Anl覺k Zaman覺 (D襤KKAT! Fail i癟erebilir...)

(Serkan of 襤zmir) #363

Yok yaw insan gibi okuyorum 繹zellikle.

(繹nk羹) #364

AWWWWW BU 襤RK襤NLE ONLAYNIMM

(Taylor Swift Fanboi) #365

Aman aman kedi primine kadar geldik

(繹nk羹) #366

Ne alakas覺 var sevgisiz k羹pek

(Taylor Swift Fanboi) #367

aka yapt覺m Elpis han覺m

(繹nk羹) #368

nemli deil MoBcuum :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and Im fucking retarded.) #369

Harbi 癟irkinmi.

(襤nad覺na Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #370

Mobcuum benim laf覺m ama :sob::sob::sob::sob::sob:

(繹nk羹) #371

Kedi olumlama hareketi kapsam覺nda yok say覺yorum bu laf覺n覺.

@Isil_Bozkurt bu laf覺 dalga ge癟mek i癟in kullan覺yorum I覺l.

(Taylor Swift Fanboi) #372

Ben de sevdiinden kullan覺yorsun sanm覺t覺m hain kostok

( ) #373

Yakla覺k 3.5 ayl覺k sigaray覺 b覺rakma giriiminin sonucu.

Ben maddiyattan dolay覺 b覺rakm覺t覺m, post羹r羹 dorulttuum an sonu癟 bu. B覺rakmay覺 d羹羹nenlere tavsiyem, daha salam gerek癟elerini olsun.

(Wet Meatball) #374

襤ster inan ister inanma ama bundan bir 7-8 y覺l 繹nce falan bir tan覺d覺覺m sigaray覺 b覺rakmak i癟in More marka sigara i癟meye balad覺.O zaman覺n paras覺yla 2.5 liraya falan al覺yordu.Bir hafta i癟ti bu ne ya tad覺 saman gibi dedi(saman覺n tad覺n覺 nerden biliyorsa)ve b覺rakt覺.u an ka癟 lirad覺r,nerde bulursun bilmem ama b覺rakmak istersen bundan i癟 daha az覺na s羹rmezsin
image

( ) #375

Bu tip giriimler genelde "p羹羹 am覺nakoyim, camelin g繹z羹n羹 seveyim dememle sonu癟lan覺yor :slight_smile:

(Cem Ekiz) #376

Benim de sigaray覺 b覺rakma maceram 3,5 ay s羹rm羹t羹. Bu 14 haftan覺n bir uursuzluu var arkada :slight_smile:

(Serkan of 襤zmir) #377

Bende bi anormallik var, okuldayken veya d覺ar覺dayken can覺m 癟ok 癟ekerken, evdeyken bir saniye bile aram覺yorum. Akl覺ma dahi gelmiyor evde sigara i癟mek. yle ki istemsiz olarak evdeysem eer bir iki hafta hi癟 sigara i癟miyorum.

(襤nad覺na Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #378

R繹nesans tablolar覺n覺 aratm覺yor,deil mi?

(Cem Ekiz) #379

Bu fotoraf bana evi en k覺sa s羹rede toparlamam gerektiini hat覺rlatt覺 :slight_smile:

(襤nad覺na Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #380

Bu toplam覺 hali benimkinin :joy::wink:

(Cem Ekiz) #381

Zaten o y羹zden dedim. u an masam覺n fotoraf覺n覺 atsam insanlar bilgisayarlar覺n覺n ba覺ndan korkup ka癟acakt覺r :slight_smile:

(Geek Harley Quinn) #382

I覺覺覺覺l! Masan 癟ok g羹zel, mantar tablon da 繹yle. :grinning: Kirli 癟ama覺r sepetin veya direk 癟ama覺r sepetin deil ama. :stuck_out_tongue_winking_eye: