fazla manga b├Âl├╝m├╝ birikmeden animeler ba┼čl─▒yor.Hal b├Âyle olunca da filler.Ama tabi,art─▒k k─▒sa,g├╝mb├╝r g├╝mb├╝r 11-12 b├Âl├╝ml├╝k seriler var.Ve 2.sezon i├žin en az 1 y─▒l bekliyoruz.─░yili─či k├Ât├╝l├╝─č├╝ tart─▒┼č─▒l─▒r,ama,One Piece'de bitince,├Âyle eskisi gibi 960 b├Âl├╝m s├╝ren animeler bence tarihe kar─▒┼čacak.Dragon Ball hari├ž :smiley: :smiley:

(He served well) #7

(He served well) #8

(tf.912) #9

Toei'den olmaz.Ben de 13. b├Âl├╝me kadar izledim.OP'si ├žok sa─člam Dragon Ball Super'in.Bilmiyorum,s─▒k─▒l─▒rsam tekrar denerim belki :smile:

(He served well) #11

(Berk Kaynak) #12

Abi :frowning:

(tf.912) #13

Ya sadece Dragon Ball'da da yok o ya...Yeni ├ž─▒kan pek ├žok seride de;ger├ži pek ├žo─ču Shojo ama;ayn─▒ sorunsal var.Paray─▒ bast─▒r─▒yorsan on numara kaliteyi al─▒yorsun,yoksa i┼čte b├Âyle Cartoon Network'e yapt─▒rtm─▒┼čs─▒n gibi g├Âz├╝k├╝yor.
Hadi Studio Ghibli'yi ge├žtim;Naruto'nun ilk Movieler'inde arkaplanlar komple insan yap─▒m─▒yd─▒.Bak─▒n ana karakter demiyorum.Bir de ┼čimdikilere bak─▒n.Koskoca Goku,Gumball'la ayn─▒ i┼č├žili─če sahip.Zal─▒ms─▒n Japon sekt├Âr├╝.

(Ercan Berber) #14

Ay o ├žizimler ne ├Âyle :frowning:

@itsmypurgatory iyi ben zirvede b─▒rak─▒r─▒m ajksdhaskd

Bu arada Nanatsu nun ben bu kadar sevildi─čini bilmiyordum, g├╝zeeel yeni seri ├ž─▒k─▒nca haftal─▒k muhabbet ederiz :smiley:

(He served well) #15

(Berk Kaynak) #16

Uzun animelerin en sevdi─čim yan─▒ karakterler ile ├žok g├╝zel ba─č kurabilmem.En az 50 b├Âl├╝m sonra ilgin├ž bir ┼čekilde kendimi o animenin i├žinde hissediyorum.┼×u ana kadar Fma,Naruto,Bleach,Dragon Ball izledim shounenlerden.┼×u anda da Fairy Tail izliyorum.En g├╝zeli elbette Fma idi ancak bu di─čer ana ak─▒m animeler ile daha ├žok ba─č kurabildim do─čal olarak.Benim shounenlerde en ├žok arad─▒─č─▒m ├Âzellik derin,twistli ve mant─▒kl─▒ olay ├Ârg├╝s├╝nden ├žok (Elbette Bleach,Naruto falan da bunu bir d├Ânem kar┼č─▒lad─▒.Hatta Bleach'teki Soul Society arc d├Ânemi tarihin twistini ├žakm─▒┼čt─▒r bana :smiley: ) benim i├žinde hissedebilece─čim ve i├žindeki karakterlerle arkada┼č olabilece─čim bir evren kurmas─▒.Bu kadar uzun s├╝rd├╝klerinde elbet konu bir yerlerden sap─▒yor ama y─▒llar sonra a├ž─▒p bir Bleach soundtracki dinledi─čimde beynimden vurulmu┼ča d├Ân├╝yorum.Hi├žbir k─▒sa animede b├Âyle yo─čun duygular ya┼čamad─▒m mesela.G├╝zellik ayr─▒ mesele.O y├╝zden Toei gibi kolayc─▒ ve parag├Âz animasyon st├╝dyolar─▒n─▒n hatalar─▒n─▒ g├Âzard─▒ edersek bug├╝n bir One Piece'e ba┼člasan bitti─činde ailenden birini kaybetmi┼č gibi olursun.Her iddias─▒na var─▒m.

Duydu─čum kadar─▒yla hem kalitede ve konu ├Ârg├╝s├╝nde bozmayan hem de g├╝zel bir evren kuran uzun shounen HxH var.Onu sona sakl─▒yorum s─▒rf bunun i├žin. :smile:

(tf.912) #17

HxH' ─▒ ├žok methediyorlar.Ba┼člayas─▒m var.
Shonenler'de de k─▒sa olan pek sarm─▒yor.Ben okul falan izliyorum,├žerezlik.

(He served well) #18

(Berk Kaynak) #19

Ah ulan tam arad─▒─č─▒m muhabbet i┼čte.─░zleyece─čim g├╝nler ├žabuk gelsin. Sjwkwmdw

Bu arada ben totosundan g├╝├ž ├ž─▒kart─▒lan animeleri de ├žok seviyorum.├çok gaz geliyor bana.Galiba tam bir ergen delikanl─▒ ruhu var bende. Djwkwkskwd

(Ercan Berber) #20

Yaln─▒z ilk 5 in 4 ├╝ Shounenmi┼č. Demekki var bu shounenlerde bir┼čey hadi bakal─▒m :smiley:

(Ercan Berber) #21

Ben FMA n─▒n mangas─▒n─▒ bitirdim. Acaba onu pas ge├žip HxH nin animesine mi ba┼člasam ? Yoksa animenin zevkinede varay─▒m m─▒ :smiley: