Ant Man And The Wasp Spoiler Kovanı

(İbrahim Korkmaz) #104

Mecburlardı.

(Can) #105

Tamda bu nedenden işte Hank mesela Ant-Man olmuyor yaşlılıktan. Şu an kendisinin güçleri var bu güçleri ne kadar işlevsel bilmiyorum ama bana kalırsa kostüm giyip küçülüp uçacak düzeyde değil. Kuantumda zorunluluktan giyiyordu. Sahip olduğu güçler onu fiziksel olarak dinç tutuyorsa ayrı ama.

(Ali) #106

Ben de şöyle düşünüyorum:

O snap sahnesinde kızı da çatıda olsaydı da sadece Hope kalsaydı. Ant Man çıktığında onun aşırı korkmuş yüz ifadesi ve kızının yokluğu ile çökerdi.

(Bring me Thanos!!!) #107

Kuantumdan çıktıktan sonra değiştiğini söylüyordu Hank’e ve yeni güçler kazandığını da biliyoruz yani dediğin gibi güçleri onu dinç tutuyor olabilir ya da benim dediğim gibi o kuantum alemine nasıl girdiyse o şekilde de çıkabilirdi yani genç haliyle. Biraz garip olurdu belki Hank ve Hope’un yanında ama o da bir şekilde halledilebilirdi yani Avengers 4 de Thanos onu yaşlandırabilirdi filan. Ha bu dediklerim kendisini kullanma gibi bir planları olsaydı yapılabilirdi ama böyle bişey tercih edilmediğine göre yapacak bişey yok.

(mahmut de) #108

fragmanda ve filmin bir kısmında gördüğümüz bir sahneyi after creditse koymak çok saçma!

ayrıca şu referansı anlayan bir ben miyim merak ettim :slight_smile:

image

(GENERAL) #109

Kuantum aleminde genç ciksaydi sonra ghosta yardim ettiginde (kendi enerjisini verdiğinde) yavas yavas yaşlansaydı daha guzel olurdu

(Berkay Küçük) #110

İkinci post credit sahnesi hakkında

(Bring me Thanos!!!) #111

Aynen. Filmi izledikten sonra birlikte izlediğim kardeşime de aynı şeyi söylemiştim zaten. Öyle de güzel olabilirdi aslında.

(Geekiz ama ergeniz) #112

ne iyi sahne olurdu hee

(THE GOODMAN) #113

Açıklarmısın bu sahneyi öylesine koymadıkları konuşuluyor yani bu sahnenin de bi amacı varmış trol değilmiş diyorlar ne demek istiyor sizce ??

(Berkay Küçük) #114

@BBQ_LIKE The Snap sonrası ortalıkta bir korku havası hakim belli ki ve görüyoruz ki televizyonlardan acil durum bildirisi yayınlanmış. Infinity War’un etkisini pekiştiren bir sahne olmuş tamamiyle.

(Bring me Thanos!!!) #115

Bu resmi gördükten sonra o sahnenin bütün trollüğü gitti gözümde. Abi düşünsenize evde oturuyorsun çocuğun, eşin, annen, baban ,her kimse artık, evde değil ve televizyonda önce New York olaylarını görüyorsun sonra da böyle bir bildiri yayınlanıyor ve sen neler olduğunu bilemiyorsun daha da önemlisi sevdiğin kişiye ne olduğunu bilemiyorsun. Hayır birde arayıp bulabileceğin bir bedeni dahi yok. Ne kötü bir durum lan.

Avengers 4 iw’nin hemen sonrasını anlatacaksa o şok etkisini çok görmek isterim ben ya da teoriye göre film 5 yıl sonrasında geçecekse o 5 yılda neler olduğunu kısaca özet geçseler bile çok tatmin olurum. Umarım olur.

([Godwoken]) #116

Ek sahnelerde Thanos’un “gülümsediğini” görenler var. 1:37 ile 1:41 arasında.

İnsanlar mı paranoyaklaştı? Yoksa ben mi körüm?

(Can) #117

Thanos’u ararken bile korktum…

(nam-ı diğer) #118

Hiç bir şey okumadım. Normalde uzun uzun içimden geçenleri anlatmayı severim, diyecek pek bir şeyim yok. Az önce geldim sinemadan, genel olarak yorumum; BOMBOŞ.

İlk filmde Edgar Wright’tan kalan bir kısım olduğundan emin olduğum “Luis bir şeyler anlatırken hızlı geçişlerle takip ederiz” sahnesinin devamı niteliğinde olan “doğruluk serumu” sahnesi hariç filmde hiç gülmedim. Espriler booooooooombooooooktu ya çok üzgünüm.

“Comedy comes in threes” eyvallah, 3 kere gönderdiniz FBI’ı Scott’un evine ama hiç comedy olmamış be abi. Yani off bilmiyorum ya. İzletti mi? İzletti. Gerçekleşen neredeyse her şeyi 1km öteden gördüm mü? Gördüm. Eğlendim mi? Meh. Benzin + IMAX’e verdiğim paraya değdi mi hayır. Otel mi? Trivago.

Süper feminazi dipnot;
Bugüne kadar bütün villainlarını öldüren MCU, villain kadın olunca tedavi edip “redeem” etmeye karar vermiş. Çünkü kadınlara nazik davranmak gerekir, onlar özel eldivenlerle yaklaşılması gereken birer çiçektir. Fuck you.

(Can) #119

Ben de ufak bir şey fark ettim o kısımda ama emin değilim. Bu nasıl bir şey abi ne yaşıyoruz biz böyle? Bu Sinematik Evren ne ara sinema tarihine geçecek bir zincirin parçası haline getirdi bizi? Bu hem çok güzel hem de biraz zararlı. İzlerken irkildim.

(Burt Macklin, FBI) #120

Hela?

(Kaan Akdemir) #121

O sahne değil burada arkada silüeti görünüyor thanosun

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #122

Bence Thanos’tan çok Dormammu’ya benziyor. Hatta Dormamu’nun bulunduğu boyutla kuantum boyutunun bir bağlantısı olabilir. İki boyutta da zaman kavramının olmaması gibi mesela. Mekan tasarımları da baya benziyordu. Hatta şu an aklıma geldi bence Avengers 4’te bizimkiler zamanla o kadar çok oynayacaklar ki Dormammu’nun Dünya’ya girebilmesi için bir açık yer bırakacaklar ve sonraki fazın/fazların yeni villaini Dormammu olacak. Hem Avengers 4’ün sızıntı senaryosunda Dr. Strange’in tamamen CGI’dan oluşmuş dev bir şeyle konuştuğunu söylemişlerdi. Eğer doğruysa bence Dormammu çıkacak.

(İkbal Kartal) #123

Ghost çok da villain gibi değildi zaten ya. Film karaktere acımanı istiyorda istemiyor gibiydi. Çok uyuz bir karakterdi ghost

Aynen,ölmekten beter oldu kadın :smiley: