Aquaman Sahili 🔱

(Muhsin Bayram) #513

Ay hadi inşallah

(Eray | I can save the world alone) #514

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #515

İnşallah bu filmde de ‘‘AAh ölmek istemiyorum’’ modllarına sokmamışlardır.

(Eray | I can save the world alone) #516

James Wan reis halletmiştir.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #517

Tek rahatlığım o zaten. Adam ‘‘bad ass’’ nedir biliyor.

(Ali) #518

O sahne çok gereksiz değil miydi? Tamam güldük ama reklamını badass yaptığın bir karakteri tek sahne ile sildin.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #519

Felaketti felaket.

(Muhsin Bayram) #520

James Wan birkaç şey söylemiş.

“It’s going to look very different, it will feel very different — aesthetically, tonally, story-wise — it’s my own take,” Wan tells EW. “It’s a much more a traditional action-adventure quest movie.”

Film ve karakter JL’ye kıyasla çok daha değişik olacak diyor. Daha geleneksel bir aksiyon-macera hikayesi olacakmış.

“Justice League was only a weekend in Arthur Curry’s life,” Momoa says. “This is a totally different beast.

Momoa da benzer şeyler söylemiş.

When Wan first met with Warner Bros. to discuss taking on a superhero film, they famously gave him two options: One was a very popular character (The Flash) and the other was considered so impossible to pull off that the prospect of a movie had been a running joke on Entourage. Naturally, the veteran horror director picked the project that would terrify anybody else.

Şurası ilginç. Stüdyo James Wan’a hem Flash filmini hem de Aquaman filmini önermiş. James Wan da daha zorlayıcı olur diye Aquaman’i seçmiş.

“Aquaman has been the joke of the comic book world, but the more I thought about it, the more I thought how cool that would be,” Wan explains. “Let’s take the character everybody makes fun of and do something really interesting with him.”

Geoff Johns da The New 52 başında benzer bir amaçla yola çıkıp karakterin tarihindeki en iyi hikayeleri yazmıştı. Nice.

(Taylor Swift Fanboi) #521

Üstüne bir şey giy be abi yetti artık!!

(Emre) #522

Şu iki haber çok umutlandırıcı bee. Wan abimiz belli ki projeye gerçekten gönül vermiş. Sevgisiz WB’da post-production’da herifi rahat bırakırsa ortaya çok güzel bir şey çıkabilir. Çıksın be, ihtiyacımız var.

(Hakan) #523

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #524

İçime su serpti biraz.

(Boş İnsan) #525

Kız arkadaşla gidilmeyecek filmler.

(Why did you say that name?!!) #526

Valla ben gülmenin aksine sinema salonun da olmasaydım saçımı falan yolardım. Çok sinir bozucu sahneydi ya.

(Why did you say that name?!!) #527

Hadi inşallah ya.
(20 karakter şeysi)

(Hakan) #528

Adam Black Manta oldu hala Aquaman ile uğraşıyor. :rofl:

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #529

Bence erkek arkadaşla gidilmeyecek film,her kadının böyle tip sevdiğini sanıp dövme ve öküz gibi kas yapar,mazallah.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #530

Erkeklerin öyle düşünme sebebi kızların sevmediklerini söyleyip ağızlarının suyuna hakim olamamaları olmasın sakın :smiley: :smiley:

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #531

Valla benim ağzım iki kasa,uzun saça akmaz, ayrıca ona karşı bir husumetim olduğunu unutma :wink::wink::wink:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #532

Valla şimdi istediğin kadar böyle söyle Işıl :smiley: 5-6 yıl sonra bu düşüncelerini tekrar duymak isterim :smiley: