Aquaman Sahili ­čö▒

(Geekiz ama ergeniz) #533

Ben y├╝ze bakar─▒m,benim biraz erkek g├╝zeli seviyorum,%90 benim biraz sert tipli olmam herhalde.

(Onur) #534

Bu filmi de jl fragman─▒nda aquaman karakteri ├Âne ├ž─▒k─▒nca ├žekmeye karar verdiler. Yoksa ortada adam ak─▒ll─▒ bir planlama falan yok hani jl den sonra aquamanÔÇÖin hikayesini anlatal─▒m da bir kurgu b├╝t├╝nl├╝─č├╝ olsun falan gibiÔÇŽ

Film g├╝zel olsa da wb vas─▒fs─▒zl─▒─č─▒ s├Âz konusu bence her t├╝rl├╝. ├çok b├╝y├╝k para kazanma h─▒rs─▒n─▒ bir ka├ž film i├žin kenara koysalar, bir evren kursalar ke┼čke ├Ânce.

┼×imdi ayn─▒s─▒ flash i├žin oluyor. Filmde ├Ân plana ├ž─▒kt─▒, hemen ilk onun filmini ├žekmeye karar verdiler aquaÔÇÖdan sonra. Onu da flashpoint yap─▒yorlar. S─▒├ž─▒┼č is comingÔÇŽ

(Muhsin Bayram) #535

Yok ├Âyle bir ┼čey. Aquaman filmi 2014 y─▒l─▒nda duyuruldu. 2015ÔÇÖte de James WanÔÇÖ─▒n y├Ânetece─či a├ž─▒kland─▒. ─░lk JL fragman─▒ Temmuz 2016 tarihinde yay─▒nland─▒.

(Emre) #536

Flash filmi zaten y├Ânetmen problemlerinden ├Ânce 2018ÔÇÖe planlanm─▒yor muydu? Onunda JL ile ├žok alakas─▒ yok. :smile: ┼×uanda da Flashpoint haline d├Ân├╝┼čmesi evreni s─▒f─▒rlamakla veya ├že┼čitli problemlerin ├ž├Âz├╝lmesiyle ilgili gibi duruyor. Ezra ├žok sevildi─či i├žin de─čil yani.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #537

├ľyledir umar─▒m.

(Geekiz ama ergeniz) #538

Bence aquaman JL de hi├ž olmasayd─▒, ├žok vas─▒fs─▒z oldu orada.Bence direkt solo film ile tan─▒t─▒lmal─▒yd─▒.Filmde f─▒r├ža ├žeken ablam─▒z,aquaman in kar─▒s─▒ym─▒┼č,haberimiz yok.JL 2 ye green lantern ile birlikte dahil ederlerdi.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #539

Plan o de─čildi biliyorsun. Snyder hayvani bir ┼čey ├ž─▒kard─▒ ortaya sonra weadon geldi ve ev kedisine ├ževirdi.

(Geekiz ama ergeniz) #540

Weadon niye geldi ki sanki? Snyder ─▒n yerine daha uygun biri gelebilirdi.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #541

Yetkililer tecr├╝beli diye onlar─▒ da u├žurur diye d├╝┼č├╝nd├╝ zaar

(Geekiz ama ergeniz) #542

Ne al├óka ya?DC ÔÇťbiz Marvel un ayd─▒nl─▒k yolunun aksine, karanl─▒─č─▒n yolundan gidece─čizÔÇŁ diye yola ├ž─▒kamad─▒lar m─▒.Whedon Marvel ─▒ ayd─▒nl─▒k yol lideri.

(Onur) #543

Aquaman filmi 2014 y─▒l─▒nda jlÔÇÖden sonraki film olacak diye mi duyuruldu?

Ger├žekten meraktan soruyorum. ─░roni yok :smiley:

(Onur) #544

Di─čer arkada┼ča da sordum. Evet belli tarihler vard─▒ ama jlÔÇÖde flash tutunca ├Âne al─▒nd─▒ diye biliyorum ben. Ayn─▒s─▒ aquaman i├žin de ge├žerli. Filmlerin s─▒ras─▒n─▒ s├╝rekli de─či┼čtirdiler.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #545

Evet hata 28 Temmuz 2018 de gelecekti sonra da 21 Aral─▒k 2018 al─▒nd─▒.

Flash vizyon tarih en ba┼čta 16 Mart 2018 olarak a├ž─▒kland─▒ sonra iptal oldu o tarih.

(Muhsin Bayram) #546

Orijinal plana g├Âre s─▒ra ┼čuydu: Justice League -> The Flash -> Aquaman. Flash filmi y├Ânetmen sorunlar─▒ ya┼čay─▒nca ertelendi sadece. Yoksa Aquaman filminin 2018ÔÇÖde vizyona girece─či 2014 y─▒l─▒nda duyurulmu┼čtu.

(Onur) #547

Sa─čolas─▒n :slight_smile: S├╝rekli ├ž─▒kan dc ┼čunu da ├žekecek, evren ayr─▒ ┼č├Âyle bir film olabilir falan haberlerinden kafam kar─▒┼čt─▒ herhalde. Yine de ciddi bir programs─▒zl─▒k oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum. Pop├╝lerden para kald─▒ral─▒m mant─▒─č─▒ var. ├çekilen Suicide Squad ve akabinde ├žekilecek spin-offÔÇÖlar bunu g├Âsteriyor bence.

Neyse konuyu da─č─▒lmas─▒n. AquamanÔÇÖden umutluyum baya :slight_smile:

(Emre) #548

Mera normalde AquamanÔÇÖin kar─▒s─▒ da o sahnede daha yeni tan─▒┼č─▒yorlar, hen├╝z kar─▒s─▒ de─čil yani. ─░ki karakterin ili┼čkisi bu filmde tam oturacak b├╝y├╝k ihtimal.

(Geekiz ama ergeniz) #549

Her,tamam o zaman, buna bo┼čuna bok atm─▒┼č─▒m

(Kid A) #550

(fza) #551

Suitine band─▒─č─▒mÔÇŽ

(Bo┼č ─░nsan) #552

ÔÇśÔÇśIsland─▒mÔÇÖÔÇÖ. Literally.