Anime/Manga Cafe ­čç»­čçÁ

(Ercan Berber) #3667

Ben ├žo─ču ┼čeyi torrentliyorum, sonra izlerken ba┼čka bir ┼čey torrentliyorum. Be─čendiklerimi sakl─▒yorum belki sonra izlerim diye. Bu arada 720p adamd─▒r. Animeler 480p izleniyor ama filmler falan izlenmiyor.

(Yasin Duyar) #3668

360ÔÇÖlar 480ÔÇÖler havada u├žu┼čmu┼č. Gen├žler bunlar de─či┼čken ┼čeyler, e─čer ay─▒n ba┼č─▒ysa affetmem 720ÔÇÖyi 1080ÔÇÖi yap─▒┼čt─▒r─▒r─▒m. He bir de animeden animeye de de─či┼čir, mesela hi├ž bir slice life seriyi 720 izlemem. Genellikle aksiyon sahnesi i├žeren ya da arka plan ├žizimleri iyi olan serileri 720 izlerim.

(─░brahim Korkmaz) #3669

Aman amanÔÇŽ

(13. Sakar Kral) #3670

duygusal sahne mi at─▒yoruz? :smirk:

(─░brahim Korkmaz) #3671

real dramaÔÇŽ

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #3672

Duygusal sahne mi at─▒yoruz?

(─░brahim Korkmaz) #3673

Duygusal sahne mi at─▒yoruz?

(Ercan Berber) #3674

(13. Sakar Kral) #3675

├ľn├╝nde sayg─▒yla e─čiliyorumÔÇŽ Topla┼č─▒n beraber z─▒rlayal─▒m ┼čimdi.

(JR) #3676

Bu aralar JUNI TAISEN izliyorum. Baya e─členceli. G├Âz atan oldu mu hi├ž?

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #3677

─░lgin├ž bir anime bakal─▒m ne olacak bir sonraki b├Âl├╝m.Bana Sheep ├Âlecek gibi geliyor.

(─░brahim Korkmaz) #3678

@Mestipad
@Meliodas_TaBleT
Hunter X Hunter 135. b├Âl├╝m├╝ izledimÔÇŽ
Sar─▒l─▒n banaÔÇŽ Elimi hi├ž b─▒rakmay─▒nÔÇŽ
L├╝tfenÔÇŽ L├╝tfenÔÇŽ

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #3679

Nanika sahnesi mi? Ben de a─člad─▒m oradaÔÇŽ

(─░brahim Korkmaz) #3680

Ama bir insan kalbi bunu nas─▒l kald─▒rs─▒n???

(13. Sakar Kral) #3681

Pokemon sun and moon dan biraz izledim. ├çizimlerden ├žok g├Âm├╝lm├╝┼č ama bu ├žizimlere sahip pokemonlar─▒n animasyonu olduk├ža ak─▒c─▒ ve sava┼č sahnelerinde ├žok iyi g├Âz├╝k├╝yor gibiÔÇŽ Ben ┼čahsen ├žizim kalitesinden ├žok animasyonun ak─▒┼čkanl─▒─č─▒n─▒n devaml─▒l─▒─č─▒na ├Ânem veririm. Daha ├Ânce burdada ├žizimlerin a┼č─▒r─▒ kaliteli olmas─▒n─▒ sevmedi─čimi ├ž├╝nk├╝ o zaman animasyondan ├Âd├╝n verildi─čini d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝m├╝ s├Âylemi┼čtim. ├ľrnek olarak SnKÔÇŽ ├çizimler ├žok iyi olmas─▒na ra─čmen animasyonu yeterince hissedemiyorum ve ├žo─ču sahnenin s─▒rf b├╝t├že meselesinden sadece uzat─▒lm─▒┼č konu┼čmalardan olu┼čuyor ve buda normal olarak s─▒k─▒yor. Yak─▒n bir ├Ârnek olarak One punch man d├Âv├╝┼č sahnelerinde ├žizimlerini ├žok g├╝zel k─▒s─▒yordu ve bunu g├╝zelce yediriyordu. Yinede opm nin b├╝t├že olduk├ža fazlayd─▒. Dedi─čim gibi e─čer ├žizimlerden biraz daha ├Âd├╝n verseler ben daha kaliteli i├žerikler g├Ârebilece─čimizi d├╝┼č├╝n├╝yorum. Siz ne d├╝┼č├╝n├╝yorsunuz?

(Yasin Duyar) #3682

42124-12421-1144
:clap: ─░┼čte Marmara ├žizgiyi bu y├╝zden seviyorum, hele ┼č├╝k├╝r birileri manhwalara el att─▒! Umar─▒m New WavesÔÇÖa kadar basarlar, Marmara ├žizgiye g├╝venim tam. Bu arada manhwan─▒n orijinal ismine dokunmamalar─▒ ├žok iyi olmu┼č, son zamanlarda bazen bo┼č yere T├╝rk├žeye ├ževirmeler oluyordu tekrar kendi farklar─▒n─▒ belli etmi┼čler.

(13. Sakar Kral) #3683

Breaker ─▒ g├Ârm├╝┼čt├╝m olay─▒ ne? Ben pek manhwa sevmedi─čimden takip etmiyorum ama kendime sevdirmeye ├žal─▒┼č─▒yorum, ne konuda ├Ânerirsin?

(Yasin Duyar) #3684

K─▒saca ve d├╝z bir ┼čekilde anlatacak olursam okudu─čum en iyi d├Âv├╝┼č manhwas─▒d─▒r. Klasik ezik titrek ├žocu─čun y├╝kseli┼č hikayesi anlat─▒l─▒r ama bunu kli┼če ve etkileyicilikten uzak bir ┼čekilde yapmaz. ├çizimleriyle a┼č─▒r─▒ epik bir ┼čekilde okuyucuyu gaza getirici panellerle anlat─▒r. Asl─▒nda pek anlat─▒lacak bir seri de─čil Breaker, daha ├žok yo─čun duygu patlamalar─▒yla okunacak bir seri. Yani burada kuru kuru ├Âvg├╝ ya─čd─▒rman─▒n bir manas─▒ yok, okumadan anlayamazs─▒n dediklerimi. Daha ├Ânce de yazm─▒┼čt─▒m e─čer Koreliler anime sekt├Âr├╝ne ciddi anlamda girmek istiyorsa BreakerÔÇÖ─▒ kesinlikle uyarlamalar─▒ gerekiyor zira JaponyaÔÇÖdaki bir ├žok seriyi cebinden ├ž─▒karma potansiyeline sahip. Al bu da sana ├žizimlerin ne kadar iyi oldu─čuna dair bir ├Ârnek olsun.

2341-2412-12422

(Ercan Berber) #3685

Alllaaaaaahhh. Snk mangalar─▒n─▒ satayim bari bunu toplar─▒m.

(Yasin Duyar) #3686

Valla h─▒zl─▒ basarlar m─▒ bilemiyorum, talebe g├Âre yava┼č yava┼č basarlar herhalde. O y├╝zden SnK ciltlerini satmana gerek yok. Onun d─▒┼č─▒nda ben seriyi tamamlayacaklar─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum, ┼čimdiye kadar yar─▒m seri b─▒rakt─▒klar─▒n─▒ g├Ârmedim, ( varsa da ben hat─▒rlam─▒yorum) yani k─▒sacas─▒ yava┼č basarlar ama tam basarlar.