Anime/Manga Cafe 🇯🇵

(13. Sakar Kral) #3707

Trabzonlu olunmaz zaten doğulur!

(Yasin Duyar) #3708

Allah Allah niyeyse aklımda öyle kalmış, uzaktan sebepsizce Trabzonlu duruyorsun nedense.:sweat_smile: Kusura bakma yanlış anladım, koskoca kartalı yuvasından indirdik. Peki sorması ayıp memleket nere hocam, bir daha karıştırmayım.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #3709

Hemen uzaklaşıyorum burdan bu lafın üstüne

(İbrahim Korkmaz) #3710

Ben de Sökeli bulamadım.

(13. Sakar Kral) #3711

Şu animenini ismi ‘’ Mahoutsukai no Yome ‘’ değil, ‘’ Alın lan anime işte böyle yapılır… Az öğrenin 101 ‘’ olmalı.

(Winston Smith) #3712

Muhteşem çeviri.:tr::tr::tr:

Bu çevirmen müthiş ya.

(13. Sakar Kral) #3713

bence adam çok müthiş adammış ama neyse… :neutral_face:

(13. Sakar Kral) #3714

İşte bunlar hep One Piece seven tipler… Sevmiyoruz derken bir bildiğimiz var :stuck_out_tongue:

Bu inuyashiki beni çok eğlendirecek gibi :smiley:

Bu örnekte de gördüğümüz gibi, One Piece i sevmek sizi bir ruh hastasına çevirebilir.

(Liquidman) #3715

One Piece`de en sevdiğin karakter kim? @Maeyrea Ve en sevdiğin arc hangisi? Benim Mihawk ve Alabasta :blush:

(Yue) #3716

Açıkçası hepsini seviyorum. Ama Zoro’yu bir tık daha fazla severim. Arc olarak da Enies Lobby favorim :blush:

(Liquidman) #3717

Enies Lobbyde efsane dövüşler vardı benim de 2. sıramda. 3. Sırada da Dressrosa var. Alabastanın hikayesi, Enies Lobbynin dövüşleri, Dressrosanın karakterleri çok iyiydi :relieved:

(Yue) #3718

Dressrosa çok yavaş ilerlediği için beni sıktı. Bayağı filler vardı. Ayrıca benim için ikinci sırada Marineford Savaşı var. Adamlar resmen bir devir kapattı. Efsaneydi :blush:

(13. Sakar Kral) #3719

http://www.turkanime.tv/anime/3-gatsu-no-lion-2nd-season

Sevinçten çığlık atacağım :laughing:

(Liquidman) #3720

Dressrosa mangadan güncel takip ettiğim ilk hikayeydi, güzel geldi o yüzden :smile: Marinefordda haki muhabbetini hikayeye yedirmeyi pek başaramadı yazar, o yüzden 4e attım onu. Beyazsakal reis falan efsaneydi yoksa :blush:

(Yue) #3721

Beyazsakal’ın son sahnesi başlı başına muhteşemdi. Ayakta ölmesi olayı efsane yapıyor.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #3722

Overlord S2 PV

(Yasin Duyar) #3723

@GooMoonRyong hadi yine iyisin Tüyap standına gelmiş Breaker. Etiket fiyat 14, standda 9’muş.

(Ercan Berber) #3724

Lan çok iyi duruyor. Ama İstanbulda değilim :’(

(13. Sakar Kral) #3725

Hiç fark ettiniz mi bazı serilerin one shot ları asıl seriden çok daha iyi oluyor. Misal az önce nanatsu no tanzai nin one shot ını okudum bir kez daha ve nanatsu no tanzai nin gözümdeki en büyük eksini bir kez daha gördüm. İki ana karaktere de çok sinir olmam. Misal one shot da elizabeth kişilik olarak çok daha hoş bir karakter, meliodas ise daha katlanılabilir karakter. Keşke one shot daki karakterlere daha yakın karakterler olsalardı.

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #3726

Elizabeth’i pek sevmem ama meliodas <3. Ama orijinleri çıktıktan sonra ikisine de sempatim x100 oldu. Silmediysem profilimde var orijinlerinin olduğu manga sayfaları :thinking: