Ant Man And The Wasp Spoiler Kovanı

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #62

Çıkartan kişi Ghost da olabilir elin de sonun da birisi onun yokluğunu farkına varacak.

(Berkant) #63

Spoilersız başlıkta da söylediğim gibi filmi beğendim ama şu Wasp’ı toz etme kararı maalesef beni üzdü.Halbuki ekrana çok iyi yansıtılmıştı.MCU’nun şu ana kadar origin’i en iyi işlenen kadın süperkahramanı olduğunu düşünmekteyim.Daha fazla görmek isterdim.Keşke toz olmasaydı :frowning:

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #64

Avengers 4 ile birlikte geri döneceğin farkındasın Değilim? Ayrıca Wasp oynayan kadın Avengers 4 de ufakta olsa rol olacak.

(y) #65

Waspı oynayan lily bi instagram canlı yayınında kendisinin avengers 4 de olacağını doğruladı ama rolünün küçük olacağını söylemişti.

(Berkant) #66

Geri döneceğinin tabi ki farkındayım yine de daha fazla görmek isterdim.Avengers 4’te toz olanları kurtarmaları bayağı uzun süreceği için anca filmin sonlarına doğru tam olarak görürüz.Ben şahsen kalan ekiple beraber Thanos’a karşı savaşmasını bekliyordum A4’te.Bu isteğim az çok gerçekleşecek ama ben daha çok gözükmesini beklerdim :slight_smile:

Üzüldüğüm nokta kısaca bu :frowning:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #67

Ben filmi pek beğenmedim. Beklentimin altında kaldı.

(Geekiz ama ergeniz) #68

Ghost’un güçleri hâlâ var mı,hatta hayatta mı onu bile bilmiyoruz?

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #69

Bence Quantum boyutun da Ant-man kurtarması için güçlerine gerek yok. Sürekli Quantum boyutu ile uğraştığı için az çok Quantum boyutu ile ilgili uzmanlaşmış olabilir. Ya da güçler geri de döndüğü için Ant-man kurtarabilir. Tos olmuş olmasına gelirsek. Onun tos olmuş olması İnfinity war da ne işe yarayacak? Yani onun geri dönmesi kim umrunda? Hem hayattaysa daha çok işe yarar.

(Can) #71

O kadar kişi toz olup gitmiş o ortalıkta olmayınca onu da toza döndü sanacaklar zaten. Belki kuantumdadır diye kimsenin düşüneceğini sanmıyorum.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #72

Filmi izledim.

1. Paul Rudd yine döktürmüş. Hope ve Cassie karakterlerine ilk filmde ne kadar uyuz olduysam bu filmde o kadar bayıldım. (Cassie’yi oynayan kız ilk filmde itici gelmişti, sanırım dişlekliğindendi.)
  2. Janet’i daha çok görmek isterdim. Keşke hikayeye daha erken dahil olsaydı da aksiyon halinde de görebilseydik kendisini.
  3. Senaryo çoğu kişinin dediği gibi biraz dolambaçlı olmuş ama beğendim ben. Bi tek o Sonny denen mafyanın olduğu sahneler gereksiz geldi.
  4. Ghost’un backstory si klişenin dibi olsa da oynayan kız hoşuma gitti, belki ilerde tekrar karşımıza çıkar (bu kez hero olarak.)
  5. Luiz-Dave-Kurt üçlüsü yine iyiydi, ilk filme göre daha az diyalog vermişler ama bir kaç yerde iyi güldürdüler.
  6. Hank yine huysuzluklarına devam ediyor, seviyorum ama ihtiyarı.
  7. Snap sahnesini iyi bağladılar after credite. Yalnız yukarda da biri yazmıştı, Scott kuantuma girer girmez snap olayının yaşanması fazla tesadüfi kaçıyor. A4’te Ant-Man’in çok önemli bir rolü olacağını da düşünürsek Strange’in gördüğü ihtimaller arasında bunu kesinlikle hesaba kattığını düşünüyorum.
  8. Mahalle yanarken karınca bateri çalarmış.

İlk filmi fazla sevmeyen, hatta MCU filmleri sıralamasında baya aşağılara koyan biri olarak bu filmi beğendim.

7/10

(Geekiz ama ergeniz) #73

Bu adamın hikâyede neden olduğunu pek Çözemedim zaten. Adamın tek isteği binanın içindeki teknolojiydi,başka da bir amacı yoktu yani.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #74

Keşke süreyi şu herif yerine Janet ile kullansalardı. Michelle ablaya doyamadım.

(Ali) #75

Evangeline Lilly ablamız ilk film itici gelse de bu film aşık etti ya. Daha fazla WASP istiyorum

(.) #76

Wasp ı Hannah John Kamen oynasaydı daha güzel olmaz mıydı ?

(Geekiz ama ergeniz) #77

Bence hayır, Lily role cidden iyi oturmuş ve o kostümün içerisinde çok karizma duruyor. Zaten o kız ile Paul Rudd arasında 20 yaş var.Biraz absürt dururdu sanki. (Böyle ilişkiler var gerçek hayatta,ama ekran için pek iyi olmazdı)

(Berkant) #78

Üzgünüm olmazdı bence.Elimizde mükemmel bir Wasp olduğu için daha iyisini düşünemiyorum.Evangeliy ablamız role yakışmıştır net.

(.) #79

Vallahi haklısın

Haklısın ama nedense Evangeline ablamız Paul Rudd’dan yaşlı duruyor . Neden yaşlı duruyor anlamadım sanırım bana öyle geldi

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #80

Mutlak birilerine söylemişti ben Quantum boyutuna gireceğim diye ayrıca Gerçekten Ant-man orada nasıl kurtulcağın merak ediyorum.

(Geekiz ama ergeniz) #81

Niye söylesin ki? Adam dakikalık bir iş için girdi oraya. Eşi,dostu, akrabayı arayıp “bakın ben şuraya gidiyorum,birşey olursa kızıma,sevgilime ,eski eşime… göz kulak olun.” mu dedi?

(Can) #82

Aklıma geldi de Infinity War’da bu Scott ev hapsinde diye gelmiyor demediler mi? Ama filmde de ev hapsinden kurtulup 1 - 2 gün takılmışlığı var. Hatta Thanos snap attığında çoktan hapis olayı bitmiş takılıyorlardı kendi hallerinde. Muhtemelen Hawkeye’ın da ev hapsi scott ile beraber bitmiştir.