Anime/Manga Cafe ­čç»­čçÁ

(┼×ansl─▒13) #3585

Yorgan─▒n alt─▒nda, ├Âl├╝m korkusuyla titreyerek telefondan yorum yazmay─▒ sen dene istiyorsan :rage:

(─░brahim Korkmaz) #3587

bu sana bir fikir versin serinin ne kadar epic oldu─ču konusunda.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3588

Hat─▒rlarsan─▒z ge├žti─čimiz yaz Yamada MasakiÔÇÖye ait devam hikayesi olan Basilisk: Ouka Ninpouchou roman─▒n─▒n hem anime serisine hem de manga serisine uyarlanaca─č─▒ haberini vermi┼čtik. ├ľzellikle anime serisi merak edilen Basilisk: Ouka Ninpouchou animesinin ├ž─▒k─▒┼č tarihi, seiyuu ve yap─▒m kadrosu a├ž─▒kland─▒. Yeni afi┼či de ortaya ├ž─▒kan serinin yay─▒mlanma tarihi ocak ay─▒ olarak planlanm─▒┼č durumda.
https://s1.postimg.org/8vycr3nz5r/Basilisk_Ouka_Ninpouchou.jpg

Animenin seiyuu ve yap─▒m kadrosu ise ┼č├Âyle:

Hachirou Kouga ÔÇô Tasuku Hatanaka
Hibiki Iga ÔÇô Inori Minase
Kazuma Kusanagi ÔÇô Takuya Kirimoto
Kasou Himonji ÔÇô Ryuu Yamaguchi
Tenzen Shichito ÔÇô Cho
Tenshin Yusa ÔÇô Shouhei Tou
Kareha Shogyou ÔÇô Housuke Sakaki
Houetsu Tsuta ÔÇô Chafurin
Itsuma Irootoroe ÔÇô Yuuji Murai
Shuugetsu Suiren ÔÇô Tooru Sakurai
Y├Ânetmen: Junji Nishimura

Senaryo: Shinsuke Oonishi

Orijinal Karakter Tasar─▒m─▒: Masaki Segawa

Karakter Tasar─▒m─▒ ve Ba┼č Animasyon Y├Ânetmeni: Takao Maki

M├╝zik: Go Sakabe

St├╝dyo: Seven Arcs Pictures

Ayr─▒ca serinin a├ž─▒l─▒┼č ┼čark─▒s─▒na ├Ânceki Basilisk serisinden tan─▒d─▒─č─▒m─▒z Onmyo-za grubu, kapan─▒┼č ┼čark─▒s─▒na ise yine ├╝nl├╝ seiyuu Nana Mizuki e┼člik edecek. Devam niteli─činde 10 y─▒l sonras─▒na uzanan hikaye iki ├╝st├╝n ninja klan─▒ndan olan Hachirou (Kouga Klan─▒) ve Hibiki (Iga Klan─▒)ÔÇÖnin etraf─▒nda ge├žiyor.

(┼×ansl─▒13) #3589

HxH yi mi neden izlemiyorum? Ana karakterleri (├Âzellikle gonÔÇÖu) ve tasar─▒mlar─▒n─▒ sevemedim, d├╝nyas─▒ falanda fazla karma kar─▒┼č─▒k geldi onunda ufak bir itmesi var, karakter tasar─▒mlar─▒n─▒n birka├ž─▒ az biraz ho┼č olsa da gerisi ├žok k├Ât├╝, aaa bide mangaka n─▒n seriyi asla bitiremeyece─či olay─▒ da vard─▒ bir d├Ânemler oda uzak tuttu beni. Hxh yi ┼ču kuleden ├ž─▒kma b├Âl├╝m├╝nden sonra b─▒rakt─▒m. Beni pek ├žekmedi k─▒saca.

Asl─▒nda ana karakterler ├Âzelliklede ana karakter beni sinir etmese izlerdim her halde. Baz─▒ videolar─▒ izliyom ├žok ho┼č sahneler var. Ama neredeyse hi├ž biri ana karakterle alakal─▒ de─čil :smiley:

(─░brahim Korkmaz) #3590

┼×├Âyle ki ilk 2-3 arc o kadar ho┼č de─čil. Her ne kadar ben zevk ald─▒ysam da bu objektif bir ger├žek. Ama Phantom Troupe arcÔÇÖ─▒ serinin g├╝zelli─čini ba┼člat─▒yor. O karma kar─▒┼č─▒k d├╝nyay─▒ daha yava┼č ama ak─▒c─▒ i┼čliyorlar. Bir ton farkl─▒ karakterin bak─▒┼č a├ž─▒s─▒ndan, bir ton farkl─▒ hikaye g├Âr├╝yorsun. Resmen bir Death Note oluyor seri. Ondan sonraki arclar da bu inan─▒lmaz hikaye anlat─▒c─▒l─▒─č─▒na devam ediyor. ┼×├Âyle ├Âzetlemem gerekirse, ilk ├╝├ž arc, seri Steven Universe. Sonras─▒nda seri Gravity Falls+Rick And Morty+Bojack Horseman+Batman+Fullmetal Alchemist: Brotherhood+Death Note+Hellsing. Bu arada anime tamamen mangaya sad─▒k.

(┼×ansl─▒13) #3591

aman fridia duymas─▒n :smiley:

Hac─▒ beni ├žekmedi yapacak bi┼čey yok. Bide hikayeden kurtarsa bile karakterler hala sinir bozucu geliyorlar bana, bu da izleme iste─čimi yok ediyor kusura kalmayacan.
hatersgonnacat

(X╬Č╬┐¤é) #3592

Fridia y─▒ b─▒rak ben bile triggerland─▒m. Brotherhood u silin oradan :smile:

(┼×ansl─▒13) #3593

Steven universi ├žok k├Ât├╝ g├Âmm├╝┼č belkide fridia ┼čuan ona i┼čkence ediyor :smiley:

(─░brahim Korkmaz) #3594

Hay─▒r SU Da b├Âyle k├Ât├╝ ba┼čl─▒yor ya ondan.

Yard─▒m edinÔÇŽ @Audomarus_Fridia pe┼čimde. Bana ├Âl├╝m mesajlar─▒ yolluyorÔÇŽ @Truevoyageisreturn Deniz teyze koru beni!!! :sob:

(─░brahim Korkmaz) #3595

Sen niye triggerland─▒n?

(God of Mischief) #3596

Kimera arc Hxh yi daha ├žok sevme nedenlerimden biri.

(X╬Č╬┐¤é) #3597

(fanboy mode on)
Hunter ile fmab ─▒ benzetmene. Ayn─▒ ligde bile de─čiller.
(Fanboy mode off)

(Deniz) #3598

─░boÔÇÖcum, seni ka├ž kez uyard─▒m beni dinlemedin. Art─▒k elimden bir ┼čey gelmez.

Tabi annengiller icazet verirse ├╝creti mukabilinde vekaletini al─▒r─▒m, hallederim :hugs:

Se├žim senin

(─░brahim Korkmaz) #3599

Art─▒k benim de ├Âyle.

(─░brahim Korkmaz) #3600

─░kisi de zaman zaman hayvan gibi karanl─▒k de─čil mi?

(God of Mischief) #3601

Bu arada burada Kiseijuu izlemeyen varsa ko┼ča ko┼ča izlesin. En iyi anime serilerinden biri bence.

(─░brahim Korkmaz) #3602

Her ┼čey para olmu┼čÔÇŽ

(─░brahim Korkmaz) #3603

Ona da bakar─▒m bir ara.

(X╬Č╬┐¤é) #3604

Siyah ve beyaz da birbirine ├žok benziyor, ikisi de renk de─čil mi :smile:

(─░brahim Korkmaz) #3605

Karanl─▒k derken ondan bahsetmedim be abi :rofl: