Ant Man And The Wasp Spoiler Kovanı

(Can) #42

Değildir, değildir. Son sahne saçma bir şekilde etki yarattı bende.

(Geekiz ama ergeniz) #43

İlk credit “the snap” zaten,ikincisini bekleme

(Ali) #44

Birinciyi de göstermiyorlar ki sıkıntı orada. Neyse dik dik bakarım artık görevlilere

(İkbal Kartal) #45

İkincisi ne ki?

(Geekiz ama ergeniz) #46

Karınca bateri çalıyor :unamused:(fragmandaki sahne yani)

(İkbal Kartal) #47

Fragmanda ki sahne mi? Oysa gerek yok beklememe

(y) #48

Filmde ki benim canımı sıkmasa da baskalarini rahatsiz ettigini gordugum konu da sahne atlamalari.Bir 5-6dk var sanirim kesilmiş.

(İbrahim Korkmaz) #49

(y) #50

Marvel 2 dir fragmanlara after credit sahnelerini koyuyor.Çakallar :smile:

(Ali) #51

İlk credit sahnesini filmden daha çok beğendim desem yeridir. Parmağına kuvvet Thanos

(İbrahim Korkmaz) #52

Thanos haklı değildir. There, I Said it!

(Geekiz ama ergeniz) #53

Anlamdığım tek şey Janet’ın güçleri neler? “30 yıl Kuantum evreninde kalınca değiştim” ile kurtarmaya çalıştılar ama yemedim pek.

(Berkay Küçük) #54

Janet 30 yıl boyunca kuantum aleminin enerjisini kendi üzerinde topladı. Ava’nın acısının kaynağıda kuantum alemi olunca topladığı enerji ile onun acısını ve bozulan hücre yapısını topladığı enerji ile iyileştirdi bunun ona daha başka bir yetenek kazandıracağını sanmıyorum. En fazla çizgi romanda Janet’ın çok fazla Pym partikülüne maruz kalmasından sonra kendisini istediği zaman büyütüp küçültebilmesi gibi bir şey olur ki ben buna ihtimal vermiyorum. Ava’yı iyileştirmesi kuantum bağlantısından kaynaklandı.

(Burt Macklin, FBI) #55

Janet’in kuantum enerjisi bitmiş olmalı ki Scott’ı Ghost’a gereken enerjiyi almak için kuantum realm’e gönderdiler. Janet’in herhangi bir gücü yoktur bence şu anda

(Can) #56

Sanırım Strange’in planı Thanos’un en olması gereken zamanda snap atana kadar oyalamakmış. Ant-Man’in orada bulunmasını bekledi bilerek.

(y) #57

Antmanin rolü çok büyük olacak A4 de.Zaman girdabi kilit kelime.Direk A4 e pas atildi orada

(.) #58

Baba Yaga *

(GENERAL) #59

Filmi izledim guzeldi begendim snap sahnesi cok guzeldi ama bu filmde eksik birkac sey var birincisi pym ve karısı kuantum aleminde nasil hava aliyorlar keske kasklari cikarmasalardi. Ikincisi kuantum aleminde biraz daha zaman gecirselerdi ucunsu wasp daha fazla gormek isterdim

(GENERAL) #60

Aslinda ınfinity wardan sonra araya birkac filim koysalar keske her filimde de snap olayini gorsek bu filmin son sahnesinin snap olmasiyla direkt iw da ki ciddiyet geri geldi ya

(Ali) #61

Ant Man’i oradan çıkaracak kişi Bill Foster olur diye düşünüyorum. Veya kendi çıkar, bilemedim. Bir önceki filmde çıkmıştı diye hatırlıyorum. Bu kadar küçüldüğünden emin olmayarak.