Anl覺k Zaman覺 (D襤KKAT! Fail i癟erebilir...)

(Witch-Dentist of Muhit) #1023

@Ali_Hiz @Ozgur_Kilic

Ben de kendime hep b繹yle eyler derim:

resim

Sa olun gen癟ler. :sweat_smile:

( ) #1024

Daha yak覺lmas覺 gereken 1 tona yak覺n dal var

(Palya癟o gibi giyinen ucubelerle k繹t羹 bir ge癟miimiz var!) #1025

G繹r羹n羹e bak覺l覺rsa r羹zgar da var. Atei g繹z 繹n羹nde tut derim.

( ) #1026

Tertibat salam ya, o riske girmeyiz.

(Palya癟o gibi giyinen ucubelerle k繹t羹 bir ge癟miimiz var!) #1027

One Piece. Sonunda kald覺覺m bolumu bulabildim.

() #1028

Nas覺l izliyorsunuz abi One Piece, Naruto, Fairy Tail felan ya. Ge癟en son 癟覺kan animelere bak覺yorum ana sayfada, 900 b繹l羹me yaklam覺 lan One Piece. Biz hala Attack on Titan.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and Im fucking retarded.) #1029

Ben de OP izleyemedim mesela ama ans覺ma Naruto ve Bleache erken balam覺t覺m.

(Palya癟o gibi giyinen ucubelerle k繹t羹 bir ge癟miimiz var!) #1030

1999 dan beri izliyorum ben bunu. O zamanlar k羹癟羹kt羹m ufac覺kt覺m ama kalitesini bozmadan ilerliyor y覺llard覺r.

() #1031

@eagle @Kutluhan_Demirok Asl覺nda ad覺m gibi eminim balasam fena seveceim ama yok hayatta o kadar vaktim yok. Hesap ediyorum uan full 100 g羹nl羹k yaz tatilinde hi癟bir dizi film oyun kitapa vakit harcamay覺p paso One Piece izlesen yine yetmiyor yav s羹re.

Birde temalar Ninja, Samuray, Korsan. Resmen en sevdiklerim. Neyse imreneceiz art覺k izleyenlere.

(Kuyuya d羹m羹 it) #1032

Dier ikisini bilmem ama naruto batan sona fiiler(b繹yle yaz覺lm覺yor olabilir)dan oluuyor. Onlar覺 癟覺kar覺nca 150 200 b繹l羹m falan kal覺yor. Hadi cok olsun 300 b繹l羹m. Yinede neredeyse yar覺s覺 gidiyor. Oturup izlersin.

() #1033

Yok abi ya 繹yle filler b繹l羹mleri 癟覺karmakla olmaz, izledim mi tam izlerim :joy: huyum bu

Edit : O kadar fazla varm覺 ya cidden Narutoda filler b繹l羹m.

(Palya癟o gibi giyinen ucubelerle k繹t羹 bir ge癟miimiz var!) #1034

Shippuuden in son b繹l羹mlerine doru yanl覺 hat覺rlam覺yorsam 70 - 80 aras覺 filler vard覺. ncekilerle yakla覺k o kadar ediyor evet.

(Liquidman) #1035

Huyundan vazge癟irecek kadar var

(Seni 繹zl羹yoruz Emir... ) #1036

(thequeenisdead) #1037

(Palya癟o gibi giyinen ucubelerle k繹t羹 bir ge癟miimiz var!) #1038

Kamuflaj yetenei var. G羹zel :smiley:

(thequeenisdead) #1039

Minno biri, bundan dolay覺 koltuk arkalar覺na ve aralar覺na da 癟ok rahat bir ekilde saklan覺p b羹t羹n g羹n kendini aratt覺rabiliyor

(Palya癟o gibi giyinen ucubelerle k繹t羹 bir ge癟miimiz var!) #1040

Asl覺nda alarml覺 bir tasma i g繹r羹rd羹 :smiley:

(marko) #1042

Bal覺覺n 1000. postunda size d羹nyan覺n en kebap mesleini tan覺t覺yorum.

(Palya癟o gibi giyinen ucubelerle k繹t羹 bir ge癟miimiz var!) #1043

Personel alimi var miymis ?