Anime/Manga Cafe 🇯🇵

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #3768

Agreed.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #3769

O hazır bunlara girdik tarafımızı belli edelim

Dur gaza geldim Naruto’nun açılışlarını izliyim

(Yasin Duyar) #3770

İnanır mısın akşam kampüsten eve dönerken 1 saatlik yolum var, dayıyorum bu abilerin şarkılarını kulağıma bir bakmışım yol yarım saat sürmüş. Bu arada benim sevdiğim gruplar aşağıda görüldüğü gibidir. Daha önce paylaşmıştım zaten.

Edit: Bunlara ek olarak bir de the Pillows’u sayabilirim.

(13. Sakar Kral) #3771

Anime şarkılarında şahsi favorim Uverworld… :smiley:

inuyashki nin openingini övmeye bence sade şarkısı yetmez. İçindeki animasyonda son derece orjinal ve animenin kafasına uygun :smiley:

(Yasin Duyar) #3772

Openingin direk kendisini atacaktım bulamamıştım o zaman ama şimdi buldum, atayım da tam övelim madem.:smiley: Dedem ne heybetli adamsın be!

(13. Sakar Kral) #3773

Bak ne diyecem şu openingde en sevdiğim sahne amcanın yüz kısmını atmosfere girerken aldığı şekil ya çok gülüyom o şekle :smiley:

Şu animede şı köpek çok gözüme batıyor acep o da mı robot çıkacak yada bu robotlukla alakalı bilgisi olan biri mi görecez? Acaba bu robotluk meselesi açıklanacak mı yoksa gizem olarak mı bırakılacak. Benim Kiseijuu: Sei no Kakuritsu u büyük oranda sevme sebebim o parazit meselesinin gizemini bir noktada koruyorlardı. Acaba ufaktan küçük bir açıklamaya girecekler ama kiseijuu daki gibi ucu açık mı bırakacaklar. Benim birkaç teorim var ki eminim sizinde tahmin ettiğiniz teorilerdir, yazardım ama hem uzun hemde yazmakla iyi anlatabileceğimi düşünmüyorum. Zaten izleyenlerde bu olayı kafasında canlandırmıştır. Ya bir ara toplanakta ne bileyim discord yada skype tan animeler üzerine muhabbet mi etsek?

(Yasin Duyar) #3774

Op’nin en iyi kısmı ilk 6-7 saniyede müziğin yükselişiyle çocuğun annesiyle birlikte kendisini boşluğa bırakması ve 45 ve 46. saniyelerde bizim dedenin aldığı silüet bence.

Son bölümü şimdi izledim, federaller geri döndü! Biliydim böyle olacağını! Şakayı bir tarafa bırakacak olursak, o robotluk meselesini ortada bırakmamıştır Hiroya açıklamıştır büyük ihtimal. Ama tamamen açıklamış mıdır bilemem, belki Gantz’da yaptığı gibi yapmıştır bazı şeyleri tam açıklamış, bazılarını ise yoruma bırakmıştır. Hatta belki olayı bir yerde nihilizm noktasında bırakmış bile olabilir, öyle değişik bir mangaka Oku Hiroya. Köpek noktasında ise bilemiyorum bana normal gözüktü, her hangi bir anormalliği yoktur herhalde.:smiley: Yaz teorini buraya, zaten 4 bölüm mü ne kaldı sal gitsin. Bu arada ben fazla teori kasmadım izlerken, daha çok kahramanlık meselesine odaklanarak izledim seriyi. Superman’den alamadığım hazzı Inuyashiki dededen aldım.

Discord kullanmıyorum ama belki skype yada teamspeak falan olabilir. Tabi onlara da tam hakim değilim onun için bir şeye söz veremeyeceğim, kusura bakma.:pray:

(13. Sakar Kral) #3775

Çok tuhaf hâlâ hangi sezon çıkacağı açıklanmadı. Kışa gelmez kesinde, ilk bahar yada yaz sezonuna anca diye tahmin ediyorum. Büyük ihtimal yaz sezonudur… Gelse de izlesek heheheheehe :smiling_imp:
Benim gibi bekleyenleri göreyim…

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #3776

(Hakan) #3777

(13. Sakar Kral) #3778

Biride heidiyi geri getirse bari :frowning: diğer iki kitabı konu alan bi sezon yapabililer diyecemde eaki havası şimdi olmaz.

(13. Sakar Kral) #3779

Hani bazen neye ne hissedeceğinize şaşırırsınız ya…

(İbrahim Korkmaz) #3780

@Suskun_Adam
Scandal çok iyi değil mi ama ya?

(Yasin Duyar) #3781

Scandal çok iyidir de nereden geldi aklına birden?:smile: Neyse konuyla ilgili madem şunu paylaşayım.

FMA BH Ending 4’ün parçası ilk opden sonraki en iyi parçadır bence.

(İbrahim Korkmaz) #3782

senin postunu gördüm.

(Yasin Duyar) #3783

Sen bunu deyince aklıma alakasız bir şekilde Scandal’ın İstanbul’a festival için uğradığı zaman geldi aklıma. Keşke gidebilseydim zamanında zaten memlekete sevdiğimiz Japon grubunun gelmesi 1000’de 1 ihtimal onu da kaçırıyoruz.:disappointed_relieved:

(İbrahim Korkmaz) #3784

:sweat:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #3785

Kimleri görüyorum. :smiley:

(İbrahim Korkmaz) #3786

Neon Genesis Evangelion bitirdim…
Hayatımın hiçbir anlamı yokmuş…

(13. Sakar Kral) #3787

Benimkinin bir anlamı var… Çünkü izlemedim ve izlemeyeceğim :smiley: