Aquaman Sahili ­čö▒

(Mehmet Can) #1

Aquaman solo filmi benim ve muhtemelen ├žo─čunuzun b├╝y├╝k bi' heyecanla bekledi─či bir film. Film hakk─▒nda fazla bilgi yoktu ama detaylar gelmeye ba┼člad─▒.
Solo film bildi─činiz gibi 2018'de ├ž─▒kacak ama ondan ├Ânce Batman v Superman: Adaletin ┼×afa─č─▒ ve Adalet Birli─či: B├Âl├╝m 1'de bulunacak Jason Mamoa'─▒n oynad─▒─č─▒ Aquaman.

├ç─▒kan haberlerde ise filmin y├Ânetmeni ve ├Âzeti belli oldu. Filmin y├Ânetmeni gi┼če canavar─▒ H─▒zl─▒ ve ├ľfkeli 7'nin yan─▒nda Testere, Ruhlar B├Âlgesi, Korku Sekans─▒ gibi harika gerilim filmlerine imza atm─▒┼č olan James Wan.

Filmin ├Âzetine gelecek olursak:

Yedi denizin kral─▒ ve Atlantis'in isteksiz h├╝kumdar─▒ olan Aquaman, denizlerin s├╝rekli ya─čmalanmas─▒na ve kirlenmesine sebep olan yery├╝z├╝ d├╝nyas─▒ ile sonunda isyan edip yery├╝z├╝n├╝ i┼čgal etmek isteyen kendi halk─▒ Atlantisliler aras─▒nda kalm─▒┼čt─▒r. Ancak o b├╝t├╝n gezegeni korumak zorundad─▒r.

Evet g├Âr├╝┼člerinizi alal─▒m hem y├Ânetmen hem de konu hakk─▒nda. S─▒radan bir konu ve ba┼čar─▒s─▒z bir y├Ânetmen tercihi mi yoksa ikisi de heyecan verici mi? Ya da birisi?

Justice League G├Âzc├╝ Kulesi :star2:
(Muhsin Bayram) #2

G├Âr├╝n├╝┼če g├Âre Throne of Atlantis hikayesine benzer bir senaryoyla kar┼č─▒la┼čaca─č─▒z.

(Vito Scaletta) #3

Heyecanl─▒ m─▒ olur bilemem de, komik sahneler olaca─č─▒ndan eminim smiley

(Aysu Alta┼č) #4

Entourage'de ne muhabbeti d├Ân├╝yordu yahu:)

(Some men just want to watch the world burn) #5

Filtresiz daha bi caf cafl─▒ duruyor sanki Jason reyiz sunglasses

(Ben) #6

(Mehmet Can) #7

─░lk Zack Sneyder'in y├Ânetti─či filmlerde ├ž─▒kaca─č─▒na g├Âre bu halini bir s├╝re g├Âremeyece─čiz demektir smile

(Mehmet Alperen ├ťlgey) #8

filme espiriler olmayacag─▒n─▒ zack s├Âyledi

(Ben Affleck) #9

James Wan'─▒n faceboktaki payla┼č─▒m─▒na bakacak olursak Amber Heard, Mera olmaya ├žok yak─▒n gibi :slightly_smiling:

(Mert) #12

Bir link atamad─▒n :smiley:

(Merve Bilgi├ž) #13

Mobildeyim kafay─▒ yedim burda yahu

(Mert) #14

Ba┼čtaki h'yi eksik kopyalam─▒┼čs─▒n :smiley:

(Merve Bilgi├ž) #15

Daha ├Âncesinde telefondan y├╝klemeye ├žal─▒┼čt─▒m ama olmad─▒ :expressionless: neyse te┼čekk├╝rler :slightly_smiling:

Edit: harika olmam─▒┼č m─▒ :heart_eyes:

(Mert) #16

Filmde daha soluk bir g├Âr├╝nt├╝s├╝ olacak bence.

(anon97582730) #17

┼×u filmi BvS den, Civil War dan, JL Part One dan, yeni Spider-man filminden ve di─čer t├╝m filmlerden daha ├žok bekliyorum. Nas─▒l ge├žecek bu iki y─▒l?

(Oolong) #18

Aynen. Aquaman in g├Ânl├╝mde yeri farkl─▒. Ozellikle New 52 d├Ânemini okuyunca karaktere olan sevgim daha da artt─▒.

(Joker's Laugh) #19

(Yi─čitcan Erdo─čan(seni ├Âzl├╝yoruz reyiz ) :slight_smile:) #20

James Wan: "#Aquaman filmi karanl─▒k olmayacak."

KAYNAK: https://twitter.com/Kulturpat

(Gambit) #21

Daha yeni yeni bu film suyun alt─▒nda nas─▒l ge├žecek diye d├╝┼č├╝n├╝rken Marvel taraf─▒ndan da Namor ile ilgili haber geldi. Nas─▒l olacak su alt─▒nda sahneler cidden d├╝┼č├╝nen var m─▒ ya :joy:

(anon47181550) #22

Sualt─▒ kameralar─▒yla :relaxed: