Anime/Manga Cafe ­čç»­čçÁ

(not stronger than fiction) #3565

abart─▒ g├Ârm├╝yorum, sonu gelmemi┼č havada kalm─▒┼č oldu─ču d├╝┼č├╝n├╝l├╝p belirtilmi┼č. uzaya ├ž─▒karan bir ├Âvme yorumu da g├Ârmedim.

(13. Sakar Kral) #3566

Yok hocam ┼ču anlamda dedim ilk ├ž─▒kt─▒─č─▒ zaman her yerde ngnl vard─▒ marketingi ├žok iyi yap─▒lm─▒┼čt─▒ ama ├Âyle ah─▒m ┼čah─▒m de─čildi normal g├╝zel bir seriydi.

(13. Sakar Kral) #3567

3-gatsu no lion ├ževirisi bekleyenlerÔÇŽ ├ťzg├╝nleri alay─▒m :sob:

(─░brahim Korkmaz) #3568

@Suskun_Adam Hunter X HunterÔÇÖdaki Kimera Kar─▒ncalar─▒ arcÔÇÖ─▒ beni seriden so─čuttu. B├╝t├╝n arc b├Âyle mi?

(Yasin Duyar) #3569

HxHÔÇÖ─▒ daha izlemedim buradaki b├╝y├╝k HxH fanlar─▒na sor. Bu arada 6-7 senedir anime izliyorum izledi─čim anime say─▒s─▒ 385 k├╝s├╝r faland─▒r, bunca y─▒l izlemememin nedeni HxH o kadar ├žok ├Âv├╝l├╝yor ki dev beklenti i├žerisine girdim, ├Âyle ki bu animeyi izlemeye ger├žekten de haz─▒r olup olmad─▒─č─▒mdan emin olamad─▒─č─▒m i├žin s├╝rekli erteleyip durdum. Umar─▒m bir g├╝n seriyi izlerim ve beklentilerim kar┼č─▒lan─▒r.

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #3570

HxH nin en nefret etti─čim yan─▒ o kar─▒nca arc ─▒. Akmiyor arc slow motionlar falan f─▒st─▒k. Hxh ye 8 puan verme sebebim de oras─▒. B├Âl├╝mlerce ac─▒ ├žektim. E─čer devam─▒nda g├╝zel bir arc gelmese final yapsa felaket d├╝┼čerdi notum.

(Aku ) #3571

Seride en b├╝y├╝k karakter geli┼čimlerinin ya┼čand─▒─č─▒ k─▒s─▒m kimera k─▒sm─▒ ama yava┼č ilerledi─či konusunda hakl─▒s─▒n─▒z.

(─░brahim Korkmaz) #3572

Kesinlikle izlemelisiniz.

(─░brahim Korkmaz) #3573

Haa o zaman sorun bende de─čil?.

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #3574

Ya da ikimizde de sorun var :smile: animenin ak─▒c─▒ olmas─▒ benim i├žin ├žok ├Ânemli, ┼čaheser de olsa akm─▒yorsa napay─▒m ┼čaheseri.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #3575

Bence seri bittikten sonra bir ├Ânemi kalm─▒yor.Hafta hafta beklerken kanser olmu┼člu─čum vard─▒r benim.

(─░brahim Korkmaz) #3576

Ben o boyutta de─čilim. Ama bir ┼čey ba┼člad─▒─č─▒ ┼čekilde devam etmeli bence.

(13. Sakar Kral) #3577

HxH i sevmiyom diyim mi?
Abart─▒l─▒yor diyim mi?
Asl─▒nda k├Ât├╝ diyem mi?
Hepinizi sinir edeyim mi?

(Ercan Berber) #3578

Sen git Heidi izle diyelim mi?

(13. Sakar Kral) #3579

Dilini korkak al─▒┼čt─▒rma :stuck_out_tongue: De karde┼čim.

(Muhitin En Bo┼č Bele┼č ─░nsan─▒) #3580

Uzun t├╝m animeleri g├Âmebilirsin. 62 b├Âl├╝m ve alt─▒na gelirsen ├Âyle b├Âyle tart─▒┼č─▒r─▒z ama genelde do─čru s├Âyl├╝yorsun.
K─▒saca beni sinir etmen ├žok zor.

(13. Sakar Kral) #3581

Kobayashi-san Chi no Maid Dragon tam bir ├ž├Âp seri :stuck_out_tongue:

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #3582

├ç├Âp deme karde┼čim, insan─▒ mutlu ediyor komik zevkli bir seri. Meditasyon niyetine izlerim :smile:

(13. Sakar Kral) #3583

Neyse ┼čakay─▒ ge├žersek, bahsi ge├žen iki animeyide izlemedim izlemeyide planlam─▒yorum bu y├╝zden yorumlar─▒m tamamen ┼čakad─▒r. Yani k─▒saca, ┼ču tehdit mektubunu kim g├Ânderdi?

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #3584

Tehdittir o, tehtit olsa duramazs─▒n :wink: