Anime/Manga Cafe ­čç»­čçÁ

(Ercan Berber) #3687

SnK sarmad─▒ beni ya, bahane olur satmaya. 10 cilt var 5 tanesini falan okumu┼čumdur en fazla. Hep okuyaca─č─▒m diyip tekrar ba┼čl─▒yorum yine ayn─▒ yerlerde b─▒rak─▒yorum.

─░lk seri zaten 10 cilt. O kadar haklar─▒n─▒ falan almak i├žin u─čra┼čm─▒┼člard─▒r bitirsinler bi zahmet.

(Yasin Duyar) #3688

─░lk seri s─▒k─▒nt─▒ de─čil g├Âz a├ž─▒p kapay─▒ncaya kadar basarlar, as─▒l mesele New WavesÔÇÖda ba┼čl─▒yor zaten. Bu arada iddia ediyorum Marmara ├žizgi, ├╝├ž├╝nc├╝ seri gelinceye kadar ilk iki seriyi basmay─▒ tamamlar. E─čer final serisi ben ├Âld├╝kten sonra gelirse mezar─▒m─▒n ba┼č─▒na bir adet final cildi koyun.

(─░brahim Korkmaz) #3689

Arkada┼člar Hunter X Hunter bitti. Bana anime ├Ânerir misiniz?

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #3690

Boku no hero academia izle. Shounen keser seni ┼čimdi hunter sonras─▒.

(Yasin Duyar) #3691

┼×u ba┼čl─▒─ča bak, daha sa─čl─▒kl─▒ olur.

(13. Sakar Kral) #3692

G├╝zel bir shounen seri mi istiyorsun? Nurarihyon no magoyu izle!

(─░brahim Korkmaz) #3693

@Meliodas_TaBleT
@Huseyin_Altun
├Âneriler i├žin sa─č ol.

(─░brahim Korkmaz) #3694

(Ercan Berber) #3695

Ya T├╝yap varm─▒┼č ┼čuan ke┼čke yeti┼čtirselermi┼č :ÔÇÖ(

(Yasin Duyar) #3696

@GooMoonRyong T├╝yapÔÇÖ─▒n bana dokunan bir taraf─▒ yok, ZonguldakÔÇÖtaki adam ne yaps─▒n T├╝yapÔÇÖ─▒ yine alamayacakt─▒m. :sob: ┼×aka maka ge├žen sene bizim kamp├╝steki kul├╝ple birlikte gidecektik T├╝yapÔÇÖa, tam vize zaman─▒na denk geldi─či i├žin gidememi┼čtik. Bu sefer de vize yok ama kul├╝p gitmiyor. Yaram─▒ de┼čtin.:hocho: ├ľz├╝r olarak bana ┼čunu al:

(─░brahim Korkmaz) #3697

@Suskun_Adam
@Meliodas_TaBleT
@Huseyin_Altun
Neon Genesis EvangelionÔÇÖa ba┼člad─▒m.

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #3698

Finalinden pek memnun kalmay─▒p filmleri izleyelim bari diyeceksin filmlerin de sonuncusu ├ž─▒kmad─▒. Finali olsa g├╝zel anime deÔÇŽ

(13. Sakar Kral) #3699

─░┼čte bu y├╝zden izlemiyorumÔÇŽ Muahahahaha bekleye durun siz ben son gelirse izlerim :smiley:

(─░brahim Korkmaz) #3700

@Huseyin_Altun
Çizgi film animedir.

(13. Sakar Kral) #3701

Hay─▒r anime tavuk d├╝r├╝m d├Ânerdir! (┼×aka yapt─▒─č─▒m─▒ san─▒n sizÔÇŽ Anlam─▒n─▒ isteyen ├Âzelden mesaj atabilir :stuck_out_tongue: )

(Koala lordu) #3702

Valla de?! ZonguldakÔÇÖta milli temsilcisiyim san─▒yordum ben.

(Yasin Duyar) #3703

Valla, hatta buran─▒n TTKÔÇÖs─▒n─▒ kendi ├╝st├╝me yapt─▒rd─▒m. Muhitin sadece tek bir Zonguldak milli temsilcisi olabilir, ├žek k─▒l─▒c─▒n─▒ ya da kazman─▒! ─░┼čin ┼čakas─▒n─▒ b─▒rakacak olursam, evet do─čma b├╝y├╝me Zonguldakl─▒y─▒m daha do─črusu Kozluluyum.

(13. Sakar Kral) #3704

bende benden ba┼čka trabzonlu bulamad─▒mÔÇŽ anl─▒yom halini.

(Yasin Duyar) #3705

Yaz K─▒raathaneye belki bulursun. Ya da dur akl─▒ma @eagle geldi o Trabzonlu de─čil miydi yav?

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3706

Yok ben Trabzonlu de─čilim :smiley: