Ant Man And The Wasp Spoiler Kovanı

(İbrahim Korkmaz) #1

Filmin çıkmasına 1-2 hafta kaldı. Burada spoiler’lı konuşabiliriz. Diğer pek çok film için böyle ekstra başlık açılmıştı. Ama siz karar verin
@pasithea @SvartirSandar

Ant-Man and The Wasp Kovanı :ant::bee:
Ant-Man and The Wasp Kovanı :ant::bee:
(Berkant) #2

Bence güzel bir fikir.

(Berkant) #4

Başlığı olağana almayı unutmuşum yedim spoiler’ı.Neyse sağlık olsun :frowning:

(.) #5

+1

(y) #6

Filmin yine her olayını öğrendim reddit sağolsun :smiley: .Son 2-3 mcu filminde aynı şeyleri yaşıyorum.Artık bağışıklılık kazandım etkilemiyor önceden spoiler yemek :smile: Yine büyük heyecanla gidiyorum sinemaya

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #7

Film ile ilgili ne spoiler’lar var söylermisin?

(GENERAL) #8

Janet,hope ve pym antmani kuantum alemine yolluyorlar bir sebepden (sebebi onemli degil) yolluyorlar ama yolladiltan sonra üçü de yok oluyor ve antman o alemde sıkışıp kaliyormus

(y) #9

Bu son sahnesiymis filmin.After creditte olabilir yanlis hatirlamiyorsam.2 sinden biri

(Geekiz ama ergeniz) #10

Ant-Man kuantum evreninde sıkıştı kaldı ve Hank,Janet ve Hope toz oldu lan! :fearful::fearful::fearful:

(Geekiz ama ergeniz) #11

Aslında ilk after credit

(Burt Macklin, FBI) #12

Şu after creditsleri bundan sonra beklemeyeceğim sanırım, milletin oraya kadar kalmayacağını düşünüp tırt şeyler koyuyorlar. (Homecomingteki hariç tabi ki)

(Hedef 2019) #13

Değil

(Berkay Küçük) #14

Doğru Reddit’te yanlış yazmışlar bende sinemada farkettim.

(Hedef 2019) #15

Thanos babanın kudretini bu filmde de hissettim thx Marvel

(Hedef 2019) #16

Eğer Infinity War ve Avengers 4 arasında 5 yıl olacak haberi doğruysa Ant-Mani quantum realmden kurtaracak kişi kızı olur

(Oneironaut) #17

Ghost’un kurtaracağını düşünüyorum ben.
Ya da kendi başına kurtulacak.
Kızı çok uzak bir ihtimal bence.

(Geekiz ama ergeniz) #18

Kendi kendine kuantum evrenine nasıl gitsin kız?

(Can) #19

Filmi izledim. Belli bir başlangıcı olmaması, tatmin etmeyen aksiyon, gereksiz yan karakterler, aşırı derecede fazla espri denemesi olması ve aradığım sinematografi olmamasına rağmen filmi sevdim fakat genel olarak beklentimin altında kaldı. Son sahnede Hawkeye’ı bekliyordum. Keşke Wasp toz olmasaydı. Film kesin 5 sene sonrasında geçecek ve Cassie’nin Scott’ı kurtaracağını düşünüyorum. Şu an MCU’da yaşananlar sinema tarihine altın harflerle geçecek. Kim bekleyecek aylar boyunca… 7/10

(Berkay Küçük) #20

katılıyorum sanırım filmin girişi tamamına oranla oldukça kısa bir yer kaplıyor ben sahne silindiğini düşünüyorum.

Ben aksiyon sekanslarının kaliteli olduğunu düşünüyorum.

Ana karakterler Ghost haricinde çok başarılardı ya aklıma bile gelmedi. :sweat_smile:

(Can) #21

Şu ikisini bir odaya kapatıp doğruluk serumu dayamak istiyorum.

Ant_Man_Wasp_Luis