Anl覺k Zaman覺 (D襤KKAT! Fail i癟erebilir...)

(襤nad覺na Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #62

arpanlar覺 ay覺rma

(imnotevensorry) #63

Resimde g繹z羹ken oturaklarda 癟ay i癟erek son iki senemi yemistim orada. zlemiim lisemi :slight_smile:

(Berkay K羹癟羹k) #64

Ka癟 mezunusun ?

(Ac覺kt覺m) #65

2 saat 繹ncesinden. Ya bu arada ben neden bu kadar tuhaf bak覺yorum ya

(Serkan) #66

Ulan bug羹n de mi sulu k繹fte yok bak覺覺??

(Ac覺kt覺m) #67

ok 羹k羹r bug羹n de mutlu olduk.

(imnotevensorry) #68

2012 mezunuyum. Senin giri ka癟?

(Berkay K羹癟羹k) #69

2014 giriliyim.
T羹m hocalar bizimle beraber gidiyorlar. Osman hoca bile Proje okul oldu bizim okulda

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and Im fucking retarded.) #70

Kardeim biraz g羹l.

(i) #71

Neden bu bal覺覺n Muhiti yozlat覺rd覺覺 d羹羹ncesine kap覺l覺yorum !?

(襤nad覺na Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #72

Ne bak覺mdan? :confused::confused:

(Go down swinging.) #73

Aa, Muhite hikaye 繹zellii gelmi.

Muhitin Muhit Arivi!
(Kayra Yeil覺rmak) #74

Muhteem bir badat覺rma :clap:

(imnotevensorry) #75

Osman Hoca son zaman覺mda gelmiti benim. Bildiim hocalar覺n yar覺s覺ndan fazlas覺 gitmiti zaten. Benim zaman覺mda m羹d羹r hari癟 癟ok g羹zel liseydi, g羹zel hat覺rlayaca覺m hep:)

(Gandalf the White) #76

ok karamsars覺n覺z be, her eye Bunu nas覺l eletirsem de moralini bozsam insanlar覺n? diye bak覺yorsunuz. B覺rak覺n, tad覺n覺 癟覺kar覺n. Paylaacak bir an覺n yoksa veya yorum yapacak, b覺rak paylaanlar kendi aras覺nda paylamaya devam etsin.

@sulukofte Ge癟ende de b繹yle bir fotoraf paylam覺t覺n, ayn覺 kasayla 2-3 yerde poz veriyorsun, biliyorum. :crazy_face::joy:

@Bartu_Akkus1 Eee her yere geldi, bizim Muhitimizin ne eksii var. :yum:

(Ac覺kt覺m) #77

2 resim att覺m ve ikisinde de k覺yafetlerim farkl覺. Bal覺k tutarken birden k覺yafetleri deitirip tekrar poz vermeyeceime g繹re ikisi farkl覺 zamanlar.
Kasaya da gelirsek, normalde herkes tuttuu bal覺klar覺 deniz suyu koyulmu kovalar覺na at覺yorlar. 襤i biten de kovay覺 delikli kasaya boalt覺yor b繹yle su gidiyor ve bal覺klar kal覺yor(Bir nevi s羹zge癟 gibi.) Kova benim deil yani. Ortal覺kta duruyor ii d羹en kullan覺p yerine b覺rak覺yor.

(Gandalf the White) #78

aka yapt覺m Yunus yahu, her eyi ciddiye almay覺n b繹yle. yle yapmayaca覺n覺 biliyorum zaten ki neden yapas覺n. :upside_down_face::slight_smile:

Im just kiddin bro!

resim

(Ac覺kt覺m) #79

Yok be ciddi yorum yapmad覺m al覺nma.Ben normalde de biraz b繹yleyim fotoraflardan belli olmuyor mu? :smile:

(Gandalf the White) #80

Hahaha doru diyorsun. :sweat_smile::sweat_smile:

Ama bir kere de g羹lerken fotoraf istiyoruz ona g繹re. :rofl:

(Ac覺kt覺m) #81

襤nan覺yorum bir g羹n olacak :smile: