Anime/Manga Cafe ­čç»­čçÁ

(Half-blood) #3606

Ondan bahsetmedigini biliyorum, aralar─▒ndaki benzerlik pek fazla de─čil demeye getirmi┼čtim.

(─░brahim Korkmaz) #3607

Ok :smile: Bu arada The Seven Deadly Sins nas─▒l?

(Ercan Berber) #3608

Baya iyi.

(─░brahim Korkmaz) #3609

hmmmÔÇŽ Animelerde bu konsept ├žok var galiba.

(13. Sakar Kral) #3610

├çok k├Ât├╝ÔÇŽ (Ve @Meliodas_TaBleT kap─▒mda b─▒├žakla belirir.)

Her neyse g├╝zel seridir benden mis gibi k├Âk├╝ne kadar hakederek 7/10 alm─▒┼čt─▒r kendileri.

(─░brahim Korkmaz) #3611

:smiley:

Amaaan bo┼č ver! FMA:B de Berbat bir seri zaten!!!

(13. Sakar Kral) #3612

Adres versene bana birÔÇŽ Marketten b─▒├žak almam gerekiyor yolumun ├╝st├╝ndeyse bir u─črar─▒m.

(Aku ) #3613

Fanboylukla alakas─▒ yok, iki g├Âz├╝ olan herkes Hunter x HunterÔÇÖ─▒n daha iyi oldu─ču konusunda sana kat─▒lacakt─▒r.

(Half-blood) #3614

Ya sab─▒─▒─▒─▒r :smile: @pasithea sen mi b─▒├žaklars─▒n ben mi b─▒├žaklayay─▒m?

@Mestipad

FIXED THAT FOR YOU
k├Âr

@Pinetree923 nickime ve profil resmime bakarak the seven deadly sins hakk─▒nda d├╝┼č├╝ncelerimi anlayabilirsin :smile:

(─░brahim Korkmaz) #3615

DO─×RU ─░┼×TE! Ne ├Âyle simya mimya? Entel dantel ┼čeyler. K├Ât├╝ ├çocuk daha iyi FMA:BÔÇÖden.

(Half-blood) #3616

Bayraklay─▒p i┼čkence i┼čini direk @pasithea ya b─▒rak─▒yorum.

(─░brahim Korkmaz) #3617

K├Ât├╝ ├çocukÔÇÖta yak─▒┼č─▒kl─▒ ├žocuk var. ÔÇťBen varken sana dokunamazlar,ÔÇŁ diyor. ├çOK ROMANT─░K!!!

(Half-blood) #3618

Hande ben bu ├žocu─ču anlamamaya ba┼člad─▒m, sen k├Ât├╝ ├žocuk izledin anlars─▒n, ne diyor bu :smile:

(Ercan Berber) #3619

FMA ilk be┼či haketmiyor. ─░yi g├╝nler.

(13. Sakar Kral) #3620

Gelmi┼č ge├žmi┼č en k├Ât├╝ anime hei- oha odamda birden bire parlak bir ├žatlak olu┼čtu. San─▒r─▒m uzay zaman s├╝reklili─čini bozdum az ├Ânce, hadi hay─▒rl─▒s─▒.

(Half-blood) #3621

Misal ben de code geass ─▒n ilk sezonunu ilk 50 ye koymazd─▒m. Olur ├Âyle ┼čeyler. Ama sevdi─čim ger├že─čini de─či┼čtirmez tabi lelouch cand─▒r. S─▒ralama ├žok ├Âznel bir ┼čey, ama milyonlarca insan oy vermi┼č orada, ufak da olsa bir nesnellik ├ž─▒k─▒yor ister istemez.

(Ercan Berber) #3622

Ne demek ilk 50ye koymam. ADRES VER ULAN!!!

(13. Sakar Kral) #3623

Yalan yok code geass ─▒ sevmemin tek ama cidden tek sebebi mecha tasar─▒mlar─▒n─▒ ├žok ho┼č bulmam.

(Half-blood) #3624

Olay─▒ ├ž├Âzmek isterdim ama adres istemek/vermek kurallara ayk─▒r─▒ :angel:
IMG_20171026_175708
17-59-58-mOdB9f-rCZnJ7QyLabCwDm-bFEwsCQgzmVSs5tP_bRzndcxWMNUXWmCXRVJL56JCpLuDaZlFrr5mu6yoy2AnuMN8eQrSsXrAWl-Vpsbuy_F9dtfctwOnaxyKl9eCduVwmNNebhV5Bq-Hj1wq777aRoNVaVn_Yw=w500-h280-nc

(13. Sakar Kral) #3625

adres verme yasak istemek de─čil! Adres ve-banned.