Anime/Manga Cafe ­čç»­čçÁ

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #3646

Kullan─▒c─▒ s├╝resiz olarak uzakla┼čt─▒r─▒ld─▒.
Ban sebebi: fmab sevmemek.

(─░brahim Korkmaz) #3647

K├ľT├ťY├ťM BEN K├ľT├ťY├ťM! K├ľT├ťY├ťM! K├ľT├ťY├ťM! K├ľT├ťY├ťM!

(13. Sakar Kral) #3648

Anla┼č─▒ld─▒ fmab muhabbeti uzad─▒ o y├╝zden de─či┼čiyom. Ger├žekten k├Ât├╝ bir seri hakk─▒nda konu┼čal─▒m, pyscho passÔÇŽ

(─░nad─▒na Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #3649

Bir anime izlemi┼čtim y─▒llar ├Ânce ad─▒n─▒ hat─▒rlam─▒yorum, bir grup mu ne vard─▒,insanlar─▒ yak─▒p arkalar─▒nda hi├ž k├╝l b─▒rakm─▒yorlard─▒.Bir tane de karateci k─▒z vard─▒, bunlardan biriyle ayn─▒ s─▒n─▒ftayd─▒.Ad─▒n─▒ bilen var m─▒?

(Koala lordu) #3650

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #3652

Noot noooootl

(13. Sakar Kral) #3653

Kurokami olabilir mi?

(─░nad─▒na Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #3654

O de─čil san─▒r─▒m ya

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #3655

snk

(13. Sakar Kral) #3656

2018 de gelece─čini bilmeyen var m─▒yd─▒? :stuck_out_tongue:

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #3657

Spring sezonu demi┼člerdi ┼čimdi temmuz dediler. Yani de─či┼čti. 2018 k─▒sm─▒yla i┼čimiz yok.

(13. Sakar Kral) #3658

Hac─▒ al─▒nmada, neden ilkbahar sezonu demiyon? :smiley:
Bunlar hep amerikan─▒n oyunlar─▒.

(13. Sakar Kral) #3659

Kuroshitjushi izlesem mi? De─čer mi?

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #3660

Be─čenirsen haber et, indirdim izlemeye ├╝┼čendim.

(13. Sakar Kral) #3661

Ben be─čenmezsem silecen ve b├╝t├╝n akk n─▒ rezil mi edecen? Bu sorumluluk alt─▒nda ezilmemek i├žin elimden geleni yapacam.

(falanfilan) #3662

Hayat─▒m boyunca hi├ž bir filmi bilgisayar─▒ma indirmedim. 360p a├ž─▒p izleyip yoluma devam ediyorum. ├ç├Âz├╝n├╝rl├╝k konusunda standart─▒ d├╝┼č├╝k tutmak laz─▒m, bir kere al─▒┼čt─▒─č─▒n vakit tekrar d├╝┼č├╝rmekte zorlan─▒yorsun.

(13. Sakar Kral) #3663

480p cand─▒r gerisi heyecand─▒r.

(falanfilan) #3664

480p 20 Ôé║ gibi bir┼čey, ne ├žok d├╝┼č├╝k ne ├žok y├╝ksek. Orta s─▒n─▒f─▒n ka─č─▒t paras─▒ 20 Ôé║ ├ž├Âz├╝n├╝rl├╝─č├╝ 480p dir.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #3665

─░lk sezon iyi de ikinci sezon le┼č bence.Bu arada 2 sezon aras─▒nda bir ba─člant─▒ yok.

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #3666

Bilgisayarimin hard diski 2 terabyte. T├╝m animeleri 720p torrentleyip i┼čim bitince silmiyorum. Ara ara izleyesim geldik├že bak─▒yorum. Olur da haf─▒za dolarsa gereksizleri silerim.