Ant Man And The Wasp Spoiler Kovanı

(Hedef 2019) #22

Kızı için büyük birini castlemişlerdi o yüzden aklıma geldi, film boyunca birden fazla kez babasının yardımcısı olmak istediğini belirtti birde

(Berkay Küçük) #23

Pena’nın çok iyi sahneleri de baya kötü sahneleri de vardı.
Filmin komedinin hakkını verdiğini düşünüyorum ama. Paul Rudd komediyi yine sırtladı bence filmde diğer aktörler kendisine çok iyi eşlik ettiler. Douglas özellikle.
Espriler bende %60-%70 gibi bir oranda çalıştı ki bence bu iyi bir rakam.

(Can) #24

%20 - 30…

(Burt Macklin, FBI) #25

Paul Rudd’un Michelle Pfeiffer olduğu sahne vardı yahu daha ne yapsın bu film :smiley:

(Geekiz ama ergeniz) #26

Baba Yani abinin tek amacı o espiriyi yapmaktı sanırım

(Geekiz ama ergeniz) #27

O sahne muazzam idi yaa :joy::joy:

(Berkay Küçük) #28

İlk başta bomboş espri olsada sonradan çalıştı o espri doğrusu.

(Geekiz ama ergeniz) #29

Ghost’u gördüğünde onu Baba Yani sanması cidden ile iyiydi

(Geekiz ama ergeniz) #30

Bu arada Bill Foster’ın karakterini çok unstabil bulan ben miyim acaba?

(Hedef 2019) #31

Babayaga diyince aklıma direk John Wick geldi

(Berkay Küçük) #32

tenor%20(32)

Guardians of the Galaxy 2 ve Infinity War’dan sonra bu film benim için nimetti valla komedi konusunda. Üzüldüm şuan ya. Birdaha git filme :smile::smile::smile::smile::smile:

(Geekiz ama ergeniz) #33

O ikisinde iyiydi yine, AOU’nun ikinci yarısındaki gereksiz espiriler beni öldürüyordu.

(Berkay Küçük) #34

Tüm Avengers filmlerini kötü buluyorum ben :man_shrugging::man_shrugging::man_shrugging:

(Berkay Küçük) #35

Bu arada 10 yılın sonunda ancak ellerinde bulunan gerçekten olmuş dedirten tek kadın superhero’yu Avengers 4’te kullanmamayı tercih etmeleri kendi adıma çok büyük hayal kırıklığı.

ve tıpkı Gamora/Peter Quill build upı harcadıkları gibi Cassie’nin buildupını Avengers 4’te harcarlarsa baya film çıkışında salonun ortasında ağlarım. Cassie :heart_eyes:

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #36

Saygı duyarım ama bence 2.film haricinde hiç biri kötü değil.

Bence Black Widow ve Scarlet Witch de ekran yansıtış olarak iyiler tabi sen karakterler çizgi romanlar da okumuş birisin ben de daha iyi bilirsin.

Eğer Wasp da bahsediyorsan evet bence de hayal kırıklığı.
Bu arada film bugün izledim güzeldi yarın detaylı olarak bir şeyler yazabilirim.

(İbrahim Korkmaz) #37

Filmi izlemedim.

Artık izlememe gerek yok :smiley:

(y) #38

Belki de guldugum en komik mcu filmi olabilir ya gotg1 ile bu arasinda gidip geliyorum.Baba yaga cok iyidi.Ayni tekrarlanan olaylarin olmasi guldurdu.Antmanin kizinin okulundan eski kostumu alma sahneleri muazzamdi araliksiz guldum.Spoiler olarak bahsedilecek pek bir seyde yok.Kizinin super hero olacagi tease edildi.Thanos baba 3 de 3 atti.
Janetin scottin icine girdigi sahne de cok akilkicaydi.Bayagi guldum araliksiz salon ile beraber.Koptuk :D. Paul rudd cok iyi bir oyuncu gercekten

(Can) #39

Birisi şunu yazmış ama ciddi değildir herhalde yani. Civil War’da Iron Man’in zırhından yansıyan sahte Spider-Man suratına göndermedir diye düşünmek istiyorum yoksa filme tekrar gideceğim. Mantıklı bir tarafı da yok bunun ya paranoyak ettin Marvel.

(Berkay Küçük) #40

Eğer gerçekse acayip gereksiz bir şey yalnız.

(Ali) #41

Eğer bu creditse izleyemeyeğicim. Avşar sinemalarına mecbur kalmak kadar iğrenç bir şey yok