Anime/Manga Cafe ­čç»­čçÁ

(─░brahim Korkmaz) #3788

Neden?

(┼×ansl─▒13) #3789

Sonunda insanlara neler hissettirdi─čini biliyorum ├ž├╝nk├╝ÔÇŽ Ve ben moralim bozulsun istemiyorum.

(─░brahim Korkmaz) #3790

Hay─▒r efendim! SEN DE BU ─░┼×KENCEY─░ ├çEKECEKS─░N!!!

(Until the death do us part...) #3791

B├Âyle g├Ândermelere bitiyorum ya :heart_eyes:

(┼×ansl─▒13) #3792

B├Âyle fan yap─▒mlar─▒ ├žok ho┼č harbiden. Fanlardan iyi g├Ânderme yapabilen yok :smiley:

(Until the death do us part...) #3793

Benden ba┼čka izleyen var m─▒yd─▒ bilmiyom ama saekano filmi a├ž─▒kland─▒.

(┼×ansl─▒13) #3794

┼×u sezonun en iyi animesiÔÇŽ Nope, tart─▒┼čma kabul etmiyorum. ├ľznel falanda de─čil, tamamen kesin ger├žek.

(Yasin Duyar) #3795

├çok iyi ya, ┼č├Âyle ├Âzenle haz─▒rlanm─▒┼č AMVÔÇÖleri ayr─▒ seviyorum seviyorum.:smiley: Zaten ├Âd├╝l kazanm─▒┼č ├╝nl├╝ bir AMV. Gizli sonu muhakkak izleyin.

En Sevdi─činiz Anime M├╝zik Videolar─▒?
(Ali) #3796

One Punch Man ilk iki b├Âl├╝m├╝n├╝ izleyerek anime diyar─▒na ilk ad─▒m─▒m─▒ atm─▒┼č bulunmaktay─▒m. Gerek aksiyon sahneleri, gerekse bizimkilerin muhte┼čem ├ževirileri olsun ger├žekten sar─▒yor. Devam─▒ da b├Âyle olursa tam anlam─▒yla anime olay─▒na girerim.

(Devrim) #3797

G├╝zel bir giri┼č olmu┼č ├žok e─členceli bir animedir. Buradan sonra direk Death NoteÔÇÖla devam etmek yerine bence ÔÇťBoku dake ga inai machiÔÇŁ g├╝zel olabilir. ├çok dramatik ve ho┼č bir hikayesi var hem de k─▒sa ├žabucak bitiyor.

(Ali) #3798

Ba┼čl─▒─č─▒n en tepesine bakt─▒m. ─░lk yazan animeyi a├žt─▒m. Bilin├žli bir ┼čey de─čildi. :smiley: ─░kinci s─▒raya ne koyar─▒m bilmiyorum. Zaten program─▒mda bundan sonra 2 hafta anime izlemek yok.

(┼×ansl─▒13) #3799

Bak sana diyorum e─čer ba┼člayacaksan ortalama d├╝zeyde animelerden ba┼čla. En az─▒ndan anime d├╝nyas─▒n─▒n ne halt oldu─čunu bilerek ba┼člars─▒n. :smiley:

─░kinci anime konusunda da @Loth a kat─▒lam─▒yorum. ─░kinci animede boku dake inai machi yi izlemek ÔÇśÔÇÖ Bu ne lan, kelebek etkisi bu! ÔÇśÔÇÖ demene sebebiyet verebilir.

(Devrim) #3800

Evet ama kelebek etkisi bir eserden ├žok bir tema asl─▒nda. Bu konuyu i┼čleyen her eseri sadece bir filmin ├žakmas─▒ olarak de─čerlendirirsek biraz haks─▒zl─▒k yapm─▒┼č olmaz m─▒y─▒z?

(┼×ansl─▒13) #3801

Ben ne k├Ât├╝ dedim nede ├žakma dedim, sadece bir insanda normal olarak bunu dedirtebilecek bir anime. Ayn─▒ temay─▒ farkl─▒ bir hikaye ve konu ile i┼čliyor ve sevenlerine g├Âre de g├╝zel i┼čliyor.
Bir ┼čeyin ├žakmas─▒ olmak neden bu kadar olumsuz alg─▒lan─▒yor g├╝zel yap─▒ld─▒─č─▒ s├╝rece ├žakma olmak pek sorun de─čil.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #3802

Boku no Hero Academia filmi duyuruldu.2018 yaz─▒nda ├ž─▒kacak.

(Aku ) #3803

Yeni sezon, film y├╝z├╝nden gecikmez umar─▒m.

PLUS ULTRAAAAA!!!

(Until the death do us part...) #3804

Yeni sezon martta yav(nisan da olabilir). Gecikmez merak etme.

(┼×ansl─▒13) #3805

Ve nurarihon no mago ya hala 3. bir sezon yapm─▒yorlarÔÇŽ :disappointed:

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #3806

─░smini reca edebilir miyim_?

(┼×ansl─▒13) #3807

Mahou tsukai no yome. Y─▒l─▒n en iyi animesidir kendisi. ├ľznel de─čil nesnel, kesin bir ger├žek.