Ant Man And The Wasp Spoiler Kovanı

(Muhitin Delisi) #83

Hayır ev hapsinden dolayı değil, ailesine vakit ayırmak istediği için savaşa katılmadı.

(Ertunç Doğan) #84

MacGuffin’i bol fakat tatlı bir film. Devam serisi olarak çizgisini korumaya çalışmış. Esprileri gayet güzel olan bir filmdi diyebilirim. Aksiyon sahneleri ilk filme göre düşüktü. İlk film bana kalırsa daha iyi bir film. Bazı diyaloglar neden bize bu açıklamayı yapıyor dedirten cinste. Bazı olaylar gerçekten gereksiz(Zaten MacGuffin demişim ama yeniden yazasım geldi çünkü gerçekten gereksiz) Peyton Reed de ilk filme göre bir tık performans düşüşü var.

Evangeline Lily oyunculuk açısından abartıldığı kadar olmasa da iyi bir iş çıkartmış. Aksiyon kısımlarında kesinlikle en iyi sahneler Wasp’a diyebilirim. Paul Rudd iyi olan performansını devam ettirmiş fakat filmde ona ayrılan aksiyon sahneleri iyi olmamış. İlk film bu konuda daha başarılı ve tatmin ediciydi. Abby Ryder Fortson ise gerçekten filmdeki en şaşırtıcı performanslardan birini verdi. Gerçekten iyiydi.
Geri kalanlar ise orta ve kötüye doğru gidiyor.

Janet van dyne bana kalırsa çok kötü yansıtılmış. Film bana o kadının çok büyük vadeler atlattırdığını hissettiremedi. Hank Pym ile aralarındaki ilişki tabiki de çizgi romanlardaki gibi yansıtılmayacaktı ama içimde bir umut vardı. Ghost aşırı tırt ve kesinlikle umursamadığım bir kötüydü. Hank Pym’ın mahvettiği insanlar sülalesinden fazlasıyla sıkıldım.

Filmin after credit sahnesi kesinlikle iyiydi. Filmin benden alacağı 6,5/10

(İbrahim Korkmaz) #85

Ne yalan söyleyeyim, bu filmin sonunda Scott’ın kızı Cassidy toz olur sanmıştım. Çok vurucu olurdu.

(Morpheus) #86

Ya kimse de demiyor ki Scott eski karısının yeni kocasıyla niye kanka olmuş. Birbirlerine sarılmalar falan nasıl bir ilişkidir anlamadım.

(İbrahim Korkmaz) #87

Adı üstünde eski karısı. Bir bağları yok ki.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #88

Abi ilk film sonunda beri böyleyle Scott ile eski karısının yeni kocasın araları iyi. :slight_smile:

(Geekiz ama ergeniz) #89

Eşi ile hâlâ arkadaş ve adam da kızına iyi davranıyor ve bir problemleri yok. Tuhaf bir şey yok.

(Morpheus) #90

Film boyunca arkadaşımla bu ne genişlik diyip durduk valla

(⏬) #92

Yalnız sarılmakta bu kadar istekli olan yeni eleman. Sarılma görünce duramıyor. Scott’da öyle özel bir istek yok. Herif kıl gibi çıkıyor her yerden. Ya bi git.

(Oneironaut) #93

Orada kıskançlık espirisi yok muydu?
Scott ile karısı sarılınca o da orada bitiyordu, ikisinin sarılmasına pek fırsat vermiyordu işte.

O sahnelerde aklıma direkt californication geldi.

(Agent of S.H.I.E.L.D.) #94

After creditlerde o thanos’un yuvarlak gemisi gözükür sanmıştım ama bu çok daha vurucu oldu. Evangelina lilly bu filmde aşık etti. Sonny sahnelerini de gereksiz bulmadım yine gayet guzellerdi. Ve mcu filmlerinden en guldugum sahneyi bana verdi. Scott in janet olması tüm salon kahkahadan öldük.
Puanım 7/10

(Geekiz ama ergeniz) #95

Sahneler gereksiz değildi ama amacı cidden saçmaydı. Daha iyi bir amaç bulunabilirdi.

(Serkan of İzmir) #96

Çok eğlenceliydi ya ben beğendim baya. Genel olarak güzel başarılı bir filmdi. After credit sahnesi şok etti hiç bu kadar direkt bağlanacağını düşünmüyordum A4’e.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #97

Filmi 2 tane 80 yaşındaki amcanın olduğu salonda izledim. Komikti. Yorumum boyle

(Lupus Dei) #98

(Bring me Thanos!!!) #99

Dün filmi izlediğimden beri düşünüp duruyorum da filmin after credit sahnesindeki snap sonrası keşke Janet yok olmasaydı ya. Filmden sonra en çok buna üzüldüm. Keşke Avengers 4 de Janet’ı diğer Avengers üyeleriyle beraber görebilseydik. Şu an Avengers Earth’s Mightiest Heroes izlememin de bir etkisi olabilir bilmiyorum ama Janet’ın Cap’le Hulk’la Thor’la filan ilişkisini görmeyi çok isterdim.

Ayrıca Hope ve Hank onu kurtarmak için çok uğraşmışken bu sefer onun kostümünü giyip Thanos’a karşı savaşmasını ve onları kurtarmaya çalışmasını izlemek güzel olurdu bence. Hem de filmde orjinal mcu avengers ekibini bir arada görürken, aynı zamanda orjinal çizgi roman avengers ekibini de bir arada görmüş olurduk. Her ne kadar Antman Hank olmasa bile çok tatlı olurdu yine de.

Güzel bir fırsat varken bu fırsatın kaçmasından dolayı çok üzüldüm ben şahsen.

(Can) #100

Janet savaşabilecek durumda mı ki? Anca ekibe akıl verirdi.

(İbrahim Korkmaz) #101

Kadın Kuantum Realmin kitabını yazmış. E Bir zahmet artık.

(Koala lordu/Koç Lisesi Bebeğim! ) #102

Magical touching powers ile tek alırdı Thanos’u. Bir daha söylüyorum, Infinity War’ın en büyük hatası Infinity Gaunlet’i çok zayıf yapmasıydı bence.

(Bring me Thanos!!!) #103

Yaşlı olduğu için diyorsan eğer kuantum aleminden genç olarak da çıkabilirdi ve kimse bunu sorgulamazdı bence tabi Avengers 4 de kullanma gibi planları olsaydı. Ama bu haliyle bile arkadaşların da dediği gibi bence çok rahat savaşırdı.